Umów wizytę Zapytaj lekarza 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisy przez stronę znany lekarz, mailowo na adres martyna.koryciak@gmail.com lub telefonicznie: +48_504_63_59_84. Gdyby zależało Państwu na umówieniu konsultacji w innym terminie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (22)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapisy przez stronę znany lekarz, mailowo na adres martyna.koryciak@gmail.com lub telefonicznie: +48_504_63_59_84.

  Gdyby zależało Państwu na umówieniu konsultacji w innym terminie niż widoczne w kalendarzu wizyt, zapraszam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

  Zapraszam do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznych, psychoterapii indywidualnej oraz hipnoterapii. Specjalizuję się w psychoterapii zorientowanej psychodynamicznie i w hipnoterapii. Są to metody terapeutyczne o udowodnionej skuteczności.

  Pomagam osobom w kryzysach życiowych, zdrowotnych lub zawodowych oraz w rozwiązywaniu problemów w relacjach międzyludzkich.

  Oferuję także możliwość skorzystania z psychoterapii krótkoterminowej skierowanej na konkretny cel lub problem.

  Hipnoterapia pomaga np. przy redukowaniu stresu, leczeniu fobii, umacnianiu poczucia własnej wartości, zwiększaniu efektywności uczenia się, zwiększaniu osiągnięć sportowych, wzmacnianiu kreatywności, problemach ze snem, oraz w leczeniu urazów z dzieciństwa.

  Terapię zawsze dostosowuję do indywidualnych cech charakteru pacjenta i rodzaju problemów, z którymi się zmaga. Pomagam zarówno osobom dorosłym, jak i młodzieży.

  Dla osób, które nie mogą zjawić się osobiście w gabinecie, proponuję konsultacje i terapię on-line. Konsultacje on-line odbywają się po uprzednim potwierdzeniu wpłaty należności na konto, które dostaną Państwo w wiadomości prywatnej, po zapisaniu się.

  Pracuję zgodnie ze standardami Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą, którego jestem członkiem oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz uczestniczką Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

  Doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobyłam pracując w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w krakowskich i gdańskich szkołach. Staż w zakresie psychoterapii odbyłam m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie.

  Umiejętności w zakresie posługiwania się metodą hipnozy w pracy terapeutycznej zdobyłam na kursach hipnozy organizowanych przez specjalistów z Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.

  Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

  Zainteresowane osoby zapraszam do współpracy.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Kurs Hipnozy przy Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej
 • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

Znajomość języków

 • hiszpański

Staże

 • Szpital im. J. Babińskiego w Krakowie

Choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • myśli samobójcze
 • zaburzenia emocjonalne
 • choroby psychosomatyczne
 • depresja
 • stres
 • problemy wychowawcze
 • otyłość
 • kryzys w związku
 • lęki
 • nerwica natręctw
 • niskie poczucie własnej wartości
 • bezsenność
 • bulimia
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • anoreksja
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: nerwica, depresja

  Z całego serca polecam! Trafiłam do Pani Martyny ze zdiagnozowaną nerwicą i depresją (prawdopodobnie poporodową), na lekach od psychiatry. Moje problemy zaczęły się już w dzieciństwie, lekarze raczej nie przywiązywali do tego uwagi, ale w dorosłym życiu zyskały na sile i zaczęły utrudniać funkcjonowanie (uporczywe rozdrapywanie skórek wokół paznokci, rany, zakażenia, brzydko to wygląda, zerowe libido). Udałam się na poszukiwanie pomocy i tak znalazłam Panią Martynę, moje zainteresowanie wzbudziła hipnoza, ale też możliwość prowadzenia terapii "tradycyjnej". To jest dla mnie połączenie idealne. Terapia wcale nie musi być trudna ani bolesna! Pani Martyna odkryła przede mną wielką moc hipnozy, która za każdym razem ciekawi, zaskakuje, ale co najważniejsze pomaga, leczy. Pani Martyna jest uważnym słuchaczem i zawsze potrafi dopasować podejście do aktualnej potrzeby pacjenta, nigdy nie narzuca rozwiązań, ani nie narzuca hipnozy, jeśli aktualnie nie ma takiej potrzeby. Podsumowując, jest to mój pierwszy i mam nadzieję ostatni terapeuta. Już po kilku spotkaniach odstawiłam leki i w pełni polegam na własnych możliwościach. Jestem przekonana, że z pomocą Pani Martyny uda mi się wrócić do pełni sił. Jeszcze raz polecam każdej osobie z podobnymi problemami i serdecznie dziękuję!

  mgr Martyna Koryciak2017-12-04

  Dziękuję bardzo za rekomendacje. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: hipnoza

  Witam. Trafiłem do Pani Martyny w trudnym okresie swojego życia. Miałem problemy z narastającym gniewem i panowaniem nad emocjami. Dręczyły mnie „natrętne myśli”, niepokój i wewnętrzny strach. Nie radziłem sobie również z kontaktem z innymi ludźmi, ponieważ miałem zaniżone poczucie własnej wartości.
  Na moje szczęście zapisałem się do Pani Martyny na terapię, która naprawdę przynosi pozytywne skutki. Już po pierwszej wizycie poczułem się dużo lepiej, ponieważ spotkałem się z ogromnym wsparciem i zrozumieniem ze strony Pani Martyny. Zaproponowana hipnoza zmieniła moje podejście do wielu spraw. Każda sesja była indywidualnie dopasowana do moich problemów. Po każdym spotkaniu otrzymuje nagrania, które później mogę sobie przesłuchiwać w domu co jeszcze poprawia skuteczność terapii. Bardzo lubię słuchać nagrań tuż przed snem. Rano budzę się w dużo lepszej formie niż przed zastosowaniem hipnozy. Przede mną jeszcze dużo pracy nad sobą ale dzięki Pani Martynie wierze, że uda mi się zmienić moje podejście do różnych problemów. Serdecznie pozdrawiam

  mgr Martyna Koryciak2017-12-01

  Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: konsultacja/ pierwsza wizyta/ zwykła wizyta

  Zgłosiłam się do pani Martyny Koryciak, gdyż uważałam się za osobę bardzo niestabilną emocjonalnie, niespokojną, znerwicowaną przez co też często miałam problemy w codziennym funkcjonowaniu. Zaproponowane przez panią hipnozy bardzo dużo mi dały, uspokoiły mnie wewnętrznie, uczyniły bardziej odporną na stres. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam hipnoterapię każdemu kto ma jakiś wewnętrzny problem, gdyż każda sesja przygotowywana jest indywidualnie właśnie do potrzeb pacjenta. Serdecznie pozdrawiam.

  mgr Martyna Koryciak2017-10-20

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • Opinia z dnia 11-10-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: konsultacja

  Witam! Mój kontakt z Panią Martyną rozpoczął się około 1,5 roku temu, całkowicie przypadkiem. Pomoc jaką od niej otrzymałam i nadal otrzymuję już dawno przerosła moje oczekiwania. Zawsze mogę na nią liczyć, stara się pomóc w każdej sytuacji, nie tylko, kiedy proszę, ale również kiedy widzi taką potrzebę sama wychodzi z inicjatywą, Dyskusje z Martyną owocują różnymi dobrymi zmianami w moim nastawieniu, sposobie myślenia a tym samym w życiu. Stara się budować we mnie pewność siebie i poczucie wartości, motywuje do działania i wspiera w razie niepowodzeń. Stara się szukać dobrych rozwiązań, również poprzez kierowanie do innych specjalistów, nigdy nie była w tym względzie zachłanna czy egoistyczna, jeśli widziała że potrzebuję jakiejś dodatkowej pomocy. Jej pozytywne nastawienie do pacjenta i życia udziela się w czasie wizyt. Nie narzuca swoich opinii ale tak potrafi pokierować rozmową że sama dochodzę do pewnych wniosków, co tym bardziej daje satysfakcję.Martyna potrafi wysłuchać pacjenta i wyciągnąć wnioski z tego co słyszy. Czasem zaskakuje mnie ile jest w stanie zauważyć i wyczuć. Myślę że każdy szukający sensownego terapeuty i konkretnej pomocy będzie zadowolony po wizycie u Martyny. Oczywiście nic nie przychodzi bez trudu a zmiany w życiu są długotrwałe, trudne i czasem wręcz bolesne, ale z pomocą tej psychoterapeutki zdecydowanie łatwiej je przejść, co potwierdza mój własny przykład. Mam nadzieję że moje doświadczenie z Martyną pomoże dokonać wyboru wszystkim niezdecydowanym. Maria.

  mgr Martyna Koryciak2017-10-09

  Dziękuję za rekomendacje. Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: hipnoza

  Do Pani Martynki trafiłam praktycznie po mojej pierwszej "wycieczce" po spisie psychologów, jakoś tak od razu mnie tknęło....i nie myliłam się ;-).Już na pierwszej wizycie wiedziałam , że to jest TO. Przeczytałam o hipnozach, które stosuje Pani Martynka, pomyślałam, co mi szkodzi, choć chciałam tylko spróbować, bo uważałam się za osobę, która nie "idzie" na nic nowego, nieznanego. Poza wspaniałym podejściem do mojego problemu, wsparciem i ogromnym zaangażowaniem, które od razu poczułam, odbyła się pierwsza hipnoza....szok....działa ? nie działa ? i później słuchałam i słuchałam nagrania, które dostałam na @, lubię słuchać na noc ;-) niesamowite...rano budzę się z ogromnym poczuciem własnej wartości, taka super, która wszystko może ;-)) temat " na sen" pozwolił mi spokojnie zasypiać,, choć wcześniej mogłam zasnąć tylko i wyłącznie po lekach a i tak po godzinie lub dwóch budziłam się i natrętne myśli nie pozwoliły zmrużyć oka...i tak do rana.. Bardzo szczerze polecam ! trzeba uwierzyć i bardzo chcieć, Za każdym razem była jakaś inna tematyka hipnozy, dopasowana do mojego problemu, tak bardzo to na mnie działa, że jednej z hipnoz po jednorazowym zastosowaniu, mimo iż mam ją, już w swoim "zbiorze" nie mam jeszcze odwagi wysłuchać sama, pod jej wpływem łzy popłynęły niekontrolowane, jest idealna w mojej sytuacji,ale myślę że jeszcze nie jestem na nią gotowa..lecz na pewno z niej skorzystam.Dla terapii z Panią Martyną, aby dwa razy w tygodniu się z nią spotykać byłam w stanie dojeżdżać do Krakowa prawie 90 km, teraz już w Tarnowie, mojej miejscowości mogę korzystać z jej usług 2 razy w tygodniu i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Choć byłam w totalnej rozsypce i wiem, że jeszcze długa droga przede mną, jednak w tym momencie potrafię przyjść na terapię z uśmiechem na twarzy. Dziękuję Pani Martynko ;-)

  mgr Martyna Koryciak2017-10-03

  Bardzo dziękuję za ciepły komentarz. Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja/ pierwsza wizyta

  Jestem po 7 sesjach z Panią Martyną. Trafiłam do niej z bardzo obniżonym samopoczuciem i stanami depresyjnymi. Po kilku seansach hipnoterapia i kilku rozmowach stan znacznie się poprawił. Pani Martyna dokładnie tłumaczy mechanizmy myślenia, pomaga poznać siebie i walczyć ze słabościami. Czeka mnie jeszcze praca nad sobą, ale wierzę że z pomocą Pani Martyny dam radę.

  mgr Martyna Koryciak2017-09-25

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja, pierwsza wizyta

  Trafiłam do Pani Martyny ze stanami depresyjnymi po rozstaniu z partnerem. Nie potrafiłam sobie sama poradzić i mimo, że wcześniej nie korzystałam z pomocy psychologa zdecydowałam się umówić na wizytę. Już po pierwszym spotkaniu otrzymałam niesamowite wsparcie i pomoc. Wtedy też usłyszałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla mnie hipnoza o której wcześniej nie słyszałam , wiem jednak, że decyzja o terapii właśnie tą metodą pozwoliła mi wrócić do życia w bardzo krótkim czasie. Wszystkim polecam Panią Martynę jak również terapię opartą na hipnozie.

  mgr Martyna Koryciak2017-09-11

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & Hipnoterapia

  Pani Martyna jest osobą bardzo miłą i życzliwą. Słucha pacjenta i dostosowuje terapię do indywidualnych potrzeb. Sytuacja w gabinecie nie jest krępująca - nie ma niezręcznej ciszy, można poczuć wsparcie. Jeśli w przyszłości będę jeszcze potrzebowała pomocy psychoterapeuty to na pewno zadzwonię do Pani Martyny.

  mgr Martyna Koryciak2017-08-24

  Dziękuje bardzo za miłe słowa. Pozdrawiam.

 • Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: brak chęci do życia

  Polecam Panią Martynę Koryciak . Trafiłem do Niej pół roku temu i niedawno zakończyłem terapię. Jest profesjonalistką w tym co robi. Zajęcia z Panią Martyną i Jej podejście sprawiły, że znowu chce mi się żyć, a trafiłem do Niej w depresji. Ta terapia wiele mnie nauczyła. Nie poradził bym sobie bez jej pomocy.

  mgr Martyna Koryciak2017-07-24

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie.