Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam wyższe studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem absolwentkom Szkoły Terapii Gestalt przy Ośrodku Edukacji Psychologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Martyna CygońUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Rozmowa pomogła mi spojrzeć na pewne zdarzenia z innej perspektywy i wyciszyć emocje. W trakcie wizyty p. Martyna była serdeczna i profesjonalna, co stworzyło komfortową atmosferę.

  Martyna Cygoń2018-05-01

  Serdecznie dziękuję za opinię,
  Pozdrawiam,
  Martyna Cygoń

 • D
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Martyna Cygoń

  Pani Martyna pomogla mi stanac na rowne nogi, odzyskac dystans do otaczajacego mnie swiata. Pomogla zrozumiec ze kazdy z nas jest wartosciowa osoba, pokazala jak kochac sama siebie co pomoglo mi na nowo zaczynac i potrafic kochac innych. Dala ogromne wsparcie ale i tez delikatna krytyke w odpowiednich momentach, ktora mozna dostrzec w zasadzie tylko w jej oczach :). Umiejetnie zadaje pytania. Jest wspanialym psychologiem, wspanialym coachem, ale przede wszystkim wspanialym, dobrym czlowiekiem. Bardzo dziekuje za ogromna prace, ktore wlozyla w spotkania ze mna. Polecam kazdemu kto szuka wsparcia w trudnych chwilach - czas z Pania Martyno nalezy do tego, ktory zdecydowanie warto poswiecic.

  D.

  Martyna Cygoń2017-08-30

  Pani Dagmaro,
  miło mi czytać takie słowa,serdecznie dziękuję. Muszę tylko zaznaczyć, że bez Pani ciężkiej pracy, zaangażowania i odwagi żadna zmiana nie byłaby możliwa.
  Pozdrawiam,
  Martyna Cygoń

 • K

  Dzięki spotkaniom zaczęłam inaczej patrzeć na problemy, które mi się przydarzały. Choć czasami nie było łatwo to ciesze się, że zdecydowałam się zwrócić o pomoc.

  Martyna Cygoń2017-04-04

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam.

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam wyższe studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem absolwentkom Szkoły Terapii Gestalt przy Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych za zakresu Przygotowania Pedagogicznego. Prowadzę własną praktykę terapeutyczną, prowadzę psychoterapię osób dorosłych, dzieci i par.

  Dbając o najwyższą jakość świadczonej przeze mnie pomocy, stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach terapeutycznych. Jestem w trakcie zdobywania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestniczę w Akredytowanym Kursie przygotowującym do egzaminu na Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii i Wrocławski Instytut Psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u profesjonalistów związanych z Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym. Stosuję się do Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

  Pracuję w podejściu integratywnym. Spotkanie terapeutyczne umożliwia poszerzenie świadomości w sferze intelektualnej, emocjonalnej, cielesnej i zmysłowej. W swojej pracy kładę nacisk na szczególną relację nawiązującą się między terapeutą i klientem. Staram się dotrzeć do wyuczonych schematów funkcjonowania, aby wraz z klientem pracować nad jego zmianą w kierunku podniesienia jakości życia. Terapia stwarza możliwość aby w bezpiecznych i przyjaznych warunkach doświadczać prawdziwych emocji, przeżyć poniesioną stratę lub odkryć jakie zachowania blokują osiągnięcie szczęścia. Celem psychoterapii jest poszerzenie świadomości, dotarcie do przyczyn niepowodzeń. Jako terapeutka staram się poznać i zrozumieć wyjątkowy i niepowtarzalny świat klienta. Angażując swoją uwagę, wiedzę oraz emocje towarzyszę i pomagam w odkrywaniu siebie. Każde spotkanie z drugim człowiekiem to dla mnie fascynująca podróż.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Wrocławski Instytut Psychoterapii, akredytowany kurs psychoterapii
 • Ośrodek Edukacji Psychologicznej, szkoła psychoterapii Gestalt
 • Uniwersytet Wrocławski, kierunek : psychologia

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Punkt Interwencji Kryzysowej przy Przychodni Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień, Grupa Wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy, 2016
 • Niepubliczyny Zakład Opieki Zdrowotnej AMICUR we Wrocławiu,Poradnia Zdrowia Psychicznego, 2014-2015
 • Fundacja Eudajmonia, projekt "Zatrudnienie wspomagane", 2013-2014
 • Stowarzyszenie "Nie jesteś sam", Samopomocowa Grupa Osób z Problemami Psychicznymi, 2011
 • Uniwersytet Wrocławski, Pracownia Metod Badań Psychologicznych, 2008-2010
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia