Umów wizytę Zapytaj lekarza 108 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam wyższe studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem absolwentkom Szkoły Terapii Gestalt przy Ośrodku Edukacji Psychologicznej… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam wyższe studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem absolwentkom Szkoły Terapii Gestalt przy Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych za zakresu Przygotowania Pedagogicznego. Posiadam certyfikat terapeuty Biofeedback uzyskany w Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii BioMed. Posiadam własną praktykę terapeutyczną, prowadzę psychoterapię osób dorosłych, dzieci i par.

  Dbając o najwyższą jakość świadczonej przeze mnie pomocy, stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach terapeutycznych. Jestem w trakcie zdobywania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestniczę w Akredytowanym Kursie przygotowującym do egzaminu na Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii i Wrocławski Instytut Psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u profesjonalistów związanych z Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym. Stosuję się do Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

  Pracuję w podejściu integratywnym. Spotkanie terapeutyczne umożliwia poszerzenie świadomości w sferze intelektualnej, emocjonalnej, cielesnej i zmysłowej. W swojej pracy kładę nacisk na szczególną relację nawiązującą się między terapeutą i klientem. Staram się dotrzeć do wyuczonych schematów funkcjonowania, aby wraz z klientem pracować nad jego zmianą w kierunku podniesienia jakości życia. Terapia stwarza możliwość aby w bezpiecznych i przyjaznych warunkach doświadczać prawdziwych emocji, przeżyć poniesioną stratę lub odkryć jakie zachowania blokują osiągnięcie szczęścia. Celem psychoterapii jest poszerzenie świadomości, dotarcie do przyczyn niepowodzeń. Jako terapeutka staram się poznać i zrozumieć wyjątkowy i niepowtarzalny świat klienta. Angażując swoją uwagę, wiedzę oraz emocje towarzyszę i pomagam w odkrywaniu siebie. Każde spotkanie z drugim człowiekiem to dla mnie fascynująca podróż.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Wrocławski Instytut Psychoterapii, akredytowany kurs psychoterapii
 • Ośrodek Edukacji Psychologicznej, szkoła psychoterapii Gestalt
 • Uniwersytet Wrocławski, kierunek : psychologia

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Punkt Interwencji Kryzysowej przy Przychodni Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień, Grupa Wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy, 2016
 • Niepubliczyny Zakład Opieki Zdrowotnej AMICUR we Wrocławiu,Poradnia Zdrowia Psychicznego, 2014-2015
 • Fundacja Eudajmonia, projekt "Zatrudnienie wspomagane", 2013-2014
 • Stowarzyszenie "Nie jesteś sam", Samopomocowa Grupa Osób z Problemami Psychicznymi, 2011
 • Uniwersytet Wrocławski, Pracownia Metod Badań Psychologicznych, 2008-2010
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Martyna Cygoń

  Pani Martyna pomogla mi stanac na rowne nogi, odzyskac dystans do otaczajacego mnie swiata. Pomogla zrozumiec ze kazdy z nas jest wartosciowa osoba, pokazala jak kochac sama siebie co pomoglo mi na nowo zaczynac i potrafic kochac innych. Dala ogromne wsparcie ale i tez delikatna krytyke w odpowiednich momentach, ktora mozna dostrzec w zasadzie tylko w jej oczach :). Umiejetnie zadaje pytania. Jest wspanialym psychologiem, wspanialym coachem, ale przede wszystkim wspanialym, dobrym czlowiekiem. Bardzo dziekuje za ogromna prace, ktore wlozyla w spotkania ze mna. Polecam kazdemu kto szuka wsparcia w trudnych chwilach - czas z Pania Martyno nalezy do tego, ktory zdecydowanie warto poswiecic.

  D.

  mgr Martyna Cygoń2017-08-30

  Pani Dagmaro,
  miło mi czytać takie słowa,serdecznie dziękuję. Muszę tylko zaznaczyć, że bez Pani ciężkiej pracy, zaangażowania i odwagi żadna zmiana nie byłaby możliwa.
  Pozdrawiam,
  Martyna Cygoń

 • K

  Dzięki spotkaniom zaczęłam inaczej patrzeć na problemy, które mi się przydarzały. Choć czasami nie było łatwo to ciesze się, że zdecydowałam się zwrócić o pomoc.

  mgr Martyna Cygoń2017-04-04

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam.