Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przelew na konto

Jadłospis 7-dniowy • 100 zł

Zwykła wizyta 1h • 140 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista w zakresie dietetyki. Jej domeną jest profilaktyka i dietoterapia chorób cywilizacyjnych oraz żywienie osób starszych. Szczególnie intere...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • choroby trzustki
  • cukrzyca
  • choroby skóry
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Jadłospis 7-dniowy


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

100 zł

Pracownia Psychologiczna UL


Zwykła wizyta 1h


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

140 zł

Pracownia Psychologiczna UL

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Martę! Jest profesjonalnym dietetykiem, potrafi ułożyć dietę, która w pelni odpowiada potrzebom zdrowotnym oraz smakowym a zarazem działa znakomicie! Zwraca uwagę na szczegóły, jest otwarta na wszelkie uwagi, przed ułożeniem diety przeprowadziła dokładny wywiad. Dzięki niej dowiedziałam się też ciekawych rzeczy o składzie ciała, o których nie miałam pojęcia. Jest bardzo sympatyczną osobą i spotkania przebiegają w miłej atmosferze. Jestem pewna, że ze wsparciem Pani Marty uda mi się osiągnać wymarzoną wagę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Fachowa wiedza i całkowity profesjonalizm. Do Pani Marty trafiłam kiedy już całkowicie straciłam nadzieje, na obniżenie swojej wagi. Muszę przyznać, że przed pierwszą wizytą byłam nastawiona sceptycznie, ale po przeprowadzeniu bardzo szczegółowego wywiadu i analizie składu, diametralnie zmieniłam swoje nastawienie. Pani Marta bardzo szczegółowo wypytała mnie nawet o najdrobniejsze szczególiki, dostosowała dietę do moich upodobań smakowych- dzięki czemu bardzo chętnie je przygotowuję i pałaszuję.
Poza tym Pani Marta jest niesamowicie życzliwą i sympatyczną osobą, która dobrze rozumie swojego pacjenta i każdego traktuje bardzo indywidualnie- co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Mimo,że od niedawna jestem pacjentka Pani Marty ( 3msc) to już widzę efekty nie tylko w postaci ubytków masy ciała, ale także samopoczuciu :)
Serdecznie polecam i wszystkim życzę trafić do takiego specjalisty jak Pani Marta :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Przez kilka lat walczyłam z nadwagą, bezskutecznie... od trzech miesięcy pracuję nad swoją wagą razem z Panią Martą i przyznam szczerze, po raz pierwszy wiem że osiągnę swój cel, Kilogramy uciekają, dieta została dopasowana do moich potrzeb zarówno czasowych jak i smakowych, w ogóle nie odczuwam tego, że się odchudzam. Pani Marta jest przesympatyczną osobą, która poza ugruntowaną wiedzą dotyczącą samego odżywiania potrafi ukierunkować sposób myślenia i pozytywnie nastawić do osiągnięcia celu małymi krokami. Jestem zadowolona z efektów i współpracy dlatego polecam Panią Dietetyk, 100% satysfakcji.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm. Bardzo dokładny wywiad, na podstawie którego dostałem dietę dostosowaną do swojego trybu życia i potrzeb. No i co najważniejsze skuteczną:) Od pewnego czasu próbowałem zrzucić sporą ilość zbędnych kilogramów i dopiero diety i porady p. Marty dały zauważalny efekt, który udaje mi się utrzymać do dziś.
Wizyty odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Marta ma ogromną wiedzę którą potrafi bardzo przystępnie przekazywać, podczas wizyt można się dowiedzieć sporej ilości ciekawych i przydatnych rzeczy.
Trafiłem z polecenia i zdecydowanie polecał będę dalej.


C
Użytkownik zweryfikowany

Pani Marta bardzo pomogła mi w mojej chorobie.
A jak wszyscy wiedzą RZS jednak jest mocno uciążliwy.
Teraz czuję się zdecydowanie lepiej i mogę normalnie funkcjonować.
Bardzo bardzo polecam.
Cezary

Marta Wysocka

Panie Czarku, cieszę się, że mogłam Panu pomóc. Dziękuje za opinię i za tak wysoką ocenę!


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Marta, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły prowadząc wywiad. Dieta w chorobie nerek jest na tyle skomplikowana ze musiałam wybrać się do specjalisty wybór padł na Panią Martę ( z polecenia znajomej). To profesjonalista, ale również osoba sympatyczna, mówi prostym zrozumiałym językiem , ma doskonale podejście do pacjenta Gorąco polecam!

Marta Wysocka

Bardzo dziękuję za te miłe słowa! Rzeczywiście, dieta w schorzeniach nefrologicznych do łatwych nie należy Jednak wspólnymi siłami udało nam się przebrnąć przez najcięższy etap. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!


A
Użytkownik zweryfikowany

wspaniała specjalistka! Byłam na badaniu składu ciała, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, wiem już nad czym muszę popracować i w jaki sposób. Porady odbywają się w super przyjaznym miejscu. Aura, która unosi się w około aż zachęca do dalszego działania. Wyszłam z tego miejsca naładowana pozytywna energią i sporym zasobem wiedzy. To na pewno nie była moja ostatnia wizyta u Pani Marty! Gorąco polecam!

Marta Wysocka

Bardzo dziękuję za opinię! Mam nadzieję, że moja wiedza przydała się Pani i stanie się fundamentem do osiągnięcia wymarzonych celów.


M
Użytkownik zweryfikowany

na prawdę polecam! Spotkania odbywają się w niekrępującej i miłej atmosferze, Pani Marta dysponuje imponującą wiedzą, ale umie ją przekazać w prosty i przystępny sposób. Mam cukrzycę i sporo nadprogramowych kilogramów, dlatego zależało mi na profesjonalnej poradzie. Jak naradzie dieta pani Marty działa idealnie! cukier już się wyrównał, kilogramy powoli spadają. a do tego wcale nie chodzę głodna! SERDECZNIE POLECAM!!!

Marta Wysocka

Cieszę się bardzo, że moje jadłospisy zdobyły Pani uznanie. Już dużo Pani osiągnęła, ale mam nadzieję, że nie poprzestaniemy na tym i będziemy twardo dążyć do celu! Dziękuje za opinię!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista w zakresie dietetyki. Jej domeną jest profilaktyka i dietoterapia chorób cywilizacyjnych oraz żywienie osób starszych. Szczególnie intere...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • choroby trzustki
  • cukrzyca
  • choroby skóry
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania