Adresy (2)

Ekologiczna,
DAY SPA Nova 2 (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Chocimska 31 lok. 3, Mokotów, Warszawa
Pracownia Psychologiczna UL (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza

Zwykła wizyta 1h • 140 zł

Tygodniowy jadłospis • 100 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista w zakresie dietetyki. Jej domeną jest profilaktyka i dietoterapia chorób cywilizacyjnych oraz żywienie osób starszych. Szczególnie intere...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Zwykła wizyta 1h

140 zł


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

140 zł

Pracownia Psychologiczna UL


Tygodniowy jadłospis

100 zł


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

100 zł

Pracownia Psychologiczna UL

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Martę! Jest profesjonalnym dietetykiem, potrafi ułożyć dietę, która w pelni odpowiada potrzebom zdrowotnym oraz smakowym a zarazem działa znakomicie! Zwraca uwagę na szczegóły, jest otwarta na wszelkie uwagi, przed ułożeniem diety przeprowadziła dokładny wywiad. Dzięki niej dowiedziałam się też ciekawych rzeczy o składzie ciała, o których nie miałam pojęcia. Jest bardzo sympatyczną osobą i spotkania przebiegają w miłej atmosferze. Jestem pewna, że ze wsparciem Pani Marty uda mi się osiągnać wymarzoną wagę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Fachowa wiedza i całkowity profesjonalizm. Do Pani Marty trafiłam kiedy już całkowicie straciłam nadzieje, na obniżenie swojej wagi. Muszę przyznać, że przed pierwszą wizytą byłam nastawiona sceptycznie, ale po przeprowadzeniu bardzo szczegółowego wywiadu i analizie składu, diametralnie zmieniłam swoje nastawienie. Pani Marta bardzo szczegółowo wypytała mnie nawet o najdrobniejsze szczególiki, dostosowała dietę do moich upodobań smakowych- dzięki czemu bardzo chętnie je przygotowuję i pałaszuję.
Poza tym Pani Marta jest niesamowicie życzliwą i sympatyczną osobą, która dobrze rozumie swojego pacjenta i każdego traktuje bardzo indywidualnie- co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Mimo,że od niedawna jestem pacjentka Pani Marty ( 3msc) to już widzę efekty nie tylko w postaci ubytków masy ciała, ale także samopoczuciu :)
Serdecznie polecam i wszystkim życzę trafić do takiego specjalisty jak Pani Marta :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Przez kilka lat walczyłam z nadwagą, bezskutecznie... od trzech miesięcy pracuję nad swoją wagą razem z Panią Martą i przyznam szczerze, po raz pierwszy wiem że osiągnę swój cel, Kilogramy uciekają, dieta została dopasowana do moich potrzeb zarówno czasowych jak i smakowych, w ogóle nie odczuwam tego, że się odchudzam. Pani Marta jest przesympatyczną osobą, która poza ugruntowaną wiedzą dotyczącą samego odżywiania potrafi ukierunkować sposób myślenia i pozytywnie nastawić do osiągnięcia celu małymi krokami. Jestem zadowolona z efektów i współpracy dlatego polecam Panią Dietetyk, 100% satysfakcji.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm. Bardzo dokładny wywiad, na podstawie którego dostałem dietę dostosowaną do swojego trybu życia i potrzeb. No i co najważniejsze skuteczną:) Od pewnego czasu próbowałem zrzucić sporą ilość zbędnych kilogramów i dopiero diety i porady p. Marty dały zauważalny efekt, który udaje mi się utrzymać do dziś.
Wizyty odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Marta ma ogromną wiedzę którą potrafi bardzo przystępnie przekazywać, podczas wizyt można się dowiedzieć sporej ilości ciekawych i przydatnych rzeczy.
Trafiłem z polecenia i zdecydowanie polecał będę dalej.


C
Użytkownik zweryfikowany

Pani Marta bardzo pomogła mi w mojej chorobie.
A jak wszyscy wiedzą RZS jednak jest mocno uciążliwy.
Teraz czuję się zdecydowanie lepiej i mogę normalnie funkcjonować.
Bardzo bardzo polecam.
Cezary

Marta Wysocka

Panie Czarku, cieszę się, że mogłam Panu pomóc. Dziękuje za opinię i za tak wysoką ocenę!


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Marta, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły prowadząc wywiad. Dieta w chorobie nerek jest na tyle skomplikowana ze musiałam wybrać się do specjalisty wybór padł na Panią Martę ( z polecenia znajomej). To profesjonalista, ale również osoba sympatyczna, mówi prostym zrozumiałym językiem , ma doskonale podejście do pacjenta Gorąco polecam!

Marta Wysocka

Bardzo dziękuję za te miłe słowa! Rzeczywiście, dieta w schorzeniach nefrologicznych do łatwych nie należy Jednak wspólnymi siłami udało nam się przebrnąć przez najcięższy etap. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!


A
Użytkownik zweryfikowany

wspaniała specjalistka! Byłam na badaniu składu ciała, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, wiem już nad czym muszę popracować i w jaki sposób. Porady odbywają się w super przyjaznym miejscu. Aura, która unosi się w około aż zachęca do dalszego działania. Wyszłam z tego miejsca naładowana pozytywna energią i sporym zasobem wiedzy. To na pewno nie była moja ostatnia wizyta u Pani Marty! Gorąco polecam!

Marta Wysocka

Bardzo dziękuję za opinię! Mam nadzieję, że moja wiedza przydała się Pani i stanie się fundamentem do osiągnięcia wymarzonych celów.


M
Użytkownik zweryfikowany

na prawdę polecam! Spotkania odbywają się w niekrępującej i miłej atmosferze, Pani Marta dysponuje imponującą wiedzą, ale umie ją przekazać w prosty i przystępny sposób. Mam cukrzycę i sporo nadprogramowych kilogramów, dlatego zależało mi na profesjonalnej poradzie. Jak naradzie dieta pani Marty działa idealnie! cukier już się wyrównał, kilogramy powoli spadają. a do tego wcale nie chodzę głodna! SERDECZNIE POLECAM!!!

Marta Wysocka

Cieszę się bardzo, że moje jadłospisy zdobyły Pani uznanie. Już dużo Pani osiągnęła, ale mam nadzieję, że nie poprzestaniemy na tym i będziemy twardo dążyć do celu! Dziękuje za opinię!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista w zakresie dietetyki. Jej domeną jest profilaktyka i dietoterapia chorób cywilizacyjnych oraz żywienie osób starszych. Szczególnie intere...

Zobacz pełen opis