Marta Wiercińska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KONTAKT bezpośredni z psychologiem 48_605_534_612 dla osób potrzebujących dodatkowych informacji na temat psychoterapii. Kontakt z recepcją 48_501_603_456 lub na http://psychoterapia.org/… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Marto , pisze aby podziękować raz jeszcze za pomoc przez ten trudny okres. Pomogła mi Pani w osiągnięciu rzeczy które były dla mnie poza wyobrażeniami. Dziękuje zarówno w mieniu swoim, Janka jak i naszych dzieci. Dla osób, które nie wiedza czym jest terapia , chcialam przekazać, psychoterapeuta to nie psychiatra, ani tylko psycholog. Nie chodzi tutaj o taka doraźną pomoc, czy pigułki szczęscia, ale o zrozumienie tego co jest w życiu naważniejsze, czyli samego siebie, bliskich i naszych relacji . To , ze przestaliśmy z mezem powielać te straszne lata schematów i zycia w rutynie, ktore wynieslismy z domu to wymaga pracy, ciezkiej pracy, wielu emocji i wielu, na prawde wielu rozmow. Pani Marta jest swietnym przewodnikiem, potrafi postawic takie pytania, ktore ucza, wymagaja namyslu i naprowadzaja na odpowiedzi, ktorych sami sie boimi. Nie chodzi o to, co robimy lub czego nie robimy, ale dlaczeto tak sie dzieje. Zycze wszystkim zeby mieli okazje z ta osoba, czy innym dobrym psychoterapeuta tego doswiadczyc. Pozdrawiam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przeczytałam tu kiedyś opinie o dr Marcie, że strata czasu, że pomyłka, że zgarnęła kasę za kilka bzdurnych pytań i nic konkretnego się nie zadziało. Poszłam na spotkanie z Panią dr mino tej opinii i lepszej decyzji podjąć nie mogłam. Ciepła, wyrozumiała, konkretna kobieta. Otwarta i bardzo, bardzo pomocna. Polecam naprawdę warto wybrać się do tej Pani dr.

 • S

  Ja mam złe doświadczenia - z kilku wizyt w Lublinie. Nieprzyjemne traktowanie, kilka ankiet na początek i "urzędowe" traktowanie. Nie wiem, skąd biorą się te świetnie opinie, ale ja odniosłem wręcz przeciwne wrażenie. Pozdrawiam.

 • M

  Trafiłam do Pani Marty przez ten portal, tymbardziej chcę podzielić się tu swoimi odczuciami i być może swoją opinią przekonać kogoś podobnie, jak przekonano mnie 2 lata temu. To była najlepsza decyzja w moim dotychczasowym życiu. Pani Marta jest wspaniałą profesjonalistką, ale również a może przede wszystkim mądrą i pogodną kobietą. Jestem bardzo wdzięczna.

 • M

  Po zakończonej terapii i zamkniętym etapie w życiu chciałem podziękować za pomoc terapeutom jak i całej naszej grupie. Dla niektórych z nas (na pewno dla mnie) był to okres bardzo głębokich zmian, dzięki którym mogę funkcjonować po prostu normalnie. Dziękuję za wsparcie, zrozumienie i akceptację. Polecam bardzo gorąco!

 • V

  Dzięki terapii u Pani Marty czuję w swoim życiu ogromny przełom, coś zaczęło się zmieniać, stabilizować, znikają stany depresyjne. Pani Marta jest ciepła, rozumiejąca i wspierająca terapeutka, która przeprowadziła mnie przez trudne zakręty życiowe i pomogła mi optymistycznie patrzeć na własne życie!! Z każdej wizyty wychodzę naładowany pozytywną energią.

 • A

  Pani Marta to najlepszy psychoterapeuta jakiego do tej pory sprawdziłem. Kompetentna, nie daje rad, słucha (!), rozumie, pogłębia tematy, jak trzeba to nazywa to co ważne, interpretuje i prowadzi w rozwoju. Byłam w terapii ponad rok i nikt przedtem nie pomógł mi tak jak Pani Marta. W końcu widzę sens swojego życia i mam siłę do działania.Polecam

 • O

  Witam wszystkich! Tez chcialem podzielić się swoim doświadczeniem terapeutycznym od strony pacjenta oczywiscie. Udział w terapii (najpierw indywidualnie, poten w grupie) pozwolil mi przemodelować swoje życie. Z perspektywny był to najbardziej wartościowy rok w moim życiu, ale też najcięższy. Dzisiaj funkcjonuje zupełnie inaczej niż pare lat temu, bez leków i takiego stresu. Jest dużo łatwiej , w koncu zasypiam bez problemow za co jestem bardzo wdzięczny! Polecam!

 • A

  Właśnie zakończyłem terapię u Pani Marty. Jestem bardzo zadowolony. Dzięki Pani Marcie uświadomiłem sobie żródło mojego problemu. Teraz znowu mogę cieszyć się życiem i pracą zawodową. Bardzo dziękuję. Wdzięczny pacjent

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KONTAKT bezpośredni z psychologiem 48_605_534_612 dla osób potrzebujących dodatkowych informacji na temat psychoterapii. Kontakt z recepcją 48_501_603_456 lub na http://psychoterapia.org/ Zapraszamy do zapisywania sie na bezpłatną konsultację z omówieniem testów.

  Do końca miesiąca pierwsze spotkanie z omówieniem testu psychologicznego w cenie 200zł możemy zaproponować Państwu bezpłatnie. Wystarczy wejść na poniższą stronę i wypełnić formularz, który daje Państwu możliwość skorzystania z oferty.

  http://psychoterapia.org/wypelnij-test

  Zapraszamy.

  Jestem psychologiem, psychoterapeutą, ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz 4-letni kurs psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Collegium Medicum w Krakowie, a także roczny kurs w centrum terapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie.

  Jestem psychologiem klinicznym pierwszego stopnia (PTS nr rejestru LBL0036). Superwizuję pacjentów


  w Krakowie oraz Warszawie. Kształcę się, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne – sekcję psychoterapii. Zajmuję się diagnozą, pomocą psychologiczną, interwencjami kryzysowymi oraz psychoterapią. Obecnie moje zainteresowania zawodowe kierują się w stronę terapii par i małżeństw. Uczestniczę w szkoleniach i kursach terapii par oraz w warsztatach metodą opracowaną przez J. M. Gottmana.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży

Choroby

 • zaburzenia osobowości
 • Informacje pod numerem
 • terapia par
 • terapia indywidualna
 • Terapia indywidualna, małżeńska, rodzinna
 • terapia małżeńska
 • terapia rodzinna
 • uzależnienia
więcej

Zdjęcia