Marta Stanisławska

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Ginekolog to 10. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Marta Stanisławska przyjmuje w 2 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Marta Stanisławska to jeden z 4 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Chęciny na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Patrząc na moje doświadczenia z Panią doktor, mogę śmiało powiedzieć zdecydowanie nie polecam, wręcz odradzam!!!! Zgłosiłam się do Pani doktor gdyż w trakcie rutynowej wizyty ginekologicznej wydała mi się miła, dokładna i kompetentna, ale niestety to były tylko pozory. Postanowiłam powierzyć Pani doktor prowadzenie mojej ciąży, co okazało się ogromnym błędem. Pomimo tego, iż początkowa kwota 200zł za wizytę wydawała mi się dość spora, uznałam, że na zdrowiu mojego dziecka nie należy oszczędzać. Chciałam mieć ten komfort, że jakby coś się działo to mogę zadzwonić do lekarza i uzyskać odpowiednią pomoc (czego jak wiemy nie zawsze należy się spodziewać po wizytach na NFZ). Próba kontaktu w sytuacji kryzysowej z Panią doktor zakończyła się totalnym brakiem odzewu i de facto z problemem zostałam sama... Najgorsze było to, że po tym jak za ostatnią wizytę zapłaciłam 300zł!!!!! w trakcie porodu zostałam zostawiona sama sobie :( Pani doktor nie wykazała nawet odrobiny zainteresowania i w najważniejszym dla mnie momencie po prostu nie mogłam liczyć na jej żadne wsparcie. Reasumując... Szkoda moich ciężko zarobionych pieniędzy na kogoś kto przez całą ciążę nie poświęcił mi należytej uwagi.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Pani doktor faktycznie jest dobra- dla swoich pacjentek, jeśli ją nie jesteś sytuacja trochę się zmienia, ja nie mam dobrych wspomnień...

 • bardzo dobry

  Byłam u Pani Doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Bardzo skrupulatna, wszystko jasno tłumaczy, odpowiada na każde zadane pytanie. Badanie USG bardzo dokładne a w ciąży to bardzo ważne. Jak najbardziej POLECAM !

 • bardzo dobry

  Bardzo, bardzo dobry lekarz.Doskonale zna się na swoim fachu, jest bardzo otwarta, komunikatywna, dobrze i jasno wyjaśnia wszystkie kwestie,mimo że zadawaliśmy jej z mężem sporo pytań, czasem wydawało się banalnych, Pani doktor tłumaczyła nam do skutku, żadna kwestia nie pozostała bez wyjaśnienia, zleciła nam sporo badań,których wyniki potem dobrze objaśniła. Poświeciła nam dużo czasu i chyba jest jedynym lekarzem który stara się naprawdę pomóc a nie tylko patrzy na zegarek, że następna pacjentka czeka.Byłam u wielu znanych Kieleckich lekarzy ale żaden nie podszedł do mojego problemu z zajściem w ciąże tak spokojnie i profesjonalnie. Dzięki Pani doktor Stanisławskiej teraz jestem w ciąży!!!

 • bardzo dobry

  Bylam u Pani doktor wczoraj, jestem zadowolona z wizyty. Mimo mlodego wieku wydaje sie byc bardzo doswiadczona ginekolog. Mila,usmiechnieta, odpowiada na zadane pytania. Polecam w 100%!!!

 • bardzo dobry

  Byłam dziś u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Rozmawiała ze mną, wypytała co mi dolega. Bardzo miła, delikatna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Profesjonalnie, na wysokim poziomie. Naprawdę polecam. Fantastyczny specjalista.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam wcześniejsze opinie. Byłam u Pani Doktor na kilku wizytach. Panią Doktor wyróżnia profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Pani Doktor pracuje w Szpitalu Kieleckim na ul. Kościuszki.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor, jest fantastycznym lekarzem. Zaangażowana w swoją pracę, oddana pacjentkom. Moją ciążę również prowadziła, a ciąża właściwie od początku była zagrożona. Niewielu już zostało takich lekarzy. Wielkim plusem jest to, że Pani Doktor jest młodą osobą i być może dzięki temu nie traktuje pacjentek szablonowo. Każda kobieta odwiedzająca gabinet może czuć się wyjątkowo. Na pewno nie zostanie zbyta, a na wszelkie wątpliwości i pytania zostanie udzielona wyczerpująca odpowiedź. Pani Doktor dyżuruje również w szpitalu na Kościuszki, dzięki czemu o braku doświadczenia też nie może być mowy. Zdecydowanie polecam ja, i moi znajomi, których udało mi się przekonać do korzystania z usług Pani Doktor!

 • bardzo dobry

  Pani Marta jest bardzo sympatyczna, bardzo delikatna, wszystko dokładnie tłumaczy. Prowadziła moją ciążę, która pod koniec była zagrożona. Nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko, że teraz przyjmuje w prywatnym gabinecie.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online