Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista pediatra, specjalista neurolog dziecięcy, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Od czterech lat starszy asystent Oddziału Neurologii Dziecięcej Szpitala DSS… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra, specjalista neurolog dziecięcy, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Od czterech lat starszy asystent Oddziału Neurologii Dziecięcej Szpitala DSS im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu.

  Członek Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej.

  Specjalizację z pediatrii realizowała w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia we Wrocławiu. Uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach; systematycznie aktualizuje swoją wiedzę medyczną zarówno w teorii jak i praktyce.

  Szkolenia:
  - Ocena Neurorozwojowa Dzieci Metodą Vojty;
  - Szczepienia – aktualny stan wiedzy;
  - Stany napadowe u dzieci;
  - Neuroonkologia;
  - Encefalopatie u dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neurologia dziecięca

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: niepokojacy chod dziecka

  Swietny lekarz o wspanialym sercu I podejsciu do dzieci. Trafilismy z synkiem do Pani Marty w marcu 2017 dzis dzieki jej szybkiej reakcji diagnozie i zaangazowaniu jestesmy prawie przy mecie w usprawnianiu synka chodu I sprawnosci fizycznej. Z calego serca dziekujemy.. za pomoc w drodze do rehabilitacji I lepszego jutra .. Maly Kubus z mama..

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Pani doktor ma rewelacyjne podejście do niemowlaków, bardzo dokładnie znadała Naszego 6tyg synka, który z reszta był bardzo zadowolony z wizyty :-) przemiła Pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczy - bez pośpiechu i z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i serdecznie polecamy Panią doktor :-)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Byłam z córką na pierwszej wizycie. Pani Doktor bardzo starannie przebadala córkę, zrobiła dokładny wywiad, zapoznała się ze wszystkimi wynikami badań, które ze sobą przynioslysmy. Spojrzała na córkę i jej dolegliwosci kompleksowo, co bardzo istotne. Zalecila odpowiednie leczenie, badania kontrolne, dala nam też wiele dobrych rad, nie tylko w kwestiach neurologicznych, ale rowniez ogolnoleczniczych. A przy tym bardzo mila, konkretna i spokojna. Super. Polecamy.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Bardzo jestem zadowolona z wizyty, szczegółowe omawianie problemu zew zdrowiem dziecka, wszystkie informacje brane pod uwagę, świetne podejście do małego pacjenta. Dziękuję!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  bardzo mila i sympatyczna Pani doktor konsultacja neurologiczna odbyła się w milej atmosferze oraz Pani doktor bardzo rzeczowo wyjaśniła problemy córki polecam każdemu taka wizytę u lekarza na pewno nie raz skorzystam z wizyt u pani doktor.....

 • K

  Pani doktor ma rewelacyjne podejście do niemowląt. Oprócz tego, jest przesympatyczna i bardzo komunikatywna, a co najważniejsze, ma bardzo dużą wiedzę i potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości przejętych rodziców. Polecam serdecznie tego lekarza.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Pani doktor jest rewelacyjna i godna polecenia. Cierpliwie i dokładnie badała moją córeczkę. Poświęciła jej tyle czasu ile było potrzeba. Dokładnie omówiła z nami stan zdrowia córeczki. Skierowała nas na dalsze badania.
  Jestem wdzięczna Pani Doktor za życzliwe podejście i zrozumienie.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor przyjęła nas bardzo ciepło i konkretnie. Do dziecka zwracała się z ogromną czułością. Badanie było dokładne, rodzicowi wszystko zostało wytłumaczone. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście i dużą wiedzę. Jeśli w czasie badania chce coś dokładniej sprawdzić będzie to robić aż uzyska konkretną odpowiedź. Przy czym nie jest to w ogóle męczące dla dziecka.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne, a przy tym cieple i serdeczne podejście pani doktor do pacjenta. Świetnie nawiązuje kontakt z maluszkami, rzeczowo odpowiada na pytania rodziców. Lekarz godny polecenia!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Lekarz z powołania. Niesamowite podejście do dziecka. Byliśmy z naszym trzymiesięcznym synkiem w celu sprawdzenia czy nie ma wzmożonego napięcia mięśniowego. Został dokładnie przebadany. Pani Doktor poświęciła tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Przy takim lekarzu człowiek się nie stresuje. Bez problemu zachęciła do karmienia podczas badania aby uspokoić malucha. Z cierpliwością czekała aż syn będzie gotowy. Nie poganiała nas i z wielkim uśmiechem powiedziała: spokojnie mamy czas. Badanie było dokładne i dostaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane pytania. Profesjonalnie postawiona diagnoza. Dziękujemy