lek. dent.

Marta Maciak

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
107 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W roku 2007 zdobyła tytuł Specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją. W latach 2004-2009 pracowała jako asystent w Zakładzie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-Dental

  Do Pani Marty przyszłam po rekomendacji od znajomej z potwornym bólem zęba. Pani Marta przedstawiła jego stan faktyczny, szczegółowo omówiła proces dalszego postępowania i przeszła do leczenia. Do tej pory jest dużo lepiej niż przez ostatnie tygodnie. Poleciłabym Panią Martę każdeu!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest naprawdę profesjonalistką polecam zwłaszcza za cierpliwość do dzieci tłumaczy każdy swój krok i dziecko jest spokojne.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest świetną profesjonalistką. Uświadomiła mi rzeczy o których inni stomatolodzy nie mieli pojęcia. Na pewno będę leczyła się w tym gabinecie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor Marty Maciak, już od ponad dwóch lat korzystam z leczenia w Alfa Dental. Uważam Panią Maciak za osobę niezwykle kompetentną, która regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Najpierw Pani doktor przeprowadziła mi leczenie kanałowe i uratowała zęba nr 5, którego wcześniejsi stomatolodzy skazywali już na stratę. Okazało się przy okazji, że mam sporo ubytków, których nie byłam świadoma, pomimo regularnych wizyt u stomatologa w innym mieście, który podtrzymywał mnie w iluzji, że wszystko jest w porządku. W chwili obecnej, ponad rok od skończenia leczenia, okazuje się, że mam jedynie niewielki ubytek, a pozostałe zęby są zdrowe. Równie ważne jest podejście Pani doktor do pacjenta, bardzo ciepłe i serdeczne. Bardzo polecam Panią Martę Maciak!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam Panią Martę. Profesjonalizm w 100%. Uratuje każdego zęba jeśli jest chociaż minimalna szansa. W życiu miałem styczność z wieloma stomatologami ale nikt nie dorówna Pani Marcie. Mam tendencję do różnych "dziwnych przypadków" zaczynając od złamanego zęba, gdzie został tylko jego kawałek. Potrafiła go odbudować. Miałem infekcję bakteryjną kości szczęki, przez co miałem je bardzo kruche a zęby ledwo co się trzymały. Wykryła to, wyleczyła. Kilkukrotnie miałem też leczenie kanałowe. Pani Marta jest perfekcjonistką.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od jakiegoś już czasu leczę się u Pani Marty Maciak i z wyników tego leczenia jestem bardo zadowolony. Jak trafiłem do gabinetu Pani Marty moje zęby były w kiepskim stanie przez własne zaniedbanie jak również leczenie się u różnych "specjalistów". Okazało się, że niestety wcześniejszym moim lekarzom zabrakło albo sprzętu, albo umiejętności lub może też chęci. Pani Marta Maciak dysponuje wszystkimi tymi atutami. Gabinet jest świetnie wyposażony, wiedza Pani Marty w mojej ocenie jest ogromna a podejście do pacjenta bardzo serdeczne. Polecam!

 • M

  Witam,

  Pani Marta zanim jeszcze nie zaczęła leczenia uchroniła mnie przed masą chorób, które oczywiście sama chwile wcześniej zdiagnozowała np. miesięczna wizyta w szpitalu z powodu opryszczki na twarzy czy raka ust i brody. Całą wizytę kompletnie nieskupiona na leczeniu plotkowała ze swoją asystentką o jakichś bzdurach, a kiedy ja leżąc pod mikroskopem się poruszyłam dostałam uwagę, gdyż jej praca jest niezwykle precyzyjna. Nie omieszkała się odebrać telefonu i co gorsza nie mogła się obejść bez komentarza, bo się poruszyłam i przestała widzieć przez mikroskop miejsce które sobie ustawiła parę dobrych minut wcześniej, naprawdę próbowałam się bardzo nie ruszać, ale nawet minimalny ruch był niewskazany przy takim zbliżeniu. Diagnoza ropy w zębie okazała się również wymysłem doktor Marty, gdyż kolejny stomatolog nie zauważył a nawet zapytany przeze mnie zaprzeczył takiej diagnozie. Skrytykowała również leczenie poprzedniego dentysty, który zresztą mnie do niej skierował i u którego się leczę z latami powodzeniem, ale niestety musiał mnie gdzieś skierować, bo nie posiada w swoim gabinecie mikroskopu. Dodatkowo ceny są srogo wygórowane jak za te usługi porównując do innych dużo lepszych lekarzy w Krakowie. Bardzo odradzam wizytę, bo pomimo tego że doktor jest miła i urocza to jest bardzo niekompetentna.

 • T

  Pani Marta uratowala mi szostke ktora inni chcieli rwac, wyczyscila i cierpliwie zaleczyla kanaly; zrekonstruowala. Ostatnio jadlem czeresnie i rozgryzlem przypadkowo pestke, ktora to chrupnela w proch a szostka zupelnie nie wzruszona.

 • I

  Pani Maciak to świetny fachowiec! Leczyłam u niej zęby przez pół roku - okazało się, że wszystkie zęby, leczone wcześniej u innej lekarki nie były dokładnie wyczyszczone, nie były właściwie przeleczone kanałowo - wszystko wyszło na szczegółowych zdjęciach rtg. Cudem udało jej się uratować 2 trzonowce i uniknąć koron. Koszty fakt, może nie były niskie, ale chodzenie do najtańszego dentysty nie zawsze popłaca - sama się o tym przekonałam.

 • K

  miałam nieprzyjemność skorzystać z usług pani doktor. to prawda, że jest osobą sympatyczną i bardzo kontaktową natomiast sposób i dobór leczenia i wycena tych usług są bardzo nieprofesjonalne. korzystałam z usług z polecenia koleżanki, która była u p. dr na podstawowych usługach stomatologicznych. za ten sam zestaw usług zapłaciłam o 40% więcej. z jakości usług nie jestem zadowolona. dodatkowo plan leczenia był tak rozległy, że na pewno nie byłoby mnie stać na jego wykonanie. konsultacja z kilkoma innymi specjalistami nie potwierdziła rozległości planowanego przez dr Maciak leczenia. osobiści nie polecam usług alfa dental.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
  W roku 2007 zdobyła tytuł Specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.
  W latach 2004-2009 pracowała jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej, a w 2009 otrzymała stopień doktora nauk medycznych. Członek PTS, PTE, PSI.
  Autorka wielu publikacji, od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w Polsce i na świecie z zakresu endodoncji i stomatologii estetycznej.

  Główne zainteresowania to stomatologia estetyczna, endodoncja i protetyka

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją