Lek.

Marta Łabno verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Ortodonta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Gorąco polecam, po pół roku zęby są już zdecydowanie lepsze i widać dużą poprawę. Warto zacząć jak najszybciej i cieszyć się z efektów

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Paweł Kudlik
  Paweł Kudlik
  Ortodonta, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Tarnów, Tarnów
  Super Pan Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci córka bardzo Go lubi szczeze polecam Pana doktora więcej

  Maciej Maziarski
  Maciej Maziarski
  Stomatolog
  ul Rogoyskiego 19/2, Tarnów
  Lekarz - empatyczny, komunikatywny, skuteczny, punktualny, czyli zestaw cech oczekiwanych, godnych polecenia... więcej

  Mateusz Mikos
  Mateusz Mikos
  Stomatolog
  Adama Mickiewicza 48, Tuchów
  Bardzo sympatyczny i rzetelny pan doktor. Z anielską cierpliwością odpowiadał na moje pytania. Zabieg przebiegł… więcej

  Agnieszka Żukowska
  Agnieszka Żukowska
  Stomatolog, Chirurg, Protetyk
  ul.Węgierska 1, Bochnia
  Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania .Ma świetny kontakt z pacjentem. Profesjonalna, dokładna polecam każdemu. więcej

  Violetta Tyburska-Malec
  Violetta Tyburska-Malec
  Stomatolog
  Morska, Grybów
  Wizyte oceniam bardzo pozytywnie, pani dr rzeczowa konkretna przy tym uprzejma. Przekazała dodatkowe informacje.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Protetyka stomatologiczna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Gorąco polecam, po pół roku zęby są już zdecydowanie lepsze i widać dużą poprawę. Warto zacząć jak najszybciej i cieszyć się z efektów

  • S
   Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Oftaldent

   Dr Łabno pokazuje pełny profesjonalnalizm. Chodzę na wizyty już ponad rok i jestem w pełni zadowolona. Nie można się do niczego przyczepić. Gorąco polecam!

  • M

   Dr Łabno mógłbym opisać dwoma wyrażeniami: doświadczenie i konkret. Mimo długiego stażu lekarskiego cały czas słyszę, że jeździ na kursy i stale zdobywa nową wiedzę. Uwielbiam ją także za konkretne rozwiązania, które proponuje. I zawsze o czymś ciekawym uda mi się z doktor Martą podczas wizyty porozmawiać.

  • M

   Pani Marta, to świetny specjalista. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor wyleczyła wszystkie dolegliwości. Kwota za leczenie jest odpowiednia w stosunku do świadczonych usług. Lepiej nie oszczędzać na własnym zdrowiu.

  • A

   Chodzę do dr Łabno już kolejny rok. Najbardziej sobie cenię to, że jest wykwalifikowanym specjalistą i mam do niej pełne zaufanie. Widać, że pani dr zna się na swojej pracy i wie co robi. Z każdego leczenia jestem zadowolona i nie mam po nim żadnych komplikacji. Gorąco polecam !

  • J

   Uczciwie polecam. Bardzo dobry specjalista, pełen profesjonalizm i przyjazne podejście do pacjenta. Od razu odnosi się wrażenie, że mamy do czynienia z osobą kompetentną i doświadczoną.

  • A

   Zacznę od tego że jest to osoba bardzo nie kompetentna. Moja licówki była robiona ponad 2 godziny. Szło jej to jak krew z nosa . Kiedy po mojej uwadze że ząb odstaje od kształtu innych zębów wtedy zrobiła mi zęba o 1 centymetr dłuższy i zapytała mi się czy taki zostawić!!! Potem pilowala mi zęba przez następna godzinę. Nie zważając na moje inne uzębienie pilowala gdzie popadnie w ferworze złości rozwalił mi warge!!!! Dzisiaj po niespełna dwóch miesiącach wypociny czyli moja licówki odpadła!!! Próbuje się z nią skontaktować ale wylaczyla telefon!!!! Nie polecam niekompetencji , nieszczelności, nieruchomości, niskiej kultury pracy i osobistej. Poza tym przepłacać dwa razy!!!!!!!!

  • K

   Nie jestem zadowolona. Płaci się słono a człowiek czuje się nie komfortowo. Chodziłam, ale zrezygnowałam i znalazłam stomatologa, gdzie mniej płacę, nie odczuwam tam bólu i jest bardzo miły i delikatny dla pacjentów tego właśnie nie zauważałam tutaj.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG