Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Protetyka stomatologiczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam, po pół roku zęby są już zdecydowanie lepsze i widać dużą poprawę. Warto zacząć jak najszybciej i cieszyć się z efektów


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologii Oftaldent

Dr Łabno pokazuje pełny profesjonalnalizm. Chodzę na wizyty już ponad rok i jestem w pełni zadowolona. Nie można się do niczego przyczepić. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Łabno mógłbym opisać dwoma wyrażeniami: doświadczenie i konkret. Mimo długiego stażu lekarskiego cały czas słyszę, że jeździ na kursy i stale zdobywa nową wiedzę. Uwielbiam ją także za konkretne rozwiązania, które proponuje. I zawsze o czymś ciekawym uda mi się z doktor Martą podczas wizyty porozmawiać.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Marta, to świetny specjalista. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor wyleczyła wszystkie dolegliwości. Kwota za leczenie jest odpowiednia w stosunku do świadczonych usług. Lepiej nie oszczędzać na własnym zdrowiu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do dr Łabno już kolejny rok. Najbardziej sobie cenię to, że jest wykwalifikowanym specjalistą i mam do niej pełne zaufanie. Widać, że pani dr zna się na swojej pracy i wie co robi. Z każdego leczenia jestem zadowolona i nie mam po nim żadnych komplikacji. Gorąco polecam !


J
Użytkownik zweryfikowany

Uczciwie polecam. Bardzo dobry specjalista, pełen profesjonalizm i przyjazne podejście do pacjenta. Od razu odnosi się wrażenie, że mamy do czynienia z osobą kompetentną i doświadczoną.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zacznę od tego że jest to osoba bardzo nie kompetentna. Moja licówki była robiona ponad 2 godziny. Szło jej to jak krew z nosa . Kiedy po mojej uwadze że ząb odstaje od kształtu innych zębów wtedy zrobiła mi zęba o 1 centymetr dłuższy i zapytała mi się czy taki zostawić!!! Potem pilowala mi zęba przez następna godzinę. Nie zważając na moje inne uzębienie pilowala gdzie popadnie w ferworze złości rozwalił mi warge!!!! Dzisiaj po niespełna dwóch miesiącach wypociny czyli moja licówki odpadła!!! Próbuje się z nią skontaktować ale wylaczyla telefon!!!! Nie polecam niekompetencji , nieszczelności, nieruchomości, niskiej kultury pracy i osobistej. Poza tym przepłacać dwa razy!!!!!!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie jestem zadowolona. Płaci się słono a człowiek czuje się nie komfortowo. Chodziłam, ale zrezygnowałam i znalazłam stomatologa, gdzie mniej płacę, nie odczuwam tam bólu i jest bardzo miły i delikatny dla pacjentów tego właśnie nie zauważałam tutaj.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Protetyka stomatologiczna