mgr

Marta Kurlej-Garbarski

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

7 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 720 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem – otwartą, potrafiącą słuchać osobą. Lubię ludzi, nigdy ich nie oceniam, zawsze rozumiem. Stwarzam atmosferę, w której każdy czuje się komfortowo. Moje doświadczenie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem – otwartą, potrafiącą słuchać osobą. Lubię ludzi, nigdy ich nie oceniam, zawsze rozumiem. Stwarzam atmosferę, w której każdy czuje się komfortowo. Moje doświadczenie życiowe znakomicie uzupełnia moją wiedzę i pasję, jaką jest psychologia.
  Pracuję w nurcie humanistycznym, który kładzie nacisk na możliwości człowieka w dokonywaniu racjonalnych wyborów i skupia się na wykorzystaniu jego maksymalnego potencjału.
  Stosuję holistyczne podejście do klienta, wykorzystując w konsultacjach koncepcje integracyjne jak również osadzone w teoriach poznawczych i behawioralnych. Różne kultury, różne języki, różni ludzie – widzę w tym bogactwo, a nie zagrożenie.
  Udzielam konsultacji w czterech językach (polski, angielski, grecki, rosyjski). Mam doświadczenie w pracy z ludźmi młodymi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, przebywają za granicą i wykorzystując kontakt przez Skype, mogą otrzymać pomoc psychologiczną w dogodnej cenie.
  Gwarantuję Ci dyskretną, profesjonalną pomoc w serdecznej i pełnej zrozumienia atmosferze. Jestem członkiem APA - American Psychological Association..

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS Warszawa

Nagrody i wyróżnienia

 • Członek Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego APA

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychologos - konsultacje psychologiczneUsługa: konsultacje psychologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Marty i ogólnie u tego typu specjalisty. Byłam mocno zaskoczona jak zwykła rozmowa już na początku daje pozytywne skutki. Jestem wdzięczna za zaangażowanie i profesjonalizm. Rozmowa pomogła mi zrozumieć moje źródła problemów i otworzyć oczy na kilka spraw. Nie mogę doczekać się następnej wizyty. Polecam serdecznie !

  mgr Marta Kurlej-Garbarski2018-01-22

  Bardzo dziękuję za opinię p. Anno. Do zobauczenia:-)

 • A
  Lokalizacja: Psychologos - konsultacje psychologiczneUsługa: psychoanaliza

  Większość spotkań z Panią Martą  odbyło się za pośrednictwem Skypa.  Jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu spotkań jak i postępów w terapii. Panią Martę cechuje  bardzo indywidualne  i jednocześnie profesjonalne podejście do mnie jako klienta. Widzę, że głównym celem w trakcie każdej rozmowy  jest chęć pomocy pacjentowi..  Nigdy nie miałem problemów z umówieniem się na konsultacje.  
  Pani Marta bardzo przejrzyście prowadzi rozmowę. Zawsze czuję, że zmierzamy często małymi krokami do konkretnych celów. W trakcie naszych rozmów odkryłem bardzo ciekawe rzeczy o samym sobie.           
  Bardzo polecam. Z pewnością chciałbym kontynuować spotkania.

  mgr Marta Kurlej-Garbarski2017-11-06

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie :-)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniały specjalista. U Pani Marty znalazłam pomoc, gdy zwątpiłam, że jakikolwiek psycholog może mi pomóc. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, Elastyczna w trakcie rozmów, nie odczuwałam nigdy bariery w trakcie rozmowy.Pomogła mi zrozumieć przyczyny moich trudności. Polecam"

 • K
  Lokalizacja: Psychologos - konsultacje psychologiczneUsługa: Opuszczenie domu po 50 latach małżeństwa

  Kontakt za pośrednictwem Skype. Dzięki postawie wybranej Pani Mgr Marty Kurlej - Grarbarski udało mi się nawiązać dobry kontakt z którym ze względu na moje zahamowania był bardzo trudny z innymi lekarzami. konkretne ustalenia i pomoc jaką uzyskałem była dla mnie niezwykle cenna. W dalszym ciągu o ile będze to możliwe będę korzystał z pomocy.

 • L
  Lokalizacja: Psychologos - konsultacje psychologiczneUsługa: konsultacje online

  Zwróciłam się do Pani Marty ponieważ przechodziłam przez trudny okres w moim życiu. Pani Marta jest wyrozumiała i empatyczna. W profesjonalny sposób pomogła mi uporać się z moimi problemami korzystając ze swojej obszernej wiedzy i doświadczenia. Polecam

 • J
  Lokalizacja: Psychologos - konsultacje psychologiczne

  Pani Marta to profesjonalna, ciepła osoba, która potrafi słuchać i stworzyć atmosferę komfortu. Spotkania pomagają mi zrozumieć różne sytuacje w moim życiu i uczą jak skutecznie dążyć do rozwiązania problemów. Pani Marta to osoba godna polecenia.

 • D
  Lokalizacja: Psychologos - konsultacje psychologiczne

  Z przyjemnością wspominam konsultacje z Panią Marta. Jako psycholog Pani Marta jest bardzo konkretna, zadaje dobre pytania i prowadzi konsultacje w sposób efektywny tak aby osiągnąć najlepsze rezultaty w krótkim czasie, a zaraz atmosfera którą tworzy na spotkaniach jest bardzo wspierająca i nie czuć żadnej presji.
  Pani Marta słucha i robi notatki, tak żeby jak najlepiej rozumieć i pamiętać przypadek danego klienta i móc mu pomóc.

  Z pomocy Pani Marty korzystam już w dwóch sytuacjach życiowych i zawsze spotkania zakończyły sie pozytywnym skutkiem. Dodatkowo, czułam bardzo dużo wsparcie energii kobiecej, pomimo tego że były to spotkania tylko wirtualne.

  Pani Marta z profesjonalizmem traktowała mnie jako klienta, a jednocześnie myślę że nawiązaliśmy bardzo dobra relacje Czuje po prostu ze zawsze bede mogla na nia liczyc i w razie potrzeby znajdzie dla mnie czas w swoim grafiku. Zawsze uśmiechnięta oraz punktualna. Komunikacja z nią to czysta przyjemność. Polecam serdecznie.