lek.

Marta Kudela

verifiedCreated with Sketch.

Logopeda, Diagnostyk, Terapeuta

41 opinii +dodaj

NEUROLOGOPEDA KLINICZNY SPECJALISTA WCZESNEJ INTERWENCJI DWUJĘZYCZNY LOGOPEDA SPEC. EEG neurofeedback Konsultacja/ diagnoza - do 40 min. Terapia-30/45 min. Przyjmuję pacjentów ze wszystkich… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)

  ul. Fredry 7, Stare Miasto
  Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Emisja i higiena głosu / logopedia medialna od 100 zł
  Wystawienie opinii/ orzeczenia/ diagnozy/ skierowania od 50 zł
  Konsultacje/ diagnoza/ terapia - leczenie
  Terapia autyzmu/ zespołu aspergera/ zaburzeń cun
  Terapia mutyzmu/ zaburzeń lękowych związanych z mową
  Opóźniony rozwój mowy/ wady wymowy ( dyslalie)/ mowa bezdźwięczna
  Wczesna interwencja dziecka
  (x) terapia również w j. angielskim od 150 zł
  Terapia jąkania ( kloniczne/ toniczne/ kloniczno - toniczne) od 80 zł
  Zwykła wizyta
  Metoda neurobiologiczna " szkoła krakowska", eeg biofeedback
  Terapia osób po udarach mózgu/ urazach mózgowo czaszkowych
  Dwujęzyczność - sprzężone patologie mowy
  Zaburzenia mowy i myślenia w chorobach psychicznych
  Neurologopedyczna diagnostyka niemowląt

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)

  Pani Marta w bardzo profesjonalny sposób podchodzi do swoich pacjentów. Każdorazowo przychodząc na terapię logopedyczną jest przygotowana do realizacji zadań. Do tego jest bardzo życzliwą i ciepłą osobą. Zdecydowanie polecam!

 • S
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: seplenienie

  Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Pania Martą!:)
  Z seplenieniem międzyzębowym borykałam sie przez całe swoje życie, było to zawsze moją zmorą.
  Chodziłam wczesniej do roznych specjalistow natomiast bez większych efektow.
  Dopiero Pani Marta pokazala mi że poprzez cieżką i systematyczną pracę mogę pozbyć sie tej wady na zawsze.
  Jeszcze raz bardzo dziekuje.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: Rotacyzm

  Z całego serca polecam Panią Martę :) Od dzieciństwa zmagałam się z problemem rotacyzmu, jako osoba dorosła miałam obawy, ze jest już za późno na leczenie. Nic bardziej mylnego, w przeciągu ok 10 miesięcy udało się wyleczyć największy kompleks dzięki terapii. Jestem bardzo szczęśliwa, ze trafiłam w „ręce” Pani Marty, która ma ogromna wiedzę oraz jest przesympatyczna osoba. Jeszcze raz chciałam podziękować za pomoc i miła atmosferę podczas terapii! :)

  Marta Kudela2018-07-13

  Pani Klaudio również dziękuję za serdeczną, ciepłą współpracę. Cieszę się bardzo, że moglam Pani pomóc. Było to jednak możliwe dzięki ogromnej pracy z Pani strony. Jestem z Pani dumna:)! Przyjemności, powodzenia, pozdrawiam ciepło

 • M

  Bardzo dziękuję Pani Marcie za pomoc mojej córce w uporaniu się z niepłynnościa mowy. Pani doktor bardzo szybko zdiagnozowala problem mojej córki. Wszystkie wizyty były bardzo efektywne a jednocześnie bardzo ciepłe i mile. Córka bardzo chętnie powtarzała wszystkie ćwiczenia w domu i z radością szła na kolejne wizyty Pani Marta jest bardzo kompetentna, empatyczna i uśmiechnięta. Polecam.

  Marta Kudela2018-07-13

  Serdeczne podziękowania dla małej , ale bardzo dzielnej pacjentki,która swoją motywacją i zaangażowaniem mogłaby być wzorem dla innych. Dziękuję również za przemiłą współpracę z rodzicami. Powodzenia Martusia !:)

 • H
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)

  Pierwsza osoba, której udało się nawiązać kontakt z moją kilkuletnią córką. Wcześniej traciłyśmy tylko czas. Pani Marta jest bardzo zaangażowanym i profesjonalnym lekarzem. Zawsze przygotowana i uśmiechnięta. Ale co najważniejsze, widać ogromne postępy u mojej córeczki. Z czystym sercem mogę polecić Panią Martę każdej osobie, która boryka się z zaburzeniami mowy, bo to świetna specjalistka.

  Marta Kudela2018-07-02

  Dziękuję serdecznie Pani Haniu. Największym uhonorowaniem mojej pracy są postępy w terapii moich pacjentów. Z Roksanką wspólnymi siłami, pokonujemy kolejne kamienie milowe...Niemniej jednak, to nie tylko moja zasługa, ale oddanych rodziców i dzielnej, malej Księżniczki - pacjentki :)
  Pozdrawiam cieplo

 • K
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: niepłynność mowy

  Jestem bardzo zadowolona z usług u Pani Marty i kompetentnego indywidualnego podejścia do pacjenta. Jestem osobą, która od zawsze boryka się z niepłynnością mowy, a to własnie Pani Marta nauczyła mnie jak sobie z nią radzić, a co za tym idzie sprawiła że mój komfort życia uległ znacznemu polepszeniu. Jak najbardziej polecam!

  Marta Kudela2018-07-02

  Dziękuję serdecznie Pani Kasiu za piękne słowa, stosowanie się do zaleceń i wytrwałą pracę z Pani strony . pozdrawiam serdecznie

 • K
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: terapia jąkania ( kloniczne/ toniczne/ kloniczno - toniczne)

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Terapia bardzo mi pomogła w życiu codziennym, nauczyłem się technik które są bardzo przydatne w rozmowie i wystąpieniach.

  Marta Kudela2018-06-07

  Dziękuję serdecznie Kacper za miłe słowa. Możliwość udzielenia pomocy , każdemu pacjentowi, daje ogromną satysfakcję. Tym większa, jeżeli współpraca tak dobrze się układa :) Pozdrawiam ciepło

 • D
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: konsultacje/ diagnoza/ terapia - leczenie

  Dałabym "10" ale jest tylko "5"
  Synek ma bardzo rzadkie, specyficzne zaburzenia. Po latach wizyt u innych specjalistów, dopiero Pani Kudela trafnie zdiagnozowała mojego Synka oraz dopasowała odpowiednią, indywidualną terapię. Po diagnozie dostałam bardzo obszerny opis zaburzeń wraz z rzetelnymi wskazówkami co dalej z tym robić.
  Tylko ona potrafi dotrzeć do Synka - ma bardzo ciepłe nastawienie, podczas gdy u innych specjalistów dziecko zwyczajnie nie chciało/bało się współpracować.
  Pani Marta Kudela spadła nam z nieba!

  Marta Kudela2018-06-07

  Jestem ogromnie wzruszona tymi słowami. Cieszę się, że mogłam pomóc. Podtrzymuję tym samym wcześniej zadeklarowane słowa... Trzymam kciuki za małego pacjenta. Pozdrawiam serdecznie

 • Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)

  Jestem bardzo zadowolony z terapii. Pani Doktor pomogła mi opanować techniki, które pozwalają radzić sobie z wadą wymowy i jąkaniem. Terapia pozwoliła mi też bez wysiłku wychwytywać wszystkie błędy, które popełniam podczas mowy, dzięki czemu mogę je na bieżąco korygować.
  Atmosfera w gabinecie zawsze jest bardzo przyjemna

  Marta Kudela2018-06-07

  Dziękuję serdecznie Grzesiek. Już większość pracy za nami, teraz tylko automatyzacja, a wtajemniczeni wiedzą o czym mowa :)... Pozdrawiam ciepło

 • M
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: wada wymowy

  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą, a przy tym świetnym specjalistą.
  Jestem jej wdzięczny za fachową pomoc i polecam wszystkim borykającym się z wadami wymowy.
  Marcin

  Marta Kudela2018-05-28

  Dziękuję bardzo Panie Marcinie.Tymczasem " walczymy " dalej na terapii, do zobaczenia na wizycie :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NEUROLOGOPEDA KLINICZNY SPECJALISTA WCZESNEJ INTERWENCJI DWUJĘZYCZNY LOGOPEDA SPEC. EEG neurofeedback Konsultacja/ diagnoza - do 40 min. Terapia-30/45 min. Przyjmuję pacjentów ze wszystkich grup wiekowych ( dzieci oraz dorosłych ). Specjalizuję się przede wszystkim w neuropatologiach mowy , tj. dysfunkcjach mowy, o etiologii neurologicznej ( spektrum autystyczne, afazje, alalie,... ) oraz dwujęzycznej logopedii. Diagnozuję, konsultuję oraz prowadzę terapię również z zakresu innych chorób/ zaburzeń. ( szczegółowy opis poniżej) W celu umówienia/potwierdzenia terminu, proszę Państwa o wybòr jednego z terminów , dostępnych w kalendarzu, bądź telefon.
  Zapraszam serdecznie na : konsultacje, diagnozy, sesje terapeutyczne, a także : - warsztaty dla rodziców - kursy m. neurobiologiczną dla najmniejszych pacjentów - szkolenia z zakresu logopedii medialnej ( dla firm, studentów, dziennikarzy )
  Doktorant neuropsychologii.Neuro/Logopeda, Logopeda Dwujęzyczny, , Specjalista Wczesnej Interwencji, Językoznawca, spec. psychologiczna, spec. EEG Biofeedback.
  Absolwentka UAM – Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, w Poznaniu oraz UMW – Uniwersytetu Medycznego, we Wrocławiu. Speech and Language Pathologist/ Therapist / Neuropatolog Mowy ( dla pacjentów obcojęzycznych) Jestem specjalistą zakresu neurologopedii klinicznej oraz wczesnej interwencji dziecka. Doświadczenie zawodowe, jako patolog mowy ( logopeda), zdobywałam zarówno w placówkach oświatowych, poradniach psychologiczno – pedagogicznych, i ośrodkach Służby Zdrowia. Jako, że specjalizuje się w neurologopedii klinicznej, to właśnie szpitale ( oddziały : neurologiczny, neonatologiczny, rehabilitacyjny…) oraz przychodnie, stanowią w ostatnim czasie jedno z głównych miejsc mojej pracy. Ponadto współpracuję, jako specjalista - redaktor z Gazetą Polonijną oraz magazynem dot. dwujęzyczności, w Londynie. Artykuły mojego autorstwa można poczytać m.in. pod adresami : http://mumsfromlondon.com/article/redakcja http://brainbilingual.wordpress.com/ Odbyłam zawodowe seminaria międzynarodowe, m.in. w : Szwajcarii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach, dbając o dobro swoich pacjentów, a tym samym etykę i profesjonalizm wykonywanego zawodu. Konstytuuję również swoje zainteresowania badawcze w pracy doktoranckiej, z zakresu psychologii ( neuropsychologii). W pracy bazuje przede wszystkim na metodzie neurobiologicznej, tzw.” szkole krakowskiej”, która koreluje z naturalnymi etapami rozwoju psycho ruchowego oraz zasadza się na mechanizmach neuropatyczności mózgu, tj. zmianie reprezentacji korowych, w wyniku doświadczeń. Fascynuje mnie mózg ludzki, jego niezmierzony potencjał oraz możliwości samo-rekonstrukcyjne. Jako, że procesy mielinizacyjne, tj. “dojrzewania neurologicznego mózgu” , zaczynają się jeszcze w życiu płodowym, a kończą między 10 – 12 rokiem życia, to właśnie grupa wiekowa dzieci jest dla mnie najbardziej interesująca badawczo.
  Zapraszam na konsultację/ diagnozę/ terapię w przypadku m.in. :
  ORM – opóźnionego rozwoju mowy, Wad wymowy – dyslalie ( np. reranie, seplenienie, mowa bezdźwięczna,… ) Dysleksji, Zaburzeń ze spektrum Autyzmu / Zespołu Aspergera, Uszkodzeń CUN ( np. po udarach, guzach mózgu ), Zaburzeń mowy o podłożu lękowym - mutyzm( całkowity, wybiòrczy), Patologii mowy, w wyniku uszkodzeń struktur korowych - alalii , Zaburzeń myślenia i f. poznawczych ( ch. neurodegeneracyjne, choroby psychiczne ...) Jąkania / nieplynnosci mowy
  * Zapraszam również pacjentów dwujęzycznych ! ( możliwa terapia w j. angielskim ) * Terapia / treningi / coaching z zakresu : logopedii medialnej, emisji i higieny głosu ( dla pacjentów i firm, osób pracujących profesjonalnie głosem )

Specjalizacje

 • Neuropatologia

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Choroby

 • jąkanie
 • schizofrenia
 • choroba Parkinsona
 • afazja, alalia, autyzm, Zespół Aspergera
 • uszkodzenia CUN,choroby degeneracyjne, urazy czaszkowo - mózgowe
 • mowa bezdźwięczna, rotacyzm, sygmatyzm, kappacyzm,betacyzm. ...
 • *** pacjenci DWUJĘZYCZNI
 • mutyzm
 • opóźniony rozwój mowy
 • Choroby neurodegeneracyjne - patologie mowy ( np. Ch.Alzheimera)
 • Zaburzenia lękowe / fobie zw. z mową
 • Neuropatologie związane z mową
więcej