NEUROLOGOPEDA KLINICZNY SPECJALISTA WCZESNEJ INTERWENCJI DWUJĘZYCZNY LOGOPEDA SPEC. EEG neurofeedback Konsultacja/ diagnoza - do 40 min. Terapia-30/45 min. Przyjmuję pacjentów ze wszystkich… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)

  ul. Fredry 7, Stare Miasto
  Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Emisja i higiena głosu / logopedia medialna od 100 zł
  Zwykła wizyta
  Metoda neurobiologiczna " szkoła krakowska", eeg biofeedback
  Terapia osób po udarach mózgu/ urazach mózgowo czaszkowych
  Dwujęzyczność - sprzężone patologie mowy
  Zaburzenia mowy i myślenia w chorobach psychicznych
  Neurologopedyczna diagnostyka niemowląt
  (x) terapia również w j. angielskim od 150 zł
  Terapia jąkania ( kloniczne/ toniczne/ kloniczno - toniczne) 90 zł
  Konsultacje/ diagnoza/ terapia - leczenie
  Terapia autyzmu/ zespołu aspergera/ zaburzeń cun
  Terapia mutyzmu/ zaburzeń lękowych związanych z mową
  Opóźniony rozwój mowy/ wady wymowy ( dyslalie)/ mowa bezdźwięczna
  Wczesna interwencja dziecka
  Wystawienie opinii/ orzeczenia/ diagnozy/ skierowania

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: wada wymowy

  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą, a przy tym świetnym specjalistą.
  Jestem jej wdzięczny za fachową pomoc i polecam wszystkim borykającym się z wadami wymowy.
  Marcin

 • K
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: terapia jąkania ( kloniczne/ toniczne/ kloniczno - toniczne)

  Pani Marta to profesjonalny lekarz, zawsze uśmiechnięta i przemiła. Jej odpowiedzi są zawsze precyzyjne i rozwiewają wszelkie wątpliwości. Od kilku lat borykam się z jąkaniem i dzięki Pani Marcie widzę ogromną poprawę w mojej wymowie. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: terapia poudarowa

  Jestem w terapii u Pani doktor od ponad roku.
  Jestem osobą po udarze Pani Marta odpowiednio dobraną terapią nerologopedyczną sprawiła, że moge sie juz komunikować co jeszcze do niedawna było niemożliwe.
  Pani doktor jest osobą cierpliwą a co najwazniejsze kompetentną.
  Szczerze polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania profilaktyczne

  Przed wizytą u Pani Doktor odwiedzałem wielu specjalistów, ale ich leczenie ograniczało się wyłącznie do standardowych schematów leczenia i nie przynosiło jakiejkolwiek poprawy. Istotny przełom nastąpił po pierwszych wizytach u Pani Doktor.Dość szybko rozpoznała prawdziwe przyczyny mojej niepłynności mowy , których nie zauważyli poprzedni specjaliści i opracowała plan leczenia, który przynosi oczekiwane rezultaty.

  Marta Kudela2018-03-15

  Dziękuję bardzo Panie Macieju..,zarówno za opinię,jak i naszą współpracę ,stosowanie się do zaleceń :) do zobaczenia na wizycie, pozdrawiam serdecznie:)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)

  Pani Marta jest świetnym specjalistą i do tego ma życzliwe podejście do pacjenta, co sprawia, że wizyty odbywają się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze :). Nie sądziłam, że w moim wieku uda mi się nauczyć wymawiać "r" a z pomocą pani Marty w końcu to się udało.

  Marta Kudela2018-02-20

  Dziękuję Pani Soniu.W dużej mierze to Pani zasługa,stosowania się do zaleceń i wielokrotnego powtarzania, jakkolwiek by na to nie patrzeć,niekiedy żmudnych i monotonnych ćwiczeń. Wyleczenie wad wymowy, u dorosłych pacjentów jest możliwe,ale bardzo dużo zależy właśnie od zaangażowania i regularności ćwiczeń.pozdrawiam ciepło:)

 • R
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: konsultacje/ diagnoza/ terapia - leczenie

  Trafiłam do Pani Marty z porażeniem strun głosowych.Jako jedyna potrafiła mi pomóc i nadal bardzo mi pomaga.Jest to osoba bardzo sympatyczna,życzliwa,ciepła,która potrafi zrozumieć drugiego człowieka.Dzięki Pani Marcie i jej terapii moje życie nabrało sensu i nadziei że może być jeszcze dobrze.Już nie mam mowy szeptanej tylko pojawił się głos oczywiście zasługa Pani Marty.Bardzo się cieszę że trafiłam na tak dobrą specjalistkę jaką jest Pani Marta,która ma ogromną wiedzę i jest bardzo dobrym człowiekiem.

  Marta Kudela2018-02-06

  Pani Moniko,to ja Pani dziękuję za stosowanie się do zaleceń,regularność ćwiczeń, determinację i wolę walki..Jest Pani wzorem pacjenta,który osiągnął sukces w dużej mierze,dzięki ww cechom i zaangażowaniu.Ja tylko ... kierowałam statkiem,który sam rozwinął piękne żagle. Jeszcze trochę pracy przed nami,ale idziemy do przodu.
  Pozdrawiam ciepło,do zobaczenia:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem mamą prawie 3latka, który nie ma opanowanej mowy czynnej. Jesteśmy po dwóch spotkaniach z innym logopedą, który nie nazwał problemu, nie dał wskazówek i zostawił z niczym. Straciliśmy cenny w terapii czas. Czytając opinie na "znany lekarz" trafiliśmy na Panią Martę. Te wszystkie superlatywy nie są wyssane z palca. Jesteśmy po wczorajszym, pierwszym spotkaniu. Pani Marta była konkretna i po wywiadzie ze mną od razu przeszła do zaleceń. Wszystko podparte przykładem i objaśnieniem. Zalecenia do pracy z dzieckiem w domu. Aktualnie czekam na maila, w którym będzie podsumowanie spotkania oraz raz jeszcze przedstawione zalecenia do ćwiczeń z synkiem w domu. Kolejne spotkanie wyznaczone za dwa miesiące więc teraz praca przede mną i synkiem. Ufamy Pani Marcie, że jakiś przełom nastąpi :-) nie mamy zatem jeszcze efektów ale za samą postawę i nastawienie Pani Marty polecam konsultacje u niej właśnie. Pani Marta ma wiedzę i świeży umysł. Zachęcam.

  Marta Kudela2018-01-20

  Dziękuję serdecznie. Mam nadzieję,że zalecenia dotarły i powoli są wdrażane. W razie jakichkolwiek pytań, proszę oczywiście pisać. Do zobaczenia na wizycie kontrolnej:)

 • Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)

  Pni Doktor Marta jest ciepłą, miłą, empatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą. Czuć, że jest to zachowanie szczera a nie wymuszone pod klienta, jest zwyczajnie dobrym człowiekiem, który bardzo kocha dzieci i stara się im pomóc najlepiej jak tylko potrafi. Dodatkowo jest bardzo cierpliwa i przygotowana na wszelkiego rodzaju zachowania małego pacjenta ;) Nasz Kubuś jest dzieckiem, które dostarczyło Pani Doktor "wielu atrakcji ;) " ale nigdy z tego powodu nie zostaliśmy potraktowani w jakiś przykry sposób ( jak miało to miejsce w przypadku innego neurologopedy). Kubuś zrobił bardzo duży postęp, czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy ( więc mamy nadzieję że przez kilka najbliższych lat Pani Doktor nie planuje przeprowadzek :)) ale wierzymy, że będzie dobrze. Podsumowując super specjalista ( dla nas cudotwórca) , którego mogę polecić z czystym sumieniem.
  Pozdrawiam Mama Kuby

  Marta Kudela2017-12-27

  Jestem bardzo wzruszona tak ciepłymi słowami.. dziękuję bardzo...z Kubusiem sukcesywnie " idziemy do przodu", ale to możliwe również dzięki świetnej wspòłpracy z rodzicami. Do zobaczenia niedługo :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: konsultacje, diagnoza, terapia - leczenie

  Wizyta u Pani Marty bardzo nas podbudowała! Byliśmy na konsultacji z córeczką 2 lata i 7 m-cy. Najpierw Pani Doktor przeprowadziła z nami wywiad, później przygotowała zadania dla dziecka. Serdecznie polecam!! Konkretne odpowiedzi na pytania, sugestie, cenne instrukcje w przesłanym mailu, bardzo przyjazna atmosfera.

  Marta Kudela2017-12-10

  Cieszę się,że mogłam Państwu pomóc,a jednocześnie uspokoić. W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą. Dziękuję,powodzenia w stymulacji mowy córeczki.
  Pozdrawiam serdecznie

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurologopedyczne ( w Zamku Cesarskim / wejście od ulicy Fredry 7 - parter, po wejsciu na prawo, gabinet 1/2)Usługa: konsultacja diagnostyczna

  Pani Doktor -kompetentna, miła, słowna etc.
  Mama szła na spotkanie niechętnie a po wizycie ćwiczy zawzięcie i nie może się doczekać następnej.Dziękujemy

  Marta Kudela2017-09-29

  Dziękuję serdecznie za miłe słowa. Czekam na Panią Helenę na terapii :) Pozdrawiam serdecznie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NEUROLOGOPEDA KLINICZNY SPECJALISTA WCZESNEJ INTERWENCJI DWUJĘZYCZNY LOGOPEDA SPEC. EEG neurofeedback Konsultacja/ diagnoza - do 40 min. Terapia-30/45 min. Przyjmuję pacjentów ze wszystkich grup wiekowych ( dzieci oraz dorosłych ). Specjalizuję się przede wszystkim w neuropatologiach mowy , tj. dysfunkcjach mowy, o etiologii neurologicznej ( spektrum autystyczne, afazje, alalie,... ) oraz dwujęzycznej logopedii. Diagnozuję, konsultuję oraz prowadzę terapię również z zakresu innych chorób/ zaburzeń. ( szczegółowy opis poniżej) W celu umówienia/potwierdzenia terminu, proszę Państwa o wybòr jednego z terminów , dostępnych w kalendarzu, bądź telefon.
  Zapraszam serdecznie na : konsultacje, diagnozy, sesje terapeutyczne, a także : - warsztaty dla rodziców - kursy m. neurobiologiczną dla najmniejszych pacjentów - szkolenia z zakresu logopedii medialnej ( dla firm, studentów, dziennikarzy )
  Doktorant neuropsychologii.Neuro/Logopeda, Logopeda Dwujęzyczny, , Specjalista Wczesnej Interwencji, Językoznawca, spec. psychologiczna, spec. EEG Biofeedback.
  Absolwentka UAM – Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, w Poznaniu oraz UMW – Uniwersytetu Medycznego, we Wrocławiu. Speech and Language Pathologist/ Therapist / Neuropatolog Mowy ( dla pacjentów obcojęzycznych) Jestem specjalistą zakresu neurologopedii klinicznej oraz wczesnej interwencji dziecka. Doświadczenie zawodowe, jako patolog mowy ( logopeda), zdobywałam zarówno w placówkach oświatowych, poradniach psychologiczno – pedagogicznych, i ośrodkach Służby Zdrowia. Jako, że specjalizuje się w neurologopedii klinicznej, to właśnie szpitale ( oddziały : neurologiczny, neonatologiczny, rehabilitacyjny…) oraz przychodnie, stanowią w ostatnim czasie jedno z głównych miejsc mojej pracy. Ponadto współpracuję, jako specjalista - redaktor z Gazetą Polonijną oraz magazynem dot. dwujęzyczności, w Londynie. Artykuły mojego autorstwa można poczytać m.in. pod adresami : http://mumsfromlondon.com/article/redakcja http://brainbilingual.wordpress.com/ Odbyłam zawodowe seminaria międzynarodowe, m.in. w : Szwajcarii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach, dbając o dobro swoich pacjentów, a tym samym etykę i profesjonalizm wykonywanego zawodu. Konstytuuję również swoje zainteresowania badawcze w pracy doktoranckiej, z zakresu psychologii ( neuropsychologii). W pracy bazuje przede wszystkim na metodzie neurobiologicznej, tzw.” szkole krakowskiej”, która koreluje z naturalnymi etapami rozwoju psycho ruchowego oraz zasadza się na mechanizmach neuropatyczności mózgu, tj. zmianie reprezentacji korowych, w wyniku doświadczeń. Fascynuje mnie mózg ludzki, jego niezmierzony potencjał oraz możliwości samo-rekonstrukcyjne. Jako, że procesy mielinizacyjne, tj. “dojrzewania neurologicznego mózgu” , zaczynają się jeszcze w życiu płodowym, a kończą między 10 – 12 rokiem życia, to właśnie grupa wiekowa dzieci jest dla mnie najbardziej interesująca badawczo.
  Zapraszam na konsultację/ diagnozę/ terapię w przypadku m.in. :
  ORM – opóźnionego rozwoju mowy, Wad wymowy – dyslalie ( np. reranie, seplenienie, mowa bezdźwięczna,… ) Dysleksji, Zaburzeń ze spektrum Autyzmu / Zespołu Aspergera, Uszkodzeń CUN ( np. po udarach, guzach mózgu ), Zaburzeń mowy o podłożu lękowym - mutyzm( całkowity, wybiòrczy), Patologii mowy, w wyniku uszkodzeń struktur korowych - alalii , Zaburzeń myślenia i f. poznawczych ( ch. neurodegeneracyjne, choroby psychiczne ...) Jąkania / nieplynnosci mowy
  * Zapraszam również pacjentów dwujęzycznych ! ( możliwa terapia w j. angielskim ) * Terapia / treningi / coaching z zakresu : logopedii medialnej, emisji i higieny głosu ( dla pacjentów i firm, osób pracujących profesjonalnie głosem )

Specjalizacje

 • Neuropatologia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Choroby

 • jąkanie
 • schizofrenia
 • choroba Parkinsona
 • afazja, alalia, autyzm, Zespół Aspergera
 • uszkodzenia CUN,choroby degeneracyjne, urazy czaszkowo - mózgowe
 • mowa bezdźwięczna, rotacyzm, sygmatyzm, kappacyzm,betacyzm. ...
 • *** pacjenci DWUJĘZYCZNI
 • mutyzm
 • opóźniony rozwój mowy
 • Choroby neurodegeneracyjne - patologie mowy ( np. Ch.Alzheimera)
 • Zaburzenia lękowe / fobie zw. z mową
 • Neuropatologie związane z mową
więcej