Jesteś tym lekarzem?

52

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

40

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

  Pani doktor jest świetnym fachowcem. Analizuje dokładnie przypadek danego pacjenta, zleca odpowiednie badania, stara się pomóc, jak tylko może. Przy tym jest przemiła, empatyczna, serdeczna i bardzo opiekuńcza. Nie spotkałam jeszcze tak dobrej lekarki i sympatycznej osoby jednocześnie. Polecam z czystym sumieniem!

 • B

  Jeden z najlepszych lekarzy na jakiego trafiłam. Pani doktor jest wnikliwa, poświęca pacjentowi czas, angazuje się, stara się pomóc. Nie boi się zmierzyć z wyzwaniami, docieka, analizuje, zleca badania.
  Do tego ogrom empatii, przemiła osoba.

 • M

  Przesympatyczna Pani Doktor, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, przeprowadzi dokładny wywiad, zawsze wysłucha. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z lekceważącym podejściem Pani Doktor mimo, że jestem jej stała pacjentką od kilku lat. Naprawdę polecam!!!

 • Najlepszy lekarz! Chciałabym, aby wszyscy lekarze tak rzetelenie podchodzili do pacjenta jak Pani Marta. Każda wizyta jest szczegółowy wywiad, badanie, Pani doktor poświęca pacjętowi tyle czasu i uwagi ile potrzeba. Zawsze uśmiechnięta i miła. Każdy pacjent jest ważny. Moja alergia jeszcze nigdy nie była pod tak dobrą kontrolą jak u Pani Marty. Stosuje się do wszystkich zaleceń , a moja astma praktycznie nie istnieje. Przez wiele lat odbiajałam się od gabinetów lekarskich i nikt nie potrafił dobrać leków tak dobrze jak Pani Marta i nie poświęcił mi tyle uwagi. Teraz jestem w ciąży i czuje się nadal bezpiecznie, bo wiem, że moim lekarzem jest Pani Marta i moge jej zaufać!!!!!

 • Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor. Jest lekarzem z powołania w każdym calu. Rzetelna, skrupulatna z fantastycznym podejściem do pacjentów. Analizuje, przeprowadza wywiad. Pacjent jest dla Pani Doktor indywidulanym przypadkiem, a nie kolejnym pacjentem.
  Mądra i inteligentna, a przy tym wszystkim niesamowicie opiekuńcza.
  Muszę przyznać, że nie spotkałam wcześniej tak wspaniałego lekarza.
  Dzielę się tą opinią ponieważ często szukając specjalisty sama czytam opinie w internecie.
  Z ręką na sercu polecam Panią Doktor!!!

 • Lekarz z powolania,z pasja. Konkretna,rzeczowa,zyczliwa i ciepla dla swoich pacjentow. Nieustepliwa w dazeniu do wlasciwego zdiagnozowania i skutecznego leczenia.

 • 5 na 5 we wszystkich możliwych kategoriach. Miła, rzetelna, inteligenta, rzeczowa... Same superlatywy. Szkoda, że jest u nas tak mało konkretnych i z powołaniem lekarzy jak Pani Marta.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online