Adresy (3)

Kuszników 22 a lok 1, Białołęka, Warszawa
SERMO Psychoterapia i wsparcie Marta Górska


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 470..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 470..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Włościańska 23, Żoliborz, Warszawa
Fizjo Instytut

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 470..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Kontakt telefoniczny bezpośredni 696841840 Certyfkowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pracuje stosując techniki terapii schematu. Wykłado...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zespół lęku uogólnionego
 • Zaburzenia napięcia mięśniowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Online SERMO Psychoterapia i wsparcie


Konsultacja psychologiczna


Kuszników 22 a lok 1, Warszawa

130 zł

SERMO Psychoterapia i wsparcie Marta Górska


Kuszników 22 a lok 1, Warszawa

SERMO Psychoterapia i wsparcie Marta Górska


Włościańska 23, Warszawa

150 zł

Fizjo Instytut

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Kuszników 22 a lok 1, Warszawa

130 zł

SERMO Psychoterapia i wsparcie Marta Górska


Włościańska 23, Warszawa

150 zł

Fizjo Instytut

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Chodzę do Pani Marty dopiero na kilka spotkań i mogę powiedzieć, że jest najlepsza spośród wszystkich psychologów do których chodziłem. Nie wiem czy mi pomoże, ale pierwszy raz mam tak, że po wizycie wychodzę uśmiechnięty i cały tydzień myślę co jej powiem. Niesamowitym atutem jest to, że Pani Marta jest ciągle uśmiechnięta co bardzo skraca dystans.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Instytut psychoterapia indywidualna

P. Marta to wspaniały terapeuta, ma niesamowitą empatię, wiedzę i doświadczenie. Posiada umiejętność nawiązania bliskiej relacji z pacjentem, aby poczuł się on w pełni bezpieczny i akceptowany i jednocześnie utrzymania potrzebnego dystansu między pacjentem a terapeutą. Praca nad sobą z pomocą p. Marty jest niesamowitym doświadczeniem i przynosi efekty- techniki, ćwiczenia, zadania, które stosuje- uczą nowego spojrzenia i podejścia do spraw na wielu płaszczyznach. Pani Marta bardzo pomaga mi w zmaganiu się z bólem pochodzenia fizycznego i psychicznego. Zawsze i w każdej sytuacji mogę liczyć na jej wsparcie- bezpośrednio, mailowo, telefonicznie. Brakuje mi słów, aby wyrazić swą wdzięczność za pomoc w trudnych chwilach, rozbudzenie wiary w siebie i swoją przyszłość, wszechstronną opiekę. Dziękuję! I polecam każdemu kto zmaga się z bólem pochodzenia somatycznego, lękiem o zdrowie, brakiem akceptacji siebie, trudnościami społecznymi itp.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Instytut psychoterapia indywidualna

Wizytę u Pani Marty polecił mi wykwalifikowany psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Już samo to sprawiło, że umawiając się na pierwszą wizytę, czułem że wybrałem właściwie. Nie myliłem się. Dzisiaj jestem już po ukończonej psychoterapii i jestem szczęśliwym człowiekiem! Pani Marta jest wyjątkowo dobrym specjalistą. Pomogła mi zrozumieć mój problem. Stosowała różne metody psychoterapii: poznawczo-behawioralną i terapię schematów. Jest bardzo ciepłą osobą, przy której naprawdę łatwo się otworzyć i zwierzyć ze swoich problemów. Była gotowa mnie wesprzeć nawet poza godzinami spotkań, gdy potrzebowałem pomocy. Czułem że zawsze mogę na niej polegać. O ile na początku miałem opory przed zwróceniem się do psychologa, o tyle po terapii u Pani Marty czuję, że to była najlepsza decyzja w moim życiu.
Gorąco polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SERMO Psychoterapia i wsparcie Marta Górska

Jestem zadowolony z udzielonego wsparcia. Zaplanowaliśmy terapię. P.Marta odpowiada mi jako terapeutka, jest zaangażowana i budzi moje zaufanie. Pasuje mi to, że potrafi bardzo obiektywnie spojrzeć na problem i ma plan na terapie. W kontakcie miałem odczucie jakby była to zwyczajna rozmowa z dobrym kumplem. To było dla mnie zadziwiające. Krótko : polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Instytut

Nie spotkałam na swojej drodze lepszego specjalisty. Pani Marta bardzo mi pomogła rozwiązać problemy, które utrudniały mi codziennie funkcjonowanie. Dzięki Niej pokonałam swoje lęki i zaczęłam korzystać z życia! Nie ma słów, które by wyraziły moją wdzięczność, bo moje życie zmieniło się w każdym aspekcie. Polecam każdemu, kto się zastanawia nad spotkaniem - Pani Marta jest najlepszym psychologiem w Warszawie! Albo w Polsce! Albo na świecie! :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem zadowolona ze spotkań. Już nie krępuje mnie mówienie o sobie. Atmosfera na sesji jest przyjazna, czuję się na i po spotkaniach bardzo dobrze, zrelaksowana. Pani Marta jest nieoceniająca i stonowana. Jeśli rozmawiamy o trudnych sytuacjach to zawsze jakoś tak, że po omówieniu nie wydają się one aż takie trudne ;-) Pani Marto dziękuję za wsparcie i pomoc


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LekMed Centrum Medyczne psychoterapia indywidualna

Wspaniała terapeutka i złoty człowiek. Pani Marta bardzo wspiera drugiego człowieka i ma duże pokłady wiary w pacjenta. Czuje się od niej wsparcie. Podczas spotkania podchodzi do człowieka z szacunkiem i cierpliwością. Potrafi spojrzeć razem ze mną na problem z wielu stron. To mi pomaga. Jestem wdzięczna z pomoc. Dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med, Przyokopowa 31 psychoterapia indywidualna

Do Pani Marty trafiłem z polecenia przyjaciółki, która też korzystała z jej wsparcia. Z każdej konsultacji wychodziłem lżejszy i z chęcią do działania, przydaje mi się to cały cały czas- bo przeżywam sporo emocji związanych ze zmianami w moim życiu. Pani Psycholog zna się na ludziach, jest przenikliwa. W rozmowie czułem się nieskrępowany. Jej podejście pozwala na dzielenie się najbardziej wstydliwymi tematami , w rozmowie wydobywając z nich coś, o czym nigdy nie myślałem. Profesjonalizm daje poczucie bezpieczeństwa, postawa Pani Psycholog podczas wizyt budzi zaufanie , a to najważniejsze w pomocy ludziom. Jest do tego stworzona bez dwóch zdań.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LekMed Centrum Medyczne psychoterapia indywidualna

Polecam tego psychoterapeutę. Moje spotkania z p.dr trwały około 5 miesięcy. Pani Marta to terapeuta dociekliwy, nie odpuszcza najmniejszych sygnałów , dużo pyta. Początkowo było to dla mnie trudne, ale z czasem otworzyłem się bardziej. Pani Marta daje ku temu warunki- odbieram ją jako konkretna osobę, pracowaliśmy na każdym spotkaniu zbliżając się do celu. Dobrze mi było z tym , ze miałem poczcie ze w końcu w jakimś miejscu byłem najważniejszy :) wspierała w trudnych momentach , popychała kiedy już trochę stanąłem na nogi . Polecam


H
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Panią Martę wszystkim osobom, które potrzebują pomocy w problemach psychosomatycznych. Jeśli często/ciągle boli Was głowa albo macie inne długotrwałe objawy chorobowe, ale z medycznego punktu widzenia nic Wam nie jest i wszystkie badania wychodzą Wam idealnie, to jest właśnie psychosomatyka i to właśnie Pani Marta jest Wam potrzebna! Ja długo walczyłam z tym problemem sama, bo miałam awersję do psychologów. Ciągle trafiałam na osoby, które "pozjadały wszystkie rozumy" - psychologów, którzy patrzyli na mnie z bardzo odległej, okopanej wiedzą książkową pozycji. Pani Marta zaś jest, że tak powiem, blisko człowieka. Naprawdę rozumie Twój problem i nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Jest profesjonalna, ale nie idzie za tym "sztuczność" spotkań, a myślę, że w tej dziedzinie trudno jest znaleźć złoty środek między bliskością a dystansem między terapeutą i pacjentem. Pani Marta znajduje go idealnie. Na wizycie czujesz się komfortowo, nie boisz się otworzyć i szczerze mówić o tym, co czujesz, myślisz itd. A to przecież podstawa udanej terapii.
No i przede wszystkim Pani Marta potrafi pomóc. Stosuje konkretne, uporządkowane metody, które przynoszą zauważalny efekt. Rzetelnie przygotowuje się do każdego spotkania i tak rozmawia z pacjentem, że już sama wizyta bardzo pomaga, zanim w ogóle zacznie się stosować to, co Pani Marta zadaje "do domu" :)
Pani Marto, dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Kontakt telefoniczny bezpośredni 696841840 Certyfkowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pracuje stosując techniki terapii schematu. Wykłado...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zespół lęku uogólnionego
 • Zaburzenia napięcia mięśniowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania