Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u neurologa i szczerze mówiąc była to najprzyjemniejsza wizyta lekarska jaką kiedykolwiek odbyłam. Pani doktor bardzo miła, do pacjenta podchodzi indywidualnie. Już po wnikliwym wywiadzie była w stanie określić potencjalną przyczynę moich bólów głowy i ukierunkować w dalszym leczeniu. Innej oceny nie mogłabym wystawić :)

 • H
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Pani Doktor wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Przesympatyczna, szczerze zainteresowana pacjentem, zebrała bardzo szczegółowy wywiad i dociekliwie go analizowała. Wizyta trwała ponad pół godziny, czyli czas przeznaczony dla jednego pacjenta. Bardzo polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: konsultacje neurologiczne

  Gdyby istniała nagroda Nobla za podejście do pacjenta i sposób leczenia- P. Marta wygrałaby bez dwóch zdań. Pani Fuchs leczy, a nie wypisuje recepty. Robi wszystko żeby zlikwidować przyczynę choroby, słucha pacjenta, a nie wypisuje tabletek przeciwbólowych dla "świętego spokoju". Polecam jest wspaniała

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Nie mogę wystawić innej oceny niż bardzo dobra, pani doktor to wspaniały,wrażliwy człowiek i świetny fachowiec,który zna się na swojej robocie.Wysłuchała mnie dokładnie, już po pierwszym naszym spotkaniu wiedziała co mi dolega, badania i wyniki tylko potwierdziły jej teorie.Mam przepisane odpowiednie leki i zalecaną rehabilitacje.Jestem pod stałą opieką pani doktor i nie zamierzam zmienić na nikogo innego,zresztą już poleciłam tego wspaniałego lekarza swoim znajomym :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor ma fenomenalne, bardzo empatyczne podejście do pacjenta. Bardzo trafna diagnoza i przede wszystkim dr Fuchs nie boi się podjęcia inicjatywy w diagnozie.

 • S

  Świetny fachowiec. Pani Doktor bardzo szybko i sprawnie mnie zdiagnozowała, dała odpowiednie zalecenia i skierowała do odpowiednich ludzi. Poza tym Pani Doktor umie uspokoić, jest bardzo empatyczna i miła. Jeśli neurolog to tylko Dr. Fuchs.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Zdecydowanie polecam. Jestem zadowolona z wizyty w 100%. Dowiedziałam się wiele na temat stanu swojego zdrowia, dostałam odpowiednie zalecenia oraz skierowanie do szpitala. Jestem po konsultacjach u kilku specjalistów i dopiero Pani doktor mogłam zaufać i wiem, że wrócę jak tylko otrzymam wyniki badań. Pani doktor Marta jest pełna empatii i wspiera swoich pacjentów.

 • Do wizyty u Pani Marty przekonały mnie pozytywne opinie na tym forum i z przyjemnością mogę je potwierdzić. Perfekcyjna - przeprowadza wnikliwy, dokładny wywiad oraz badanie, a następnie przekazuje pełną i zrozumiałą informację. Do tego jest bardzo empatyczna, ciepła i miła. Bardzo polecam!

 • B

  pierwszy raz spotkałam tak fantastycznego lekarza. Pani Doktor z uśmiechem przyjmuje pacjentów, robi dokladny wywiad a po zbadaniu wszystko dokladnie omawia.Wspaniala lekarka ,która indywidualnie podchodzi do pacjenta, Polecam Panią Martę

 • Pani Marta Fuchs jest jedynym prawdziwym z definicji lekarzem jakiego spotkałem w swoim 45 letnim życiu. Miła, sympatyczna i z serdecznym podejściem do pacjenta. Jest bardzo zaangażowana i dociekliwa w znalezieniu wszystkich aspektów choroby, a co najważniejsze znajduje je i odpowiednio dobiera leki oraz badania. Będąc pod jej opieką czuję się bezpieczny. Pod względem wiedzy i fachowości oraz dociekaniu przyczyn choroby w swojej dziedzinie można by rzec, że to taki Polski dr House w kobiecym wydaniu.
  Leczyłem się u wielu lekarzy i u żadnego nie spotkałem tak "ludzkiego" podejścia do chorego człowieka.