Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów:

19 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam. Jestem zadowolona z wizyty w 100%. Dowiedziałam się wiele na temat stanu swojego zdrowia, dostałam odpowiednie zalecenia oraz skierowanie do szpitala. Jestem po konsultacjach u kilku specjalistów i dopiero Pani doktor mogłam zaufać i wiem, że wrócę jak tylko otrzymam wyniki badań. Pani doktor Marta jest pełna empatii i wspiera swoich pacjentów.

 • Do wizyty u Pani Marty przekonały mnie pozytywne opinie na tym forum i z przyjemnością mogę je potwierdzić. Perfekcyjna - przeprowadza wnikliwy, dokładny wywiad oraz badanie, a następnie przekazuje pełną i zrozumiałą informację. Do tego jest bardzo empatyczna, ciepła i miła. Bardzo polecam!

 • pierwszy raz spotkałam tak fantastycznego lekarza. Pani Doktor z uśmiechem przyjmuje pacjentów, robi dokladny wywiad a po zbadaniu wszystko dokladnie omawia.Wspaniala lekarka ,która indywidualnie podchodzi do pacjenta, Polecam Panią Martę ????

 • Pani Marta Fuchs jest jedynym prawdziwym z definicji lekarzem jakiego spotkałem w swoim 45 letnim życiu. Miła, sympatyczna i z serdecznym podejściem do pacjenta. Jest bardzo zaangażowana i dociekliwa w znalezieniu wszystkich aspektów choroby, a co najważniejsze znajduje je i odpowiednio dobiera leki oraz badania. Będąc pod jej opieką czuję się bezpieczny. Pod względem wiedzy i fachowości oraz dociekaniu przyczyn choroby w swojej dziedzinie można by rzec, że to taki Polski dr House w kobiecym wydaniu.
  Leczyłem się u wielu lekarzy i u żadnego nie spotkałem tak "ludzkiego" podejścia do chorego człowieka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i konkretna osoba. Oprócz diagnozy i dokładnych wytycznych co do leczenia, zleciła dodatkowe badania i przestrzegła na co zwracać uwagę. Naprawdę polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  każdy lekarz powinien tak podchodzić do pacjenta, szczegółowy wywiad, badania, problem wytłumaczony jasno i szczegółowo, bardzo sympatyczna osoba

 • Serdecznie polecam Pania Marte, bardzo mila i sympatyczna osoba. Lekarz z fachowa i duża wiedzą, profesionalne podejscie do pocjeta. Wlasciwa diagnoza i odpowiedni dobór leków.

 • Pani doktor Marta Fuchs lekarz z powołania dociekli,szuka przyczyny choroby,ma czas na rozmowę ,zrozumienia pełen profesjonalizm,takiego lekarza polecam każdemu,kto potrzebuje diagnozy neurologicznej to dzięki pani doktor jestem nareszcie zdiagnozowana dziękuję

 • Rzadko spotyka się tak doskonałe połączenie lekarz-człowiek w jednym. Pani dr Marta Fuchs to uosobienie empatii, zrozumienia, szacunku i godności dla pacjenta, jak również fachowości, profesjonalizmu i pasji. Cieszę się, że spotkałam ją na swojej "chorobowej" drodze. Polecam każdemu, ktokolwiek będzie musiał zasięgnąć opinii i konsultacji neurologicznej.

 • Wspaniała osoba która zna się na swoim fachu a co najważniejsze leczy i człowiek ma wrażenie iż zna ją nie od dziś.Więc z całego serca polecam i zapewniam że Pani Doktor Marta Fuchs jest najlepszym neurologiem którego spotkałam ma swojej drodze a proszę mi uwierzyć szukałam bardzo długooo :) Leczyłam się bardzo długo i żadnego efektu a teraz wiem co mi dolega i mogę się leczyć w dobrym kierunku.