lek.

Marta Fuchs

Neurolog

82 opinie +dodaj

Umów wizytę 1765 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny neurologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor szczegółowo przeprowadziła wywiad, wszystko zostało wytłumaczone. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wiem co robić dalej i jestem na pewno spokojniejsza o swoje zdrowie.
  Serdecznie polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo miła, sympatyczna i konkretna Pani doktor. Na początku wizyty wypytała o wszystko dokładnie, przeprowadziła wstępne badanie i zdiagnozowała chorobę. Dokładnie opisała krok po kroku co należy zrobić i wytłumaczyła co mi dolega. Również poleciła mi gdzie najlepiej zrobić badania i u jakiego specjalisty. Bardzo gorąco polecam.

 • C
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.

  Bardzo dobry specjalista, zarówno pod względem stricte medycznym - trafna diagnoza, odpowiednia ścieżka leczenia, dobrane skierowania oraz zrozumiałe, cierpliwe tłumaczenia i porady - jak i również z perspektywy kontaktu z pacjentem - przyjazne podejście oraz swobodna atmosfera, w żadnym stopniu nie kolidująca jednak z profesjonalizmem wizyty. W dodatku godziny przyjęć w soboty dla wielu są zapewne niesamowitym ułatwieniem... Dla mnie były :-) Cieszę się, że od razu udało mi się trafić do tej lekarki. Jednym słowem - polecam! :-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, przeprowadziła ze mną szczegółowy i długi wywiad. Nigdy nie zostałam tak miło potraktowana przez lekarza. Pani Doktor była zainteresowana moim przypadkiem i mam nadzieje, że wdrożone przez nią leczenie będzie skuteczne. Polecam z całego serca.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny, rzeczowy, prowadzi pełen wywiad, stawia diagnozę, którą popiera badaniami, godny polecenia !!!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

  Po pierwszej wizycie wiem, że pani Marta traktuje pacjentów poważnie. Poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i badanie oraz dała konkretne zalecenia, a także wypisała lekarstwa, które mają bardzo przyzwoite ceny. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Myślę, że jest to lekarz godny zaufania i polecenia.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

  Badanie zostało przeprowadzone, sprawnie szczegółowo, profesjonalnie.
  Pani doktor bardzo dociekliwa , dobry kontakt , fachowa diagnoza
  Szybko zostało zauważone co mi dolega i jakie mozna podjąć kolejne kroki w moim leczeniu.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor bardzo konretna i kompetentna. Cała wizyta przebiegła sprawnie i nie czułem presji czasu, choć byłem dość późno. Ponadto, pani Marta poleciła bardzo dobrych fachowców, którzy pomogą mi w rehabilitacji. Polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: kontrola neurologiczna

  Nie mam słów, żeby opisać jak bardzo jestem wdzięczna Pani doktor za fachową pomoc. To pierwszy lekarz, który nie zignorował moich dolegliwości i zgłębiał przypadek aż znalazł przyczynę. Przyszłam w trudnym do zdiagnozowania stanie (od 10 lat z marnym rezultatem tułałam się od jednego specjalisty do drugiego). Pani doktor nie poddała się, za każdą wizytą przeprowadzała bardzo szczegółowy wywiad, zlecała kolejne badania, które naprowadzały nas na trop i wreszcie znalazła przyczynę moich dolegliwości, choć nie była ona oczywista. Pani Marta to niezwykły, ciepły, zaangażowany lekarz, w pełni zaangażowany w przypadek który bada, pamiętający pacjentów i ich dolegliwości. Jest w stałym kontakcie z pacjentami. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor!

 • H
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: utrzymujący się ból głowy

  Pani doktor bardzo wyrozumiała, ciepła, cierpliwa. Tłumaczy wszystko zrozumiale, odpowiada na każde pytanie. Świetnie oswaja pacjenta z lękiem przed białym kitlem :) polecam gorąco!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny neurologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuję się leczeniem dolegliwości neurologicznych u osób dorosłych. Mam doświadczenie w pracy zarówno na oddziale , jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Istotą mojej pracy jest nie tylko fachowa wiedza, ale również holistyczne i empatyczne podejście do pacjentów.

  Stale pracuję nad podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

  Udzielam porad również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im.Piastów Śląskich we Wrocławiu