lek.

Marta Fuchs

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny neurologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuję… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny neurologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuję się leczeniem dolegliwości neurologicznych u osób dorosłych. Mam doświadczenie w pracy zarówno na oddziale , jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Istotą mojej pracy jest nie tylko fachowa wiedza, ale również holistyczne i empatyczne podejście do pacjentów.

  Stale pracuję nad podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

  Udzielam porad również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im.Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła w kontakcie. Profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Dociekliwa i poświęcająca odpowiednią ilość czasu czasu pacjentowi. Na pewno wrócę do pani doktor aby kontynuować diagnostykę i leczenie.

 • B
  Lokalizacja: Team -Med -gabinety lekarskieUsługa: prowadzenie leczenia po udarze mozgu

  Madra,empatyczna,zaangazowana!kocham Pania Doktor za troske,wielkie serce i holistyczne podejscie do problemu mojego zdrowia!i za blyskawiczna reakcje gdy cos sie dzieje!chcialabym opowiedziec calemy swiatu,ze jest fantastycznym neurologiem i cudownym Czlowiekiem!

 • Lokalizacja: Team -Med -gabinety lekarskieUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Pani dr znająca się na swojej pracy, pomocna i posiadająca duża wiedzę, tymczasem bardzo sympatyczna i uśmiechnięta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo uważnie słucha pacjenta woli zlecić jedno badanie więcej żeby niczego nie przeoczyć. Wizyta w przemiłej atmosferze. Polecam każdemu.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

  Pani Doktor bardzo rzeczowo i kompetentnie wszystko wyjasnila. Pierwszy raz spotkalam sie z lekarzem, ktory bylby tak zaangazowany. W 100% zgadzam sie ze wszystkimi pozytywnymi komentarzami i z czystym sercem polecam.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: omdlenia- trzęsienie ręki

  Szybka i trafna diagnoza,, trafione leki rozwiązujące problem- świetne podejście do pacjenta- lekarz z powołania godny polecenia

  Maksymilian

 • Lokalizacja: Team -Med -gabinety lekarskieUsługa: ból kręgosłupa

  Wizyta u Pani Doktor bardzo przyjemna, zaskakująco pozytywna energia spotkania. Wywiad bardzo szczegółowy, dodatkowo Pani Marta wszystko na bieżąco wyjaśnia, co dla pacjenta jest istotnym elementem konsultacji. Badanie wnikliwe, co było dla mnie kolejnym elementem zaskoczenia, ponieważ przez poprzedniego neurologa nie zostało wykonane. Dodatkowo dało się odczuć wsparcie psychiczne. Można się kontaktować z P. Martą w razie jakichkolwiek pytań. Pokładam duże nadzieję w moje leczenie i w końcu mam iskrę nadziei.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani dr Marty Fuchs , była bardzo konkretna warta tej ceny , podejście do pacjenta konkretne , chcąca pomóc , wysłucha , wytłumaczy , naprawdę polecam , bardzo kompetentna osoba.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Nigdy w życiu nie spotkałam do tej pory takiej lekarki.A w swoim 38 letnim życiu przerobiłam już bardzo wielu lekarzy.Oglądam dr house, ale serial nie dorównuje wiedzy i zaangażowaniu Pani doktor. Niesamowity fachowiec, zaangażowanie w przypadek , trafne postawienie diagnozy. Jeśli miałabym polecać i korzystać z pomocy neurologa to tylko u Pani doktor.Dziękuje i pozdrawiam Joanna Kopka

 • Lokalizacja: Team -Med -gabinety lekarskieUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Opinie na temat Pani doktor są zgodne z tym co przeczytałem w internecie . Pani doktor rzetelnie przeprowadziła badanie ....bardzo dokładnie .Znalazła bez problemu przyczynę objawów... Dziękuje i serdecznie Polecam !!!!