lek.

Marta Fuchs

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny neurologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuj... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny neurologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuję się leczeniem dolegliwości neurologicznych u osób dorosłych. Mam doświadczenie w pracy zarówno na oddziale , jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Istotą mojej pracy jest nie tylko fachowa wiedza, ale również holistyczne i empatyczne podejście do pacjentów.

  Stale pracuję nad podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

  Udzielam porad również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im.Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Nigdy w życiu nie spotkałam do tej pory takiej lekarki.A w swoim 38 letnim życiu przerobiłam już bardzo wielu lekarzy.Oglądam dr house, ale serial nie dorównuje wiedzy i zaangażowaniu Pani doktor. Niesamowity fachowiec, zaangażowanie w przypadek , trafne postawienie diagnozy. Jeśli miałabym polecać i korzystać z pomocy neurologa to tylko u Pani doktor.Dziękuje i pozdrawiam Joanna Kopka

 • Lokalizacja: Team -Med -gabinety lekarskieUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Opinie na temat Pani doktor są zgodne z tym co przeczytałem w internecie . Pani doktor rzetelnie przeprowadziła badanie ....bardzo dokładnie .Znalazła bez problemu przyczynę objawów... Dziękuje i serdecznie Polecam !!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: konsultacje neurologiczne 30 minut

  Padło już wiele dobrych słów na temat Pani Fuchs, ze wszystkimi się zgadzam. Lekarz z powołania. Świetny kontakt z pacjentem, otwartość i zainteresowanie człowiekiem, rzetelna diagnoza, dobre decyzję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor Fuchs, jest niewątpliwie najlepszym lekarzem, na jakiego trafiłem w swoim życiu. Aż nie mogę uwierzyć w to, że tak trafną diagnozę postawiła już na pierwszym spotkaniu! Nękały mnie bardzo nieprzyjemne bóle głowy, które w zasadzie paraliżowały moje życie! Chodziłem od lekarza do lekarza. Żaden nie był w stanie mi pomóc! No i dzięki Bogu, w końcu trafiłem do Dr Fuchs, która w zasadzie od razu zdiagnozowała trafnie moją dolegliwość!!! Pokierowała na dalsze badania, które oczywiście potwierdziły przypuszczenia Pani Doktor! Rozpocząłem leczenie. Już widać efekty. Jestem bardzo wdzięczny , i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor. Dziękuję, że trafiłem do jej gabinetu! Naprawdę, bardzo brakuje takich specjalistów. Doktor House w spódnicy.

 • K
  Lokalizacja: Team -Med -gabinety lekarskieUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Bardzo miły, przejęty pacjentem i konkretny lekarz. Pani Doktor przeprowadziła bardzo obszerny wywiad, kompleksowo przebadała i zaproponowała badania służące jak najlepszej diagnostyce. Trzeba dodać, że Pani Doktor jest przemiła, atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna.
  Z pewnością wrócę ze wszystkimi wynikami badań i gorąco polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To najlepszy lekarz z jakim miałem przyjemność do tej pory. Bardzo dokładnie bada pacjenta oraz zawsze poświęca mu czas na przeprowadzenie wywiadu o stanie zdrowia. Poświęca mu swoją uwagę i podchodzi do człowieka w sposób rzeczowy i bardzo kompetentny. Pani Doktor służy pomocą, jest ciepła i otwarta. Postawa Pani Doktor godna wielkiej pochwały na 100%

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u neurologa i szczerze mówiąc była to najprzyjemniejsza wizyta lekarska jaką kiedykolwiek odbyłam. Pani doktor bardzo miła, do pacjenta podchodzi indywidualnie. Już po wnikliwym wywiadzie była w stanie określić potencjalną przyczynę moich bólów głowy i ukierunkować w dalszym leczeniu. Innej oceny nie mogłabym wystawić :)

 • H
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Pani Doktor wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Przesympatyczna, szczerze zainteresowana pacjentem, zebrała bardzo szczegółowy wywiad i dociekliwie go analizowała. Wizyta trwała ponad pół godziny, czyli czas przeznaczony dla jednego pacjenta. Bardzo polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: konsultacje neurologiczne

  Gdyby istniała nagroda Nobla za podejście do pacjenta i sposób leczenia- P. Marta wygrałaby bez dwóch zdań. Pani Fuchs leczy, a nie wypisuje recepty. Robi wszystko żeby zlikwidować przyczynę choroby, słucha pacjenta, a nie wypisuje tabletek przeciwbólowych dla "świętego spokoju". Polecam jest wspaniała

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Nie mogę wystawić innej oceny niż bardzo dobra, pani doktor to wspaniały,wrażliwy człowiek i świetny fachowiec,który zna się na swojej robocie.Wysłuchała mnie dokładnie, już po pierwszym naszym spotkaniu wiedziała co mi dolega, badania i wyniki tylko potwierdziły jej teorie.Mam przepisane odpowiednie leki i zalecaną rehabilitacje.Jestem pod stałą opieką pani doktor i nie zamierzam zmienić na nikogo innego,zresztą już poleciłam tego wspaniałego lekarza swoim znajomym :)