lek.

Marta Fuchs

Neurolog

68 opinii +dodaj

Umów wizytę 2339 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny neurologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuję… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą z dziedziny neurologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuję się leczeniem dolegliwości neurologicznych u osób dorosłych. Mam doświadczenie w pracy zarówno na oddziale , jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Istotą mojej pracy jest nie tylko fachowa wiedza, ale również holistyczne i empatyczne podejście do pacjentów.

  Stale pracuję nad podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

  Udzielam porad również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im.Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Na wizycie byłam z moją mamą, której Panią doktor poleciła zadowolona znajoma. To nasza pierwsza wizyta , więc na efekty zaleceń trzeba poczekać. Natomiast bardzo pozytywnie oceniamy przebieg wizyty, sposób badania i rozmowy z mamą . Pani doktor dociekliwe wypytywała o problemy ze zdrowiem i dokładnie tłumaczyła nam jakie efekty mogą przynieść zapisane leki. Była cierpliwa, spokojna i bardzo miła.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.

  Pani doktor bardzo wnikliwie przeprowadza badania i zależy jej na jak najtrafniejszej diagnozie. Dawno nie spotkałem lekarza takiego kalibru, także czapki z głów!

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Marta jest bardzo miłą i ciepłą osobą.Wysłuchała mnie uważnie i przeprowadziła szczegółowy wywiad.Na wizytach nie trzeba się stresować jak to bywa u innych lekarzach.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Szczerze polecam.

 • C

  Tak kontaktowego, sluchajacego i otwartego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam. Widać, że Pani doktor ma ogromną wiedzę. Przy czy jest bardzo sympatyczna. Polecam!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Polecam Panią doktor, przed wizytą stresowałam się ale po wejściu do gabinetu wyluzowalam się jak nigdy. Pani doktor jest bardzo sympatyczna osoba, ma ogromną wiedze, wie gdzie pokierować dalej pacjenta, jestem bardzo zadowolona z wizyty, uspokoiła mnie jak żaden inny lekarz. Na pewno do Niej wrócę. :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: konsultacje neurologiczne

  Przed wizytą trochę się stresowałam ale po wejściu do gabinetu cały stres znikł. Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam!

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TEAM-MED

  Bardzo dobre i profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowe badanie i wdrożenie leczenia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Polecam naprawdę warto.

 • K
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Bardzo polecam Panią doktor, widać że posiada ogromną wiedzę, wszystko cierpliwie tłumaczy, bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad, bardzo sympatyczna :)

 • B
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: zawroty głowy światłowstręt , padaczka

  Pierwszy raz byłam u pani Doktor. Z ręką na sercu polecam. Pani doktor wszystko mi powiedziała jasno i konkretnie, zlecila mi badania które mój neurolog nie raczył mi dać.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

  Dziś byłam pierwszy raz na wizycie u Pani doktor.Jak przed każdą wizyta u lekarza jest stres.Ale muszę przyznać u Pani doktor wogole tego się nie odczuwa.Jestem bardzo ciężkim przypadkiem Ale mam nadzieję Że jestem w dobrych rękach.I Pani doktor mi pomoże
  Polecam serdecznie
  Alicja