Umów wizytę 683 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w prz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (1)

 • złamanie V kości śródstopia

  Witam serdecznie, 2 maja złamałem V kość śródstopia, 10 sierpnia zostało zakończone leczenie. Od dwóch tygodni bardzo zaczęła boleć mnie noga zwłaszcza przy chodzeniu. Zrobiłem RTG.
  W opisie znajduję się informacja o widocznej szczelinie po przebytym złamaniu oraz o widocznych cechach zrostu.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Drozdowska

  Witam, jeżeli nie nastąpił całkowity zrost kostny jest to możliwe. Możliwe jest, że noga została po prostu przeciążona, bądź mięśnie nie pracują w sposób prawidłowy.
  Ciężko jest cokolwiek powiedzieć… Więcej

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w przychodni leczniczej, wieloletniej pracy w ośrodku sportowo- rekreacyjnym, a także w trakcie prowadzenia własnego gabinetu.
  Cały czas dokształcam się i poszerzam swój warsztat pracy, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

  Wykształcenie i kwalifikacje:

  * Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu - magister
  * PNF - podstawowy
  * Kinesiology Taping - podstawowy i rozwijający
  * Masaż Tkanek Głębokich
  * Funkcjonalna Terapia Manualna
  * Anatomy Trains in Structure & Function.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Opinie pacjentów

 • neutralny

  Pani Marta wywiad przeprowadziła bardzo dokładnie, skrupulatnie notując. Spodziewałam się, że omówi głęboko co może powodować przewlekły ból, ale nie doczekałam się. Trzeba było dopytywać, bo nie wszystko było jasne. Pani Marta masaż wykonała bardzo dobrze, aczkolwiek nie powiedziałabym że po dwóch, trzech dniach wróciły mi siły i ból się zmniejszył. Poza masażem rozluźniającym mięśnie, nie dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, na co liczyłam. Plus : ciepło w gabinecie; Minus : brak muzyki relaksacyjnej.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Drozdowska ( 16 stycznia 2017)

  Dziękuję za opinię. Czasami jedna wizyta może być niewystarczająca by pozbyć się dolegliwości bólowych. Niestety po nicku nie jestem w stanie Pani skojarzyć, tak by odpowiedzieć na Pani pytania. Dlatego jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości, nurtujące pytania, zapraszam na kolejną wizytę. Brak muzyki relaksacyjnej jest spowodowany tym, że nie jest to gabinet SPA i gdy leczę pacjentów poza ich obserwacją, staram się zbierać informację słuchając ich reakcji (przyspieszony lub zwolniony oddech, dźwięki ewentualnego dyskomfortu) na bodźce, które wobec nich stosuję. Dzięki temu mogę szybciej zareagować i zmienić coś podczas terapii, zastosować inną pozycję ułożeniową lub dobrać inny rodzaj terapii.

 • bardzo dobry

  Pani Marta bardzo ulżyła mi przy znacznym napięciu mięśniowym. Efekt terapii manualnej praktycznie natychmiastowy, bardzo więc polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam,ponieważ profesjonalnie wykonuje swoją pracę a co ważne skutecznie potrafi pomóc.W moich dolegliwościach bólowych,diagnoza oraz terapia była wlasciwa.
  Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra fizjoterapeutka.Miła i doświadczona,bardzo pomogła mi na moje dolegliwości.Polecam bardzo panią Martę.

 • dobry

  uczeszczam do gabinetu od krotkiego czasu widze znaczna poprawe uważam ze śmiało mogę polec P.Doktor.

 • bardzo dobry

  Naprawdę świetny specjalista. Będę się chyba częściej wybierał. Świetny kontakt, bardzo mi pomogła z bólem pleców. Polecam w 100 procentach.

 • bardzo dobry

  Jestem po trzech wizytach u p. mgr Marty Drozdowskiej. Jestem bardzo zadowolona. Fizjoterapeutka jest dobrym specjalistą. Jest dokładna, wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem. Jest profesjonalistką godną polecenia!!! Jestem zapisana na kolejną wizytę.
  Ewa

 • bardzo dobry

  Bardzo cieszę się ,że trafiłam do Pani Marty od 2002r. mam problemy ze stawami a od kilku lat też z kręgosłupem. Jak do tej pory nie trafiłam na tak profesjonalne podejście do pacjenta. Wnikliwa analiza diagnostyki wywiad, szybka i trafna diagnoza oraz dobór zabiegów składa się na profesjonalizm Pani Marty. Zna się na swoim fachu i naprawdę pomaga!!!

 • bardzo dobry

  Absolutnie profesjonalne podejście do rehabilitacji. Znakomita znajomość świadczonych usług. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Znakomita i obeznana ze swoją pracą obsługa do tego całkowicie nowy gabinet i wysokiej klasy sprzęt - to pierwsze słowa mojej mamy po wizycie którą sprezentowałem jej w gabinecie Pani Marty. Gorąco polecam tak dla was samych jak i najbliższych.

Najbliższe terminy:

kolejne dni