Marta Drozdowska

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

64 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
422 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w przychodni… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta Drozdowska

  Bardzo miła wizyta. Pani sympatyczna i profesjonalna. Zrobiła wywiad na temat tego co boli, o stanie zdrowia oraz objawach. Po masażu zgodnie z zapowiedzią wystąpiły małe zakwasy na masowanych partiach. Masaż był bardzo pomocny. Polecam panią Marte.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią Martę. Profesjonalne podejście, dokładny wywiad przed rozpoczęciem masażu. Przydatne wskazówki. Po pierwszej wizycie poczułam ulgę :)

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta Drozdowska

  Byłem 1 raz u Pani Marty i nie spodziewałem się wielkich rezultatów, ale ku mojemu zdziwieniu oraz 2 dniach zakwasów dolny odcinek pleców lepiej reaguje na przeciążenia po ciężkim dniu. Co do podejścia do pacjenta bardzo przyjaźnie i profesjonalnie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Terapia manualna przyniosła od razu poprawę. Poza tym Pani zbiera wywiad przed zabiegami i udziela informacji po zabiegu, co jest bardzo ważne.

 • K
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: rwa kulszowa szumy w głowie

  Poprawa po jednej wizycie , mam nadzieje że ustąpi całkowicie po kilku razach . Szumy jeszcze są ale jakby ciszej .

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Profezjonalizm to jedno, ale miec to coś w rękach to niecodzienność. Dwie wizyty i za każdym razem rozmasowane miejsca dokładnie tam, gdzie było źródło i przyczyna bólu. I już po bólu.

 • M

  Polecam naprawdę panią Martę profesjonalne podejście , najpierw wywiad następnie masarz nie jest to masarz relaksacyjny zeby się nikt nie zdziwił , tylko mocne naciski na mięśnie zeby napięcia mięśniowe puściły ból .

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Wybierając p. Drozdowską kierowałam się ilością pozytywnych opinii w internecie, nikt mi jej nie polecał. Niestety bardzo się zawiodłam. Pomimo dokładnego wywiadu z mojej strony Pani Drozdowska nie zrobiła nic w kierunku aby mój odcinek szyjny uległ poprawie. Jedyny zabieg który otrzymałam to był delikatny masaż rozluźniający mięśnie szyjne. Nie polecam. Bezsensownie wydane pieniądze, absolutny brak poprawy w leczeniu.

  Marta Drozdowska2018-06-06

  Dzień dobry,
  Niestety nie mogę się zgodzić z Pani opinią, ponieważ jak sama Pani wskazuje przeprowadziłam z Panią rzetelny wywiad, następnie zbadałam i przeprowadziłam terapię (co Pani określa jako masaż rozluźniający mięśnie szyjne). Nie może Pani zatem twierdzić, że nie zrobiłam nic co poprawiłoby Pani samopoczucie- przeprowadziłam terapię tkanek miękkich mającą na celu poprawę funkcjonowania odcinka szyjnego Pani kręgosłupa. W sytuacji z którą Pani do mnie przyszła, po urazie takiego rodzaju, trudno oczekiwać spektakularnych efektów po jednej wizycie, o czym Panią poinformowałam. Umówiła się Pani na kolejną wizytę, celem kontynuacji leczenia, jednak bez zapowiedzi się Pani na niej nie pojawiła. Trudno zatem leczyć kogoś, kto po poważnym urazie daje fizjoterapeucie szansę na wyleczenie, przychodząc tylko na jedną wizytę.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: ból nóg i pleców

  Chodzę do pani Marty od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, skupienie na pracy i przede wszystkim skuteczność. Poza tym jest miło i sympatycznie, nawet gdy wizyta wiąże się z bólem. Polecam.

 • Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Pani Marta jest niesamowita! Nie będę wchodziła w szczegóły ale napiszę ogólnie w ten sposób:
  Nie słyszałam wcześniej żadnej opinii o Pani Marcie i bałam się iść do "obcego gabinetu". Chciałam, by ktoś pomógł mi zwalczyć ból kręgosłupa, z którym szłam nawet na samą wizytę. Moje obawy okazały się totalnie niesłuszne... Pani Marta wysłuchała mnie i z wyjątkową dokładnością sporządziła notatki, dopytując momentami o niejasności... Była dociekliwa i bardzo skupiona na moim przypadku. Jako jedyna z fizjoterapeutów, u których byłam - znalazła przyczynę bólu + wyprowadziła mnie z mylnych przekonań, co do których upewniali mnie poprzedni fizjoterapeuci. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale wyszłam z gabinetu bez bólu kręgosłupa. Na drugiej wizycie było równie dobrze. Dowiedziałam się wszystkiego na czym mi zależało i ani przez minutę nie miałam wrażenia, że Pani Marta jest znudzona bądź nieskupiona. Bardzo Pani dziękuję! :)

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w przychodni leczniczej, wieloletniej pracy w ośrodku sportowo- rekreacyjnym, a także w trakcie prowadzenia własnego gabinetu.
  Cały czas dokształcam się i poszerzam swój warsztat pracy, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

  Wykształcenie i kwalifikacje:

  * FRSB: Obręcz barkowa i ręce
  * FRSB: Tensegracja kręgosłupa
  * FRSB: Jama brzuszna, klatka piersiowa i oddech
  * FRSB: Wachlarze stawu biodrowego
  * FRSB: Łuki stopy i kolano
  * Balansowanie miednicy
  * Anatomy Trains in Structure & Function
  * Funkcjonalna Terapia Manualna
  * Masaż Tkanek Głębokich
  * Kinesiology Taping - podstawowy i rozwijający
  * PNF - podstawowy
  * Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu - magister

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski