Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w prz... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • USG uda wykazało entezopatię przyczepu bliższego grupy mięśniowej goleniowo-kulszowej.
  Dolegliwości to głównie ból (bardziej dyskomfort) podczas siedzenia ciągnący się (co ciekawe) w górę wzdłuż pośladka i lędźwi.
  Brak bólu w ruchu (np. podczas spaceru), natomiast ból 1-3 dni po wykonaniu… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Drozdowska

  Myślę, że jest to problem do rozwiązania jak najbardziej na wizycie. Trudno jest cokolwiek więcej powiedzieć nie badając Pana. Zapraszam na wizytę.

 • złamanie V kości śródstopia

  Witam serdecznie, 2 maja złamałem V kość śródstopia, 10 sierpnia zostało zakończone leczenie. Od dwóch tygodni bardzo zaczęła boleć mnie noga zwłaszcza przy chodzeniu. Zrobiłem RTG.
  W opisie znajduję się informacja o widocznej szczelinie po przebytym złamaniu oraz o widocznych cechach zrostu.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Drozdowska

  Witam, jeżeli nie nastąpił całkowity zrost kostny jest to możliwe. Możliwe jest, że noga została po prostu przeciążona, bądź mięśnie nie pracują w sposób prawidłowy.
  Ciężko jest cokolwiek powiedzieć… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w przychodni leczniczej, wieloletniej pracy w ośrodku sportowo- rekreacyjnym, a także w trakcie prowadzenia własnego gabinetu.
  Cały czas dokształcam się i poszerzam swój warsztat pracy, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

  Wykształcenie i kwalifikacje:

  * Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu - magister
  * PNF - podstawowy
  * Kinesiology Taping - podstawowy i rozwijający
  * Masaż Tkanek Głębokich
  * Funkcjonalna Terapia Manualna
  * Anatomy Trains in Structure & Function
  * Balansowanie miednicy.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyszedłem do Pani Marty z bólem dolnego odcinka pleców, po dokładnym wywiadzie i godzinie na stole ból ustąpił. Na zakończenie Pani Marta pokazała mi kilka ćwiczeń które sprawią że ból nie powinien więcej powrócić. Polecam gorąco:)

 • J
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt - porządny wywiad + masaż, w trakcie którego pani Marta odpowiedziała mi na wszystkie postawione pytania. W razie konieczności na pewno wrócę.

 • Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: masaż tkanek głębokich

  Profesjonalne podejście do pacjenta.Korzystałem z usługi masażu i jestem bardzo zadowolony.Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Zaangażowana, słuchająca, z dystansem do samej siebie. Przeprowadzony został dokładny wywiad przed zabiegiem. Odczuwalna wyraźna poprawa samopoczucia i ulga w dolegliwościach kręgosłupa w odcinku piersiowym, lędźwiowym oraz w stawie biodrowym. Cieszę się że do niej trafiłem. Byłem na kliku wizytach i już widzę postęp w leczeniu. Polecam wszystkim.

 • P
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo miła wizyta. Pani sympatyczna i profesjonalna. Zrobiła wywiad na temat tego co boli, o stanie zdrowia oraz objawach. Po masażu zgodnie z zapowiedzią wystąpiły małe zakwasy na masowanych partiach. Masaż był bardzo pomocny. Polecam panią Marte.

 • Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Rozpoczęcie wizyty - punktualnie.
  Przyszłam z bólem kręgosłupa oraz objawami dotyczącymi kręgosłupa szyjnego (ból, drętwienie rąk). Najpierw odbyła się rozmowa o stanie zdrowia, dokładny wywiad. Następnie rzetelny, dokładny masaż. Po masażu brak objawów drętwienia. Ból pleców zdecydowanie mniejszy. Umówiłam się na kolejną wizytę.
  Bardzo przyjemny, czysty gabinet.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Marta prawidłowo postawila diagnozę i usunęła napięcia, które od trzech miesięcy nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Z pewnością w razie problemów będę wracać do Pani Marty, także profilaktycznie. Z czystym sumieniem polecam i dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Marta pomogła mi od razu. Przyszedłem z bólem w barku spowodowanym kontuzją sportową i już po pierwszej wizycie ból prawie zniknął i nie mam problemu z barkiem.

 • Sympatyczna, pomocna Dziewczyna. Zawsze odpowie na pytanie. Zna sie na tym co robi. Serdecznie polecam.

 • T

  Pani Marta wywiad przeprowadziła bardzo dokładnie, skrupulatnie notując. Spodziewałam się, że omówi głęboko co może powodować przewlekły ból, ale nie doczekałam się. Trzeba było dopytywać, bo nie wszystko było jasne. Pani Marta masaż wykonała bardzo dobrze, aczkolwiek nie powiedziałabym że po dwóch, trzech dniach wróciły mi siły i ból się zmniejszył. Poza masażem rozluźniającym mięśnie, nie dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, na co liczyłam. Plus : ciepło w gabinecie; Minus : brak muzyki relaksacyjnej.

  Marta Drozdowska2017-01-16

  Dziękuję za opinię. Czasami jedna wizyta może być niewystarczająca by pozbyć się dolegliwości bólowych. Niestety po nicku nie jestem w stanie Pani skojarzyć, tak by odpowiedzieć na Pani pytania. Dlatego jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości, nurtujące pytania, zapraszam na kolejną wizytę.
  Brak muzyki relaksacyjnej jest spowodowany tym, że nie jest to gabinet SPA i gdy leczę pacjentów poza ich obserwacją, staram się zbierać informację słuchając ich reakcji (przyspieszony lub zwolniony oddech, dźwięki ewentualnego dyskomfortu) na bodźce, które wobec nich stosuję. Dzięki temu mogę szybciej zareagować i zmienić coś podczas terapii, zastosować inną pozycję ułożeniową lub dobrać inny rodzaj terapii.