Umów wizytę
430 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w przychodni… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: rwa kulszowa szumy w głowie

  Poprawa po jednej wizycie , mam nadzieje że ustąpi całkowicie po kilku razach . Szumy jeszcze są ale jakby ciszej .

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Profezjonalizm to jedno, ale miec to coś w rękach to niecodzienność. Dwie wizyty i za każdym razem rozmasowane miejsca dokładnie tam, gdzie było źródło i przyczyna bólu. I już po bólu.

 • M

  Polecam naprawdę panią Martę profesjonalne podejście , najpierw wywiad następnie masarz nie jest to masarz relaksacyjny zeby się nikt nie zdziwił , tylko mocne naciski na mięśnie zeby napięcia mięśniowe puściły ból .

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Wybierając p. Drozdowską kierowałam się ilością pozytywnych opinii w internecie, nikt mi jej nie polecał. Niestety bardzo się zawiodłam. Pomimo dokładnego wywiadu z mojej strony Pani Drozdowska nie zrobiła nic w kierunku aby mój odcinek szyjny uległ poprawie. Jedyny zabieg który otrzymałam to był delikatny masaż rozluźniający mięśnie szyjne. Nie polecam. Bezsensownie wydane pieniądze, absolutny brak poprawy w leczeniu.

  Marta Drozdowska2018-06-06

  Dzień dobry,
  Niestety nie mogę się zgodzić z Pani opinią, ponieważ jak sama Pani wskazuje przeprowadziłam z Panią rzetelny wywiad, następnie zbadałam i przeprowadziłam terapię (co Pani określa jako masaż rozluźniający mięśnie szyjne). Nie może Pani zatem twierdzić, że nie zrobiłam nic co poprawiłoby Pani samopoczucie- przeprowadziłam terapię tkanek miękkich mającą na celu poprawę funkcjonowania odcinka szyjnego Pani kręgosłupa. W sytuacji z którą Pani do mnie przyszła, po urazie takiego rodzaju, trudno oczekiwać spektakularnych efektów po jednej wizycie, o czym Panią poinformowałam. Umówiła się Pani na kolejną wizytę, celem kontynuacji leczenia, jednak bez zapowiedzi się Pani na niej nie pojawiła. Trudno zatem leczyć kogoś, kto po poważnym urazie daje fizjoterapeucie szansę na wyleczenie, przychodząc tylko na jedną wizytę.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: ból nóg i pleców

  Chodzę do pani Marty od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, skupienie na pracy i przede wszystkim skuteczność. Poza tym jest miło i sympatycznie, nawet gdy wizyta wiąże się z bólem. Polecam.

 • Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Pani Marta jest niesamowita! Nie będę wchodziła w szczegóły ale napiszę ogólnie w ten sposób:
  Nie słyszałam wcześniej żadnej opinii o Pani Marcie i bałam się iść do "obcego gabinetu". Chciałam, by ktoś pomógł mi zwalczyć ból kręgosłupa, z którym szłam nawet na samą wizytę. Moje obawy okazały się totalnie niesłuszne... Pani Marta wysłuchała mnie i z wyjątkową dokładnością sporządziła notatki, dopytując momentami o niejasności... Była dociekliwa i bardzo skupiona na moim przypadku. Jako jedyna z fizjoterapeutów, u których byłam - znalazła przyczynę bólu + wyprowadziła mnie z mylnych przekonań, co do których upewniali mnie poprzedni fizjoterapeuci. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale wyszłam z gabinetu bez bólu kręgosłupa. Na drugiej wizycie było równie dobrze. Dowiedziałam się wszystkiego na czym mi zależało i ani przez minutę nie miałam wrażenia, że Pani Marta jest znudzona bądź nieskupiona. Bardzo Pani dziękuję! :)

 • K
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta Drozdowska

  Byłam dziś drugi raz na wizycie u Pani Marty super profesjonalne podejście do pacjenta,miła,bardzo sympatyczna dziewczyna. Więc jeśli ktoś potrzebuje tego typu pomocy to bardzo polecam Panią Marte

 • M
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: fizykoterapia

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Marty i polecam każdemu z problemami kręgosłupa. Wystarczyła 1 godzina abym mogła poczuć się jak nowo narodzona!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: ból kręgosłupa i ból kolana

  Nie życzę nikomu potrzeby korzystania z pomocy fizjoterapeuty, ale jeśli już zajdzie taka konieczność to lepiej zgłosić się do p. Marty. Pierwszy raz od dłuższego czasu zacząłem normalnie chodzić, a nawet nie wiedziałem, że mam skręconą miednicę. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta Drozdowska

  Pani Marta regularnie pomaga mi w problemach z kregosłupem i robi to bardzo skutecznie. Efekty są natychmiastowe. Na wizycie można liczyć na dogłebny wywiad i poszukiwanie rozwiązywanie problemów do skutku. Poza tym, gabinet jest bardzo przyjemny. Korzystałam z usług wielu wrocławskich fizjoterapeutów ale Pani Marta jest zdecydowanie najlepszym fachowcem jakiego spotkałam.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w przychodni leczniczej, wieloletniej pracy w ośrodku sportowo- rekreacyjnym, a także w trakcie prowadzenia własnego gabinetu.
  Cały czas dokształcam się i poszerzam swój warsztat pracy, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

  Wykształcenie i kwalifikacje:

  * FRSB: Obręcz barkowa i ręce
  * FRSB: Tensegracja kręgosłupa
  * FRSB: Jama brzuszna, klatka piersiowa i oddech
  * FRSB: Wachlarze stawu biodrowego
  * FRSB: Łuki stopy i kolano
  * Balansowanie miednicy
  * Anatomy Trains in Structure & Function
  * Funkcjonalna Terapia Manualna
  * Masaż Tkanek Głębokich
  * Kinesiology Taping - podstawowy i rozwijający
  * PNF - podstawowy
  * Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu - magister

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski