Umów wizytę 442 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w przychodni… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: ból nóg i pleców

  Chodzę do pani Marty od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, skupienie na pracy i przede wszystkim skuteczność. Poza tym jest miło i sympatycznie, nawet gdy wizyta wiąże się z bólem. Polecam.

 • Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia manualna

  Pani Marta jest niesamowita! Nie będę wchodziła w szczegóły ale napiszę ogólnie w ten sposób:
  Nie słyszałam wcześniej żadnej opinii o Pani Marcie i bałam się iść do "obcego gabinetu". Chciałam, by ktoś pomógł mi zwalczyć ból kręgosłupa, z którym szłam nawet na samą wizytę. Moje obawy okazały się totalnie niesłuszne... Pani Marta wysłuchała mnie i z wyjątkową dokładnością sporządziła notatki, dopytując momentami o niejasności... Była dociekliwa i bardzo skupiona na moim przypadku. Jako jedyna z fizjoterapeutów, u których byłam - znalazła przyczynę bólu + wyprowadziła mnie z mylnych przekonań, co do których upewniali mnie poprzedni fizjoterapeuci. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale wyszłam z gabinetu bez bólu kręgosłupa. Na drugiej wizycie było równie dobrze. Dowiedziałam się wszystkiego na czym mi zależało i ani przez minutę nie miałam wrażenia, że Pani Marta jest znudzona bądź nieskupiona. Bardzo Pani dziękuję! :)

 • K
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta Drozdowska

  Byłam dziś drugi raz na wizycie u Pani Marty super profesjonalne podejście do pacjenta,miła,bardzo sympatyczna dziewczyna. Więc jeśli ktoś potrzebuje tego typu pomocy to bardzo polecam Panią Marte

 • M
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: fizykoterapia

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Marty i polecam każdemu z problemami kręgosłupa. Wystarczyła 1 godzina abym mogła poczuć się jak nowo narodzona!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: ból kręgosłupa i ból kolana

  Nie życzę nikomu potrzeby korzystania z pomocy fizjoterapeuty, ale jeśli już zajdzie taka konieczność to lepiej zgłosić się do p. Marty. Pierwszy raz od dłuższego czasu zacząłem normalnie chodzić, a nawet nie wiedziałem, że mam skręconą miednicę. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta Drozdowska

  Pani Marta regularnie pomaga mi w problemach z kregosłupem i robi to bardzo skutecznie. Efekty są natychmiastowe. Na wizycie można liczyć na dogłebny wywiad i poszukiwanie rozwiązywanie problemów do skutku. Poza tym, gabinet jest bardzo przyjemny. Korzystałam z usług wielu wrocławskich fizjoterapeutów ale Pani Marta jest zdecydowanie najlepszym fachowcem jakiego spotkałam.

 • P
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta Drozdowska

  Wystarczyły dwie wizyty u Pani Marty aby uporać się z nietypowym urazem dolnej części pleców. W wyniku urazu nie mogłem się wyprostować i byłem przekrzywiony w prawo co powodowało dość duży dyskomfort przy poruszaniu się. Przy pierwszej wizycie u pani Marty byłem nieco sceptyczny gdyż zaraz po wizycie nie odczułem spodziewanych efektów, aczkolwiek jak się okazało nie słusznie gdyż już po trzech dniach od wizyty wszystko wróciło do normy zgodnie z zapowiedzią pani Marty pojawiły się zakwasy a trzeciego dnia wrocliem do zdrowia :) gorąco polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To moja pierwsza wizyta u pani magister Marty. W trakcie wizyty pani magister zadawała dużo pytań odnośnie mojej dolegliwości, jak i też chętnie odpowiadała na nurtujące mnie pytania. Następnie wykonała na mych bolących biodrach solidny masaż. Po tym masażu poczułem się znacznie lepiej. Mam od dłuższego czasu problem ze swobodnym poruszaniu się w związku ze zmianami w kręgosłupie, w części lędźwiowej. Myślę że kolejne wizyty w gabinecie pani Marty i Jej magiczne ręce, pomogą mi w normalnym funkcjonowaniu.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: masaż leczniczy

  Bardzo polecam wizytę u Pani Marty. Profesjonalne podejście i natychmiastowe efekty, po masażu ból szybko ustąpił.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Motus Fizjoterapia Marta DrozdowskaUsługa: terapia tkanek miękkich

  Po kilku wizytach moje plecy i szyja są w zdecydowanie lepszym stanie. Polecam każdemu kto chce szybko rozwiązać swoje dolegliwości.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na studiach, podczas stażu w przychodni leczniczej, wieloletniej pracy w ośrodku sportowo- rekreacyjnym, a także w trakcie prowadzenia własnego gabinetu.
  Cały czas dokształcam się i poszerzam swój warsztat pracy, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

  Wykształcenie i kwalifikacje:

  * FRSB: Wachlarze stawu biodrowego
  * FRSB: Łuki stopy i kolano
  * Balansowanie miednicy
  * Anatomy Trains in Structure & Function
  * Funkcjonalna Terapia Manualna
  * Masaż Tkanek Głębokich
  * Kinesiology Taping - podstawowy i rozwijający
  * PNF - podstawowy
  * Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu - magister

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski