dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

171 opinii +dodaj

Umów wizytę
2 336 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Wspólna 1 II piętro Kielce
  25-003 Kielce, świętokrzyskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta lekarska ( pełne badanie oraz diagnoza ) 150 zł
  Zwykła wizyta
  Wizyta kontrolna 100 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
171 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: napady lęku panicznego

  Byłam miesiąc temu na pierwszej wizycie u Pani Dr.Marty.Pani doktor piękna i miła bardzo szczegółowo przeprowadziła wywiad i zastosowała mi leczenie.Jest drugi miesiąc w trakcie leczenia.Napady lęku,które mnie dręczyły wiele lat powoli ustępują.Zastosowane leczenie jest trafione w dziesiątkę.Czekam na kolejną wizytę i bardzo polecam pacjentom.którzy potrzebują pomocy.Pozdrawiam serdecznie Teresa Bartusiak

 • N

  Bardzo przyjemna lekarka, rozwiała wszystkie moje watpliwości, jest zainteresowana moimi poczynaniami bardzo fajna współpraca.

 • K
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: stany depresyjne

  Piszę tę opinię po 2 miesiącach po wizycie u Pani doktor, więc mogę ocenić nie tylko samą wizytę, ale też skutki zastosowanej terapii.
  Osoba Dr Marty Cholewickiej w sposób szczególny łączy kompetencję, kulturę, takt i empatię.
  Pacjent czuje się kimś ważnym: podmiotem i rozmówcą równym lekarzowi a nie podnóżkiem u stóp jak u wielu innych lekarzy…
  Pani Doktor umie słuchać, zadaje wnikliwe, trafne, ale taktowne pytania – w żadnym momencie nie okazuje swojej wyższości.
  Nie stara się postawić jedynie słusznej diagnozy, ale docieka, pyta, zastanawia się. Proponuje terapię, ale każe obserwować skutki i natychmiast alarmować gdy jakikolwiek objaw niepokoi pacjenta.
  Nie bagatelizuje problemów pacjenta, ale też nie wyolbrzymia ich – znajduje w tym równowagę. Wychodzi się z jej gabinetu podniesionym na duchu i z podniesioną głową.
  Dzięki tej wizycie i zastosowanej terapii znalazłem w sobie siłę i motywację do normalnego życia.
  Sądzę, że podobnie jak ja każdy pacjent wychodzi od Dr Marty Cholewickiej lepszy, zdrowszy i z nową chęcią do życia. Dziękuję!

  Marta Cholewicka2017-09-19

  Dziękuję:) życzę dużo radości i spokoju wewnętrznego. Pozdrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Profesjonalna wizyta
  Pani spokojnie wytłumaczyła jak powinno przebiegać leczenie
  Cieszę się że to właśnie do tej pani trafiłem
  Dziękuje

  Marta Cholewicka2017-09-19

  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Pozdrawiam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: nerwica

  Moje pierwsze w życiu leczenie psychiatryczne, bardzo profesjonalne i empatyczne podejście, dobrze dobrany lek, mimo wszystkich objawów ubocznych przy startowaniu i odstawianiu leku, to cieszę się że skorzystałem z pomocy. Na przyszłość wiem do kogo się zgłosić gdy potknie mi się znów noga. R. Stępień

  Marta Cholewicka2017-09-19

  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy:)

 • P
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Super lekarz, przesympatyczna, bardzo przyjazna, wielce kompetentna osoba. Wywiad bardzo dokładny. Służy pomocą. Wsłuchuje się w problemy pacjenta, doradza. Szczerze mogę polecić Panią dr Martę.

  Marta Cholewicka2017-09-19

  Dziękuję:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: Zwykła wizyta

  Jak najbardziej na tak ! :) Dobrze dobrane leki które pomogły w 100% Teraz depresja nie gra głównej roli w moim życiu ,dziękuję :)

  Marta Cholewicka2017-09-19

  Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Pozdrawiam

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: Nerwica/depresja

  Jak narazie jestem 2 tyg na lekach i widzę bardzo dużą poprawę!!!! Wieczorne leki zaczynają zanikac i powoli odchodzi z leków nasennych które brałem 4 lata.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor. Bardzo mi pomogła wyjść na prostą-rzeczowy wywiad lekarski, fachowe zachowanie wobec mojego problemu. Nie trzeba sie bać dbania o własne zdrowie psychiczne. Polecam wszystkim osobom borykajacym się z depresją. Warto spróbować sobie pomóc.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam panią doktor, rewelacyjne podejście dopacjenta, wszystko dokładnie objaśnia , indywidualnie dobiera sposób leczenia, naprawdę pomaga , super, polecam ser ręcznie panią doktor.

Pytania pacjentów (173)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
  W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.


  www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Staże

 • Staż psychiatryczny ogólny ( Klinika Psychiatrii Collegim Medicum UJ Kraków 2005-2006)
 • Ambulatorium Terapii Rodzin ( Collegium Medicum Kraków )

Certyfikaty

Zdjęcia