dr n. med.

Marta Cholewicka

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

171 opinii +dodaj

Umów wizytę
2 419 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
171 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Gorąco polecam Panią Doktor przemiła osoba i świetny specjalista w czasie rozmowy człowiek nie czuję skrępowania A leczenie przynosi efekty Polecam :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Pani doktor jest profesjonalistą w swoim zawodzie, przemiła, sympatyczna, rozumie pacjenta, sprawia że człowiek się otwiera i można powiedzieć co komu dolega. Lecze się u Pani doktor od trzech lat i bardzo mi pomogła,dziękuję bardzo i polecam wszystkim co potrzebują psychiatry.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Pani doktor jest sympatyczną uważnie słuchającą lekarką.bardzo mi pomaga dobierane leki

  dobre leki pozdrawiam panią doktor :) Ula :)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Cholewicka jest miłą, kulturalną i empatyczną osobą. Słucha pacjenta i reaguje na wszelkie zgłaszane problemy. W razie potrzeby szuka lepiej działających leków. Niewątpliwie ma dużą wiedzę i potrafi rozmawiać z pacjentem.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Pani Doktor jest miłą, ciepłą, sympatyczną osobą.Już sama rozmowa z Panią Doktor poprawia samopoczucie, do tego dobrze dobrane leki.Polecam w 100%.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest profesjonalistką w swoim fachu. Leki dobiera bardzo rozważnie, wszystko dokładnie tłumaczy a przede wszystkim jest możliwość kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek wątpliwości. Właśnie takiej postawy oczekuje od lekarzy.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm i zrozumienie, wytłumaczenie sposobu działania leków i możliwych efektów ubocznych oraz czytelne rozpisanie dawkowania lekarstw

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: leczenie nerwicy lękowej

  Super atmosfera i podejście do pacjenta. Zrozumienie, zainteresowanie, możliwość kontaktu telefonicznego. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor.Od razu poznała się na mojej depresji,chodzę już rok i wszystko wróciło do normy.Gdyby nie ona to nie wiem co by się teraz ze mną działo.
  Godna zaufani i polecenia.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Cierpliwość,opanowanie,serdeczność a przede wszystkim umiejętność wykorzystania wiedzy i doświadczenia w praktyce to cechy p.Doktor które wpływają na trafność i skuteczność leczenia????

Pytania pacjentów (173)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
  W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.


  www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Staże

 • Staż psychiatryczny ogólny ( Klinika Psychiatrii Collegim Medicum UJ Kraków 2005-2006)
 • Ambulatorium Terapii Rodzin ( Collegium Medicum Kraków )

Certyfikaty

Zdjęcia