Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Baczyńskiego 15, Jasło
NZOZ GEMINI Indywidualna Praktyka Lekarska Mariusz Wesecki (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

specjalista chirurgii ogólnej
specjalista chirurgii onkologicznej


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza operacja

Serdeczne podziękowania Panu dr n. med. Mariuszowi Weseckiemu za przeprowadzoną operację i troskliwą opiekę pooperacyjną wraz z życzeniami dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym składa wdzięczna pacjentka Jolanta G.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą,ale przede wszystkim dobrym,wspaniałym,ciepłym człowiekiem.Jest zawsze uśmiechnięty i miły a to jest ważne dla pacjęta leżącego w szpitalu.To jest naprawdę lekarz z powołania. Polecono mi Pana doktora i ja też polecam jeżeli ktoś szuka dobrego i przyjaznego chirurga to tylko doktor Wesecki!


Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest znakomitym fachowcem w swojej dziedzinie. Leczył moją Mamę, walczył do końca, bardzo się interesował przebiegiem leczenia, szczerze się cieszył kiedy było lepiej... Uśmiechnięty, cierpliwy, spokojny, rzeczowy... Można by tak wymieniać. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam Pana Doktora! Z całego leczenia mojej Mamy właśnie Pana Dr. Weseckiego najlepiej wspominam, Jego podejście do Pacjentki... Zgadzam się z opiniami wcześniejszymi, Panie Doktorze dziękuję serdecznie.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym fachowcem. Interesuje się losem swoich pacjentów i robi wszystko, aby im pomóc. Kompetentny, konkretny i jednocześnie bardzo ciepły lekarz. Dziękuję za okazaną pomoc i życzę wszystkiego najlepszego w przyszłości.


B
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pana Dr-a Weseckiego. Lepszego lekarza nie spotkałam. Wspaniały człowiek, świetny Doktor. Profesjonalista w swoim fachu. Każdemu mogę polecić tego lekarza. To chyba ważne, gdy człowiek szuka pomocy, zwłaszcza w tej chorobie z którą właśnie zwraca się do Pana Doktora. Dziękuję mu z całego serca.


D
Użytkownik zweryfikowany

Dr.Wesecki jest naprawde bardzo dobrym lekarzem,wspaniałym człowiekiem .Jest najlepszym chirurgiem w Jaśle dba o swoich pacjentów ,ma czas na rozmowę z pacjentem . Każdemu polecam dr. Weseckiego jest on powołany od Boga.


S
Użytkownik zweryfikowany

lek. Mariusz Wesecki - tak naprawdę nie wiadomo było kiedy żartuje a kiedy mówi prawdę podczas zabiegu :) ;)...
Nie znam lepszego chirurga i nawet nie chciałabym poznać bo ten jest znakomity ...
Lekarz z powołania .... :) Dziękuję mu serdecznie


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr. Wesecki jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta.Zawsze szczery i pełen zaangażowania. Gorąco polecam jako specjalistę z najwyższej półki. Efekt zabiegu rewelacyjny. Polecam wszystkim z bliska i z daleka. Jest nie tylko wspaniałym specjalistą ale wspaniałym człowiekiem i całkowicie oddanym pacjentowi, zawsze ma chwilę na rozmowę i dodaje otuchy w ciężkich chwilach. W jego rękach człowiek czuje się bardzo bezpiecznie, i nawet dla największego pacjenta panikarza ( jak ja) pobyt w szpitalu i operacja, to okres który będę zawsze miło wspominał i pamiętał. Dziękuję za wszystko.


W
Użytkownik zweryfikowany

witam - doktor WESECKI moim zdaniem jest jednym z lepszych chirurgów w JASLE . Podejście do pacjenta 100%, kultura osobista 100%, diagnoza 100% . Szczerze mało jest takich lekarzy w Jaśle. Komunikat do innych lekarzy którzy powinni brać właśnie przykład z pana Weseckiego. Dziękujemy doktorze W,K,J. G


G
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Mariusz Wesecki jest przede wszystkim bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem.Ma bardzo dużo empatii dla pacjenta.Jest znakomitym chirurgiem, nie pozostawia swoich pacjentów, obmyśla różne warianty leczenia.Bardzo jesteśmy Mu wdzięczni za opiekę szpitalną i poszpitalną naszej Mamy.Dziękujemy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

specjalista chirurgii ogólnej
specjalista chirurgii onkologicznej


Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna