Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Różana 7
  43-460 Wisła, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Lekarski

  ul. Szpakowa 54
  601837310 Tychy, śląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Dr Smolik robił mi artoskopię kolana, Bardzo polecam tego lekarza, odpowiada na smsy, oddzwania, z konkaktem zadnych problemów - przemiły człowiek i prawdziwy fachowiec. Mialem komplikacje pooperacyjne, ale w koncu wrocilem do intensywengo amatorskiego sportu i czuje sie swietnie, oby tak dalej. Dziekuje Doktorze!

 • Bardzo dobry fachowiec od kolan, 6 miesięcy po rekonstrukcji zerwanych więzadeł w kolanie (ACL) wróciłem na narty a jeżdżę dobrze (instruktor PZN), wróciłem też do tenisa, windsurfingu, rolek i siłowini, z kolanem nie ma żadnych problemów, polceam tego lekarza!

 • Najlepszy ortopeda jakiego znam! Fachowiec w pełnym zakresie! A do tego bardzo miły człowiek. Profesjonalne podejście do problemu. Jedynie problem tkwi w tym, że zabiegi wykonuje w bardzo drogiej Sport-Klinice w Żorach (artroskopia stawu kolanowego - polegająca na usunięciu odłamka kości - 6300zł lub ponad dwa lata oczekiwania na refundację - gdzie inny ortopeda powiedział, że jest to zabieg na 5 minut roboty!) Mimo wszystko ocenę wystawiam lekarzowi, a nie klinice dlatego gdyby było 10 gwiazdek to dostałby ode mnie 10 gwiazdek!

 • Też uważam,że to bardzo dobry specjalista i miły człowiek, 28.04.2012r remontował moje zdruzgotane kolano.Jak co jakiś czas oglądam DVD z operacji to za każdym razem jestem pod co raz większym wrażeniem Jego profesjonalizmu,kolano jeszcze pobolewa ,ale ćwiczę uparcie i liczę że jeszcze stanę na nartach.

 • Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam własnie do tego lekarza. Mam problemy z kolanem od 3 lat, byłam u wielu lekarzy, jednak u żadnego nie uzyskałam konkretów ani przyczyny bólów ani nic. A u pana doktora Smolika po pierwszej wizycie znałam przyczyne bólu, miałam zalecenia co do kolana, dostałam skierowanie odpowiednie. Po drugiej wizycie juz byłam wpisana na operacje. Doktor Smolik jest bardzo mily, kompetentny, dokonale umie wytłumaczyć. POLECAM!

 • Jestem pod wrazeniem pana doktora,raz pomogl mojemu synowi a teraz mnie! Przystojny ma piekny usmiech!

 • Świetny lekarz.Operował mojej córce kolano.Teraz córka chodzi i zapomniała o całej sprawie.Poza tym bardzo sympatyczny i miły człowiek.

 • Świetny specjalista, rewelacyjny operator. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy. Bardzo kulturalny. Miałam robioną przez niego operację kłykcia bocznego kości (złamanie wgnieceniowo-rozszczepienne)piszczelowej 5 m-cy temu. Miałam zespolenie kości płytką i 5 wkrętami. Coś tam podniesiono,uzupełniono ubytki. Dzisiaj, kiedy lekarze, czy rehabilitanci oglądaja zdjęcia pooperacyjne wszyscy zachwycają się, tym jak to technicznie zostało zrobione. Ja już praktycznie zapomniałam, że miałam tak poważną operację. Normalnie pracuję, chodzę, pływam, jeżdżę na rowerze. W zimie mam zamiar wrócić do nart.

 • Jakieś 10 lat temu dr Smolik prowadził mój przypadek przy złamaniu ręki po torbieli kości ramienia, potem operacje wypełniania jej syntetycznymi wiórami. Od początku do końca był rewelacyjny, reka w porządku, od tamtej pory nie mam z nią problemów. Przy okazji bardzo sympatyczny i skrupulatny. Tak właśnie wygląda lekarz z powołania!!!

 • Super Lekarz.W moim przypadku inny lekarz prawie wpędził mnie w jeszcze gorszy stan łokcia.Dr.Smolik po przeprowadzonej rozmowie! postawił trafną diagnozę. Później był bark i druga operacja,przyspieszona z uwagi podejrzeń nowotworu.Mimo czekania w kolejce NFZ bardzo przyspieszona przez Doktora. - Klinika też super.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

386

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.