Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: QMEDIC

  Ja lepszego lekarza na dzień dzisiejszy nie znam. Byłam z dzieckiem u różnych laryngologów i pediatrów, zarówno prywatnie jak i na NFZ, i jedynie pan doktor był w stanie dziecko wyleczyć. Pozdrawiam serdecznie ☺

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja przegrody nosowej

  Super lekarz z powołania. Postawił trafną diagnozę.
  Sam zabieg bezbolesny jak równie po nim.
  Polecam serdecznie.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja przegrody nosowej

  Dr Oleksiak podjął się naprawy mojej przegrody, która była operowana wcześniej 2 razy przez innego lekarza. Nie ma słów żeby opisac moją wdzięczność! W końcu normalnie oddycham, odzyskalam węch. Pan doktor jest rewelacyjnym człowiekiem, ma świetne podejscie do pacjenta, jest profesjonalistą w każdym calu. Gorąco polecam!!

 • Lokalizacja: QMEDICUsługa: operacja przegrody nosowej

  Ponad rok temu byłem wraz żoną na zabiegu prostowania przegrody nosowej w Dąbrowie Górniczej. Wciąż jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu doktora Oleksiaka. O fachowości doktora może świadczyć również fakt iż podczas wizyty kontrolnej bliżej naszego miejsca zamieszkania inni lekarze pytali się o nazwisko doktora gdyż sami byli pod wrażeniem wykonanej pracy przy naszych przegrodach.

 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Oleksiak to przykład lekarza z powołania. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, interesuje się nim zarówno przed jak i po zabiegu, wszystko dokładnie tłumaczy. Wysoka kultura osobista, pełny profesjonalizm, daje sobie radę z trudnymi przypadkami. Doktor Oleksiak jest bardzo sympatyczną osobą, jego empatia sprawia, że pacjent nie obawia się zabiegu. Polecam bardzo serdecznie ☺

 • Lokalizacja: QMEDIC

  Gorąco polecam. Przygotowanie do zabiegu i sam zabieg prostowania przegrody nosowej przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Wreszcie moge normalnie oddychać.

 • Jestem tydzień po zabiegu."Złote ręce" tego lekarza w zabiegach przegrody nosowej.Wysoka kultura zawodowa i osobista.Zabieg przeprowadzony bezboleśnie, bezstresowo.Stałe zainteresowanie pacjentem po zabiegu.Profesjonalista w zawodzie.Pan Ordynator ze swoimi współpracownikami tworzą miły,zgrany i sympatyczny zespół medyczny.Oby takich lekarzy było więcej w naszych szpitalach.Pięknie dziękując za wykonany zabieg ,przekazuję wyrazy uznania i szacunku,życząc wszystkiego najlepszego.

 • Zarzycki Zygmunt 01.08.2016r.- zabieg wycięcia małżowiny nosa. Pan Ordynator M. Oleksiak jest zarówno wspaniałym człowiekiem i świetnym profesjonalistą w swoim fachu. Jest troskliwy, empatyczny...długo by wymieniać zalety. Ze swoimi współpracownikami tworzy doskonały zespół Oddziału Otolaryngolicznego. Wyrazy uznania i szacunku Panie Ordynatorze!!! Pięknie dziękuję !!! GORĄCO POLECAM !!!!

 • P

  Wspaniały lekarz, naprawdę zna się na swoim fachu.Zanim trafiliśmy do Pana doktora mąż od 7 lat szukał diagnozy oraz rozwiązania problemu z zatokami. Pan doktor go szybko i fachowo rozwiązał.
  Mąż miał wykonywany zabieg przegrody nosowej jest bardzo zadowolony z rezultatu. Gorąco polecam.

 • R

  witam jestem czwarty dzień po zabiegu i muszę powiedzieć ,że lekarz rewelacja zabieg tak zrobił szybko i bezboleśnie ,że jestem pod wrażeniem.oddział laryngologii super miła obsługa, cisza spokój i nic nie boli .lekarz z poczuciem humoru,

Doświadczenie i kwalifikacje