Mariusz Molenda

Fizjoterapeuta, Specjalista medycyny naturalnej, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Nie potrafię ująć w słowach podziękowań dla Pana Mariusza Molendy, za wyleczenie mojego syna z niezwykle nasilonego trądziku twarzy i pleców. Byliśmy zrezygnowani brakiem skutecznych efektów leczniczych kolejnych dermatologów. Minął rok od czasu gdy Pan Mariusz Molenda z wyjątkowym oddaniem oraz wiedzą, która pozwoliła trafnie zdiagnozować przyczynę choroby, systematycznie wizyta po wizycie, wyleczył syna nie tylko z uciążliwości natury fizycznej, ale i co nie mniej ważne, poprawy stanu psychicznego. Sama mam chorą wątrobę, która zgodnie ze wskazówkami Pana Mariusza Molendy wymaga ode mnie wiecej troski, co przekłada sie na jakość mojego życia i zdrowie. Bardzo gorąco polecam, Bogumiła Matłosz.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zapraszam na naszą stronę www.qi-med.com. Jestem doktorantem na wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Od 1999 roku zajmuję się medycyną chińską (diagnostyka wg TCM i dobór diety, ziół i leków ziołowych). Od 2007 zajmuję się profesjonalnie akupunkturą i jestem dyplomowanym akupunkturzystą. Przeszedłem również przeszkolenie z zakresu terapii manualnej i osteopatii. W moim gabinecie współpracuję także z innymi specjalistami. Telefon kontaktowy znajduje się na mojej stronie www.qi-med.com. W godzinach pracy mogę nie odbierać telefonów. W celu umówienia się zapraszam na moją stronę www.qi-med.com

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Balneologia i medycyna fizykalna

  Usługi

  Qi-med.com

  ul. Armii Krajowej 190c/10, 40-750 Katowice, śląskie

  Pierwsza wizyta (nowy pacjent) 150 zł
  Zwykła wizyta 130 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  77 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Kilka lat temu po odstawieniu tabletek hormonalnych, które brałam przez długi okres czasu nastąpił u mnie zanik miesiączki. Okazało się, że mam zaburzoną gospodarkę hormonalną. Dowiedziałam się też, że pojawił się u mnie zespół policystycznych jajników. Do problemów zdrowotnych doszły problemy kosmetyczne – trądzik, wypadające włosy, rozdwajające się paznokcie. Rozwiązaniem stały się znowu hormony, ale cały czas starałam się znaleźć rozwiązanie alternatywne. Do Pana Marusza trafiłam z polecenia koleżanki. Po pól roku zabiegów (akupunktura, moksa), którym towarzyszyła zmiana nawyków żywieniowych, postanowiłam odłożyć hormony. Miesiączka wróciła po miesiącu od odstawienia leków, skończyły się problemy z regularnością cyklu i do tej pory nie zauważyłam znaczących zmian w moim wyglądzie. Jestem właśnie po kontrolnej wizycie u ginekologa – nie stwierdził u mnie żadnych problemów zdrowotnych, w tym także zespołu policystycznych jajników. Zabiegi oraz porady Pana Mariusza pomogły mi także na powracające często zapalenie cewki moczowej. Wiem, że niejedna kobieta cierpi na podobne dolegliwości, dlatego serdecznie polecam gabinet Pana Mariusza.

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Dzięki Karolina za opinię - pozdrawiamy

  • T

   Dzięki regularnym wizytą u Pana Mariusza mój kręgosłup już mnie nie boli. A muszę dodać, że wcześniej bóle zdarzały się dość często. Dodatkowo miałem problemy z regularnym wypróżnianiem i zdarzały mi się stany nerwicowe. Teraz wypróżnianie mam regularne i stany nerwicowe minęły (jestem spokojny). Moja żona również chodziła na zabiegi. Miała problemy żołądkowe. Po sesji zabiegów jej żołądek pracuje bardzo dobrze. Z czystym sumieniem POLECAMY.

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Dziękujemy za opinię

  • X

   Do gabinetu Qi-med.com trafiłam z polecenia. Miałam ogromne problemy emocjonalne, które były wywołane stresem, przepracowaniem i trudną sytuacją rodzinną. Zabiegi jakim zostałam poddana (akupunktura, moksa) bardzo pozytywnie wpłynęły na moje samopoczucie. Dzięki temu udało mi się i nadal udaje sprostać bardzo trudnej sytuacji życiowej. Odzyskałam apetyt na życie.
   Zaproponowana dieta i właściwie ukierunkowane zabiegi przyczyniły się do polepszenia mojej kondycji fizycznej. Dodatkowy efekt jest taki, że bez większych wysiłków, od pół roku udało mi się schudnąć 12 kg. Nigdy wcześniej nie udało mi się tego osiągnąć.
   Atmosfera w gabinecie jest niesamowicie przyjazna i w pełni profesjonalna. Zdecydowanie polecam Qi-med.com.

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Dzięki Aniu za opinię.

  • B

   Miałem problemy ze stawami biodrowymi. Przez lata byłem pod "opieką" lekarza chirurga-ortopedy, którego leczenie polegało na przepisywaniu tabletek z glukozaminą i w razie zaostrzenia bólu- tabletek przeciwbólowych. "Poza tym, to i tak niedługo czeka Pana wymiana bioderka". Niezbyt mi się to podejście podobało. Koleżanka poleciła mi Pana Mariusza. Już po pierwszym zabiegu poczułem ulgę- nie bolało tak bardzo podczas chodzenia i w końcu przespałem całą noc. I z każdym zabiegiem jest lepiej. Pan Mariusz mówi, że trzeba trochę czasu, aby naprawić lata zaniedbań. Ja jestem dobrej myśli. A Pana Mariusza gorąco polecam.

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Panie Bogdanie bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam

  • U

   Przez ponad półtora roku miałam problemy z żołądkiem (ból brzucha przeważnie w nocy, mdłości, przewlekła biegunka, duży spadek energii po jakimkolwiek wysiłku). Przez około rok leczyłam się u gastrologa w Tarnowskich Górach, który określił moją chorobę jako jako refluks żółciowy oraz podrażnienie ścianek żołądka. Po serii antybiotyków oraz leków chemicznych mój stan się nie poprawiał. Zaczęłam więc szukać lekarza, który umiałby zlikwidować przyczynę choroby a nie jedynie załagodzić skutki. Tak trafiłam do Pana Mariusza. Poprawę stanu zdrowia zauważyłam już po pierwszym zabiegu (akupunktura, moksa) choć całkowite wyleczenie choroby było możliwe dzięki regularnym zabiegom w dłuższym okresie czasu. Do poprawy zdrowia przyczyniły się również porady dietetyczne udzielone przez Pana Mariusza, które były dostosowane indywidualnie do mojego stanu zdrowia. Przy okazji, dzięki terapii manualnej, pozbyłam się dolegliwości rwy kulszowej, z którymi borykałam się już od kilku lat. Serdecznie polecam.

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Pani Ulu dziękujemy za opinię i pozdrawiamy

  • M

   Przez kilka lat cierpiałam na depresję. Po kilku miesiącach systematycznych zabiegów akupunktury u Pana Mariusza już jej nie mam. Oprócz tego pozbyłam się nawracających infekcji pęcherza moczowego i problemów z nadwagą. Przy okazji Pan Mariusz za pomocą terapii manualnej odblokował również moją zablokowaną miednicę i przekrzywioną szyję, dzięki czemu nie czuję już tam napięć i bólu, minęły moje bóle głowy i nie stawiam już tak koślawo stóp przy chodzeniu. To wszystko zajęło dużo czasu i wymagało systematyczności, ale efekty są niesamowite.

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Pani Małgorzato dziękuję za opinię

  • A

   Miałam problem ze skórą na twarzy, robiła się często czerwona z wieloma krostkami, do tego dochodził taki dziwny ból jakby skóra na twarzy była sparaliżowana. To był dla mnie duży problem estetyczny i psychiczny.Chodziłam po różnych lekarzach zwykłej medycyny i miałam różne opinie-różne schorzenia w zależności od lekarza: trądzik, kurzajki, rumień twarzy, pasożyty, zanieczyszcenie organizmu, nerwica naczyniowa. Po wielu nieudanych leczeniach trafiłam do lekarza medycyny naturalnej Mariusza Molendy. Po dwóch zabiegach Vioforem drętwota skóry oraz zaczerwienienie ustąpiły. Polecam, fachowa pomoc. Przez dobrych kilka lat nie potrafiono mi pomóc, a tutaj po dwóch zabiegach odczułam ulgę. Pozdrawiam Ola

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Pani Aleksandro dziękujemy za opinię i pozdrawiamy