Mariusz Molenda

Fizjoterapeuta, Specjalista medycyny naturalnej, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Nie potrafię ująć w słowach podziękowań dla Pana Mariusza Molendy, za wyleczenie mojego syna z niezwykle nasilonego trądziku twarzy i pleców. Byliśmy zrezygnowani brakiem skutecznych efektów leczniczych kolejnych dermatologów. Minął rok od czasu gdy Pan Mariusz Molenda z wyjątkowym oddaniem oraz wiedzą, która pozwoliła trafnie zdiagnozować przyczynę choroby, systematycznie wizyta po wizycie, wyleczył syna nie tylko z uciążliwości natury fizycznej, ale i co nie mniej ważne, poprawy stanu psychicznego. Sama mam chorą wątrobę, która zgodnie ze wskazówkami Pana Mariusza Molendy wymaga ode mnie wiecej troski, co przekłada sie na jakość mojego życia i zdrowie. Bardzo gorąco polecam, Bogumiła Matłosz.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zapraszam na naszą stronę www.qi-med.com. Jestem doktorantem na wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Od 1999 roku zajmuję się medycyną chińską (diagnostyka wg TCM i dobór diety, ziół i leków ziołowych). Od 2007 zajmuję się profesjonalnie akupunkturą i jestem dyplomowanym akupunkturzystą. Przeszedłem również przeszkolenie z zakresu terapii manualnej i osteopatii. W moim gabinecie współpracuję także z innymi specjalistami. Telefon kontaktowy znajduje się na mojej stronie www.qi-med.com. W godzinach pracy mogę nie odbierać telefonów. W celu umówienia się zapraszam na moją stronę www.qi-med.com

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Balneologia i medycyna fizykalna

  Usługi

  Qi-med.com

  ul. Armii Krajowej 190c/10, 40-750 Katowice, śląskie

  Pierwsza wizyta (nowy pacjent) 150 zł
  Zwykła wizyta 130 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  77 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Gabinet pani Małgosi i pana Mariusza odwiedziłam nie tylko z powodu problemów z kręgosłupem ale także z powodu problemów jelitowych, dolegliwości o podłożu stresowym. Dzięki ich staraniom zmieniłam sposób odżywiania, doceniłam ogromną rolę systematycznego i zdrowego żywienia w codziennym życiu i co ważne po kilku miesiącach poczułam ulgę. Pan Mariusz pomógł mi również w odzywających się co jakiś czas bólach kegosłupowych w odcinku lędźwiowym. Co ważne każda wizyta w ich gabinecie wprowadzała mnie w stan odprężenia. Przesympatyczni, wsłuchani w to co pacjent ma im do powiedzenia (rozmowa z pacjentem przed rozpoczęciem leczenia była naprawde długa i wyczerpująca) - co rzadko się dziś zdarza. Dziękuję!

  • A

   Bardzo skuteczny w leczeniu problemów z kręgosłupem spowodowanych siedzącym trybem życia (praca za kierownicą i przy komputerze). Gorąco polecam. Kilka sesji i problem zniknął.

  • T

   Pan Mariusz Qi-Med zasługuje na ocenę CELUJĄCĄ!!!
   Uzasadnienie:
   - W kwietniu prostą wiadomością mailową prosiłem o pomoc.
   - Zaskakująco przyjazna Odpowiedź w ciągu ok. 12h i ustalony prędki termin wizyty, której początkowo się bałem, a później już tylko pragnąłem i nadal pragnę kontynuować coraz częściej!
   Pan Mariusz, jako Jedyny z wcześniej napotkanych Lekarzy, czy Fizjoterapeutów mnie rewelacyjnie zrozumiał od samego początku i całej przyczyny, z której się wyklułem!
   - Stwierdził dolegliwości, którym ja początkowo nie dowierzałem, a z każdym kolejnym dniem - przyznaję, że bez Niego mój stan by się pogarszał!!
   Żałuję, że tak daleko mieszkam od Jego Gabinetu, ale choćby deszcz, śnieg, wichura, czy grad... - MAM GŁĘBOKĄ NADZIEJĘ, ŻE DALEJ POZWOLI MI KORZYSTAĆ Z JEGO REWELACYJNYCH USŁUG, którym oddaję wielki SZACUNEK, gdyż SĄ SKUTECZNE!!!

  • K

   Usługi w gabinecie Qi-Med wykupiłam na grouponie, w związku z tym szłam tam pewna obaw. Moje zaskoczenie było ogromne, poniewaz zaangazowanie i profesjonalizm pana Mariusza były fantastyczne. Mam wrodzone schorzenie kręgosłupa i od dawna doskwiera mi ból. Zabiegi w gabinecie pana Mariusza bardzo pomogły. Polecam!

  • A

   Z bólem ramion borykałem się od kilku lat, konsultowałem się z wieloma specjalistami, którzy przepisywali wiele medykamentów – efekt był jednak żaden. Diagnoza była jedna "zwyrodnienie stawów", co w moim wieku (50 lat) jest rzekomo normalne, i mam się przyzwyczajać do bólu. Całkiem przypadkowo (w Internecie) natknąłem się na ofertę Pana Mariusza, a po namowie przez rodzinę postanowiłem z niej skorzystać, Po każdej wizycie było coraz lepiej, a już po piątym zabiegu mogę powiedzieć, że ból całkowicie ustąpił, jestem zdumiony, brak słów pochwały, okazało się bowiem, że bez tabletek i zastrzyków, a jedynie korzystając z fachowości odpowiedniego lekarza, jakim niewątpliwie jest p. Mariusz można było wyleczyć moje dolegliwości. Z całego serca polecam wszystkim, a zwłaszcza tym zrezygnowanym, jak to był w moim przypadku. Pozdrawiam!

  • A

   Od kilku lat borykam się z bólami pleców. Regularnie odwiedzałam centrum rehabilitacji, gdzie na jakiś czas było lepiej, jednakże regularnie musiałam do nich powracać, aby mieć jakiś komfort funkcjonowania. Gdy po dłuższej serii zabiegów pod koniec zeszłego roku niestety nie odczuwałam poprawy, za namową lekarza rodzinnego poszukałam centrum medycyny chińskiej i tak trafiłam do Pana Mariusza. Po kilku zabiegach rewelacja ! Dolegliwości zniknęły. jednocześnie Pan Mariusz otworzył naszej rodzinie oczy na inne spojrzenie na naszą rodzinną dietę . Żartobliwie nazywamy Pana Mariusza cudotwórcą :-). Bardzo zaangażowana osoba, dokładna i dociekliwa, starająca się pomóc szerzej, niż tylko z tym aspektem , z którym przychodzimy, wszystko w ramach jednej usługi. Gorąco polecam

  • Z

   Co jakiś czas miewam bardzo nieprzyjemne bóle głowy z napięciem w górnym odcinku szyjnym. Najczęściej w takiej sytuacji stosowałem środki przeciwbólowe. Pan Mariusz zastosował akupresurę szyji z indyjską maścią o nazwie Zandu Balm. Ból ustąpił już po około 30 min. Zakupiłem u niego taką maść oraz dostalem wskazówki, w którym miejscu masować w momencie silnego bólu głowy. Gdy ból powraca metoda ta sprawdza się idealnie i nie muszę już stosować środków przeciwbólowych. Miałem też problem z dziwnym pobolewaniem całej lewej części ciała od ręki, poprzez pachwinę aż do stopy. Po diagnozie kilkakrotnie miałem zrobiony zabieg akupunktury i ból bezpowrotnie ustąpił. Jak dla mnie rewelacja. Widać, że trafiłem do właściwej i profesjonalnej osoby. Gorąco polecam.

  • P

   Jeżeli chcesz doświadczyć na sobie jakie "cuda" może zdziałać medycyna chińska to trafiłeś pod dobry adres.
   O moim przypadku nie będę się rozwodził bo już o nim zapomniałem i nie bardzo mam ochotę do niego wracać :)

  • H

   Małgorzatę i Mariusza Molendów poleciła mi ich nauczycielka akupunktury pani Ewa z Cieszyna .Zabiegi z akupunktury i fizjoterapii pomagają mi cieszyć się życiem w zdrowiu.
   Jestem po przebytym rocznym leczeniu interferonem .Zabiegi akupunktury podczas leczenia i po bardzo pomogły mi przejść to trudne leczenie i odzyskać siły.
   Oprócz tego miałam wiele dolegliwości ,o których dzięki pani Małgosi i panu Mariuszowi już zapomniałam m.in. kłopotliwe biegunki utrudniające codzienne życie ,stany depresyjne ,zapalenie żył ,bóle żołądka.
   Z powodu dyskopatii kręgosłupa odczuwałam silne bóle ,nie mogłam nawet wstać z krzesła .Dzięki zabiegom manualnym pana Mariusza bóle ustąpiły .
   Ostatnio przeszłam ciężką grypę z zapaleniem oskrzeli .W dniu kiedy zgłosiłam się na zabieg byłam bardzo osłabiona i dokuczał mi okropny kaszel utrudniający oddychanie .Wróciłam do domu po zabiegu jak nowo narodzona ,powróciły siły ,kaszel złagodniał i mogłam lepiej oddychać ,aż trudno było w to uwierzyć mojemu mężowi .
   Jestem bardzo zadowolona z zabiegów Państwa Molendów, oraz pełna uznania dla Nich .Są uczciwi i rzetelni w wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych .Polecam spróbujcie i Wy .

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Dziękujemy za opinię Pani Halino.

  • K

   Skutecznie leczy schorzenia kręgosłupa oraz bóle stawów. Stosuje zabiegi akupunktury. Wiem, że zabiegi te w istotny sposób pomagają na wszelkiego rodzaju zaburzenia organizmu nie tylko związane ze złym stanem kręgosłupa. Chodzą do niego moi znajomi i nie słyszałam zastrzeżeń. Muszę zaznaczyć,że jest również bardzo przyjemną i przyjazną osobą.Mnie pomógł. Gorąco polecam.

   Mariusz Molenda2013-02-14

   Dziękuję za opinię Pani Kasiu. Proszę pozdrowić Tatę.