Mariusz Molenda

Fizjoterapeuta, Specjalista medycyny naturalnej, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Nie potrafię ująć w słowach podziękowań dla Pana Mariusza Molendy, za wyleczenie mojego syna z niezwykle nasilonego trądziku twarzy i pleców. Byliśmy zrezygnowani brakiem skutecznych efektów leczniczych kolejnych dermatologów. Minął rok od czasu gdy Pan Mariusz Molenda z wyjątkowym oddaniem oraz wiedzą, która pozwoliła trafnie zdiagnozować przyczynę choroby, systematycznie wizyta po wizycie, wyleczył syna nie tylko z uciążliwości natury fizycznej, ale i co nie mniej ważne, poprawy stanu psychicznego. Sama mam chorą wątrobę, która zgodnie ze wskazówkami Pana Mariusza Molendy wymaga ode mnie wiecej troski, co przekłada sie na jakość mojego życia i zdrowie. Bardzo gorąco polecam, Bogumiła Matłosz.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zapraszam na naszą stronę www.qi-med.com. Jestem doktorantem na wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Od 1999 roku zajmuję się medycyną chińską (diagnostyka wg TCM i dobór diety, ziół i leków ziołowych). Od 2007 zajmuję się profesjonalnie akupunkturą i jestem dyplomowanym akupunkturzystą. Przeszedłem również przeszkolenie z zakresu terapii manualnej i osteopatii. W moim gabinecie współpracuję także z innymi specjalistami. Telefon kontaktowy znajduje się na mojej stronie www.qi-med.com. W godzinach pracy mogę nie odbierać telefonów. W celu umówienia się zapraszam na moją stronę www.qi-med.com

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Balneologia i medycyna fizykalna

  Usługi

  Qi-med.com

  ul. Armii Krajowej 190c/10, 40-750 Katowice, śląskie

  Pierwsza wizyta (nowy pacjent) 150 zł
  Zwykła wizyta 130 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  77 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

   Pan Mariusz, to mój pierwszy akupunkturzysta. Podchodziłem do akupunktury z pewną taką nieśmiałością, ale szybko pomógł mi pozbyć się bólów pleców spowodowanych siedzącym trybem pracy. Polecam!

   Mariusz Molenda2013-10-22

   Dziękuję Panie Rafale za opinię.

  • A

   Do gabinetu Qi-Med chodzę od maja 2013. Szukając pomocy dla bolącej stopy (widoczny halluks), znalazłam fachowego i rzetelnego Terapeutę. Przy okazji diagnozowania stóp otrzymałam wtedy "przegląd" całego kręgosłupa. Pan Mariusz zadawał konkretne pytania odnośnie tego co jem, jak sypiam, jakie przebyłam choroby i co mi dolega teraz.
   Wcześniej nigdy nie spotkałam się z tak dokładnym i cierpliwym podejściem do pacjenta, dlatego też z pełnym zaufaniem umówiłam się na następny raz i następny..
   Dzięki zabiegom z zakresu medycyny chińskiej zostałam wyleczona z dokuczliwego i nieprzyjemnego zakażenia jelit.
   W gabinecie u Pana Mariusza zawsze spotykam się z konkretną wiedzą, życzliwością, ciepłem, uśmiechem i zrozumieniem. Za co bardzo dziękuję!

  • B

   Pan Molenda to bardzo kompetentny a zarazem otwarty na ludzi lekarz. Swoim pacjentom poświęca czas i uwagę, doskonale dobiera zabieg a w razie potrzeby także mieszanki ziół i leki. Dla mnie jest przykładem zaangażowanego człowieka, który z pasją pomaga chorym. Bardzo się cieszę, ze go spotkałam na swojej drodze, bo nie dosyć że mi pomógł to jeszcze pozwolił doświadczyć, ze lekarz moze być także sympatyczny- a to dość rzadkie.

  • E

   Do Małgosi i Mariusza trafiłam dzięki koleżance. Moim największym problemem były uporczywe bóle zatok, na które nie pomagały już żadne tabletki. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych i terapii bóle ustapiły. "Efektami ubocznymi" wizyt było wcześniej już opisywane poczucie bycia "zaopiekowanym", pełen relaks oraz poprawa nastroju. Polecam gorąco.

  • G

   Zabiegi, na które uczęszczałam do pana Mariusza poprawiły w realny sposób moje samopoczucie, a ból ustąpił całkowicie. Polecam gorąco.

  • S

   Qi-Med. poleciła mi przyjaciółka. Od wielu miesięcy borykałam się z ciągłym osłabieniem i zmęczeniem. Uważam, że podejście do mnie jako pacjentki było nienaganne. Czułam się " zaopiekowana". Dużo też dowiedziałam się o swoim organizmie. Mimo, że już od jakiegoś czasu nie korzystam z ich usług to nadal stosuję wskazówki-stało się to jakby sposobem na życie:) Oczywiście poczułam swoją energię i wybrałam się na wyprawę na czterotysięcznik. Polecam usługi Qi-Med:)

  • Z

   Dziekuje bardzo. Jest zdecydowana poprawa. Od lat borykam się z bólami pleców, z którymi nie mogłem sobie poradzić. Wizyta w gabinecie pana Mariusza zmieniła wiele. Nie chodzi tylko o same zabiegi, które przyniosły ulgę, ale o mnóstwo informacji , ktore otrzymałem podczas badania. Jeżeli połączymy to z informacjami na temat znaczenia diety w utrzymaniu zdrowia, to muszę sporo zmienić w swoim życiu.
   Bardzo polecam

  • A

   Mariusz to świetny specjalista. Ma ogromną wiedzę na temat medycyny chińskiej. Jego zabiegi oraz zalecenia sprawiły, że poczułam się o wiele lepiej, dlatego gorąco polecam usługi Qi-Med. Pozdrawiam!

  • M

   Pana Mariusza i Panią Małgosię poleciła mi koleżanka Iwona .Ja choruję na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) już od 20 lat,a od kilku miesięcy bolał mnie bark i drętwiała mi lewa ręka. Brałam kolejne leki i kolejne rehabilitacje, gdy trafiłam do Państwa Molendów zaskoczył mnie ich profesjonalizm ( np. nikt wcześniej nie powiedział mi że jeśli biorę długo sterydy to nastawianie kręgosłupa może być niebezpieczne , choć przynajmniej 3 innych rehabilitantów nastawiało mi kręgosłup nie pytając o nic) Poddałam się całkowicie ich leczeniu i bardzo szybko ból i drętwienie ustąpiło. Poleciłam Państwa Molendów znajomym i dalej będę polecać. Zasługują ma ocenę celującą!!! Zresztą zaraz muszę się znów umówić na leczenie tym razem rwy kulszowej......Pozdrawiam moich rehabilitantów Maria

  • S

   Serdecznie polecam wizyte w gabinecie Pana Mariusza. Profesjonalizm i zaangazowanie w rozwiazanie problemu pacjenta to pierwsza rzecz ,ktora da sie zauwazyc juz na wstepie. Wiedza i doswiadczenie pozwalaja mu na zaradzenie wszelkim dolegliwosciom, od przeziebienia po powazne problem zdrowotne.
   Polecam Monika