Mariusz Molenda

Fizjoterapeuta, Specjalista medycyny naturalnej, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Nie potrafię ująć w słowach podziękowań dla Pana Mariusza Molendy, za wyleczenie mojego syna z niezwykle nasilonego trądziku twarzy i pleców. Byliśmy zrezygnowani brakiem skutecznych efektów leczniczych kolejnych dermatologów. Minął rok od czasu gdy Pan Mariusz Molenda z wyjątkowym oddaniem oraz wiedzą, która pozwoliła trafnie zdiagnozować przyczynę choroby, systematycznie wizyta po wizycie, wyleczył syna nie tylko z uciążliwości natury fizycznej, ale i co nie mniej ważne, poprawy stanu psychicznego. Sama mam chorą wątrobę, która zgodnie ze wskazówkami Pana Mariusza Molendy wymaga ode mnie wiecej troski, co przekłada sie na jakość mojego życia i zdrowie. Bardzo gorąco polecam, Bogumiła Matłosz.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zapraszam na naszą stronę www.qi-med.com. Jestem doktorantem na wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Od 1999 roku zajmuję się medycyną chińską (diagnostyka wg TCM i dobór diety, ziół i leków ziołowych). Od 2007 zajmuję się profesjonalnie akupunkturą i jestem dyplomowanym akupunkturzystą. Przeszedłem również przeszkolenie z zakresu terapii manualnej i osteopatii. W moim gabinecie współpracuję także z innymi specjalistami. Telefon kontaktowy znajduje się na mojej stronie www.qi-med.com. W godzinach pracy mogę nie odbierać telefonów. W celu umówienia się zapraszam na moją stronę www.qi-med.com

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Balneologia i medycyna fizykalna

  Usługi

  Qi-med.com

  ul. Armii Krajowej 190c/10, 40-750 Katowice, śląskie

  Pierwsza wizyta (nowy pacjent) 150 zł
  Zwykła wizyta 130 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  77 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Do gabinetu Qi-Med trafiłem po 1,5 rocznej tułaczce po różnego rodzaju "specjalistach",i tak pobyt 2 tygodniowy w szpitalu 5 specjalistów-wynik zdrowy.Później prywatnie alergolog,neurolog,psycholog,psychiatra,okulista,laryngolog i dalej nic,wszyscy jak jeden twierdzili,że powodem moich zawrotów głowy,podwyższonego ciśnienia i sztywnego karku są nerwy,ale jak wyleczyć pomysłów brak.Wreszcie się przemogłem ,bez zadnej wiary wybrałem się do Pana Mariusza,zna akupresurę (bo igły to mój wróg).Okazało się po 30 minutowym wywiadzie jaki ze mną przeprowadził,że jednak igły i tak spokojnie,sprytnie mnie do tego przekonał,że przeszedłem pierwszy zabieg,a teraz już chodzę bez lęku do niego.Pan Mariusz ma chyba dar i potrafi z niego robić doskonały użytek,wyciszenie i uspokojenie moich nerwów osiągnął za pomocą 3 zabiegów (na przestrzeni 2 miesięcy),oraz ziół,które mi zapisał do stosowania dwa razy na dobę.Kark,którym nie mogłem 1,5 roku sprawnie poruszać wydawał się dla niego błahostką.Zabrał się za niego poprzez zabiegi fizjoterapeutyczne(3 wizyty),a teraz kręcę głową i dziwię się,ze Pan Mariusz ze swoimi igłami położył na łopatki wszystkich "specjalistów".Podejrzewali błędnik po części słusznie,tarczyce,głowę,wzrok,alergię,nerwy,itd.Ale żaden nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu ze mną jak Pan Mariusz.Ok.2,5 roku temu miałem wypadek,nie wiem jak Pan Mariusz wbijał te igły i skąd wiedział w którym miejscu trzeba je wbijać,ale w tym roku poszedłem nad Czarny Staw i się nawet nie spociłem,a 1,5 roku temu nie mogłem wyjść z domu spokojnie,komu kiedyś zawracało się w głowie wie o czym piszę.Korzystajcie z wiedzy tego lekarza,póki chce się nią dzielić,bo to wielki fachowiec.Ciśnienie ze 150/100 mam teraz 120/75 bez tabletek.Zawrotów nie mam,jestem spokojny i wyciszony i nie zamulony lekami wciskanymi przez innych "lekarzy".Mam lekarza,który mnie naświetlił jak żyć w świecie opanowanym przez chemię i mimo że już jestem zdrowy,będę do niego jeździł dalej "ładować akumulator".bo warto.

   Mariusz Molenda2014-07-14

   Dziękuję Panie Adamie za tak "bogatą" opinię.

  • E

   Wpadam do Qi Medu na masaże bo dla mnie to najleposzy sposob na pozbycie sie zmęczenia ale tez stresu. jak tylko mam potrzebe to dzwonie i na szczęscie terminy odległe nie są :) Qi Med znalazłam sama w necie, kiedy szukałam gabinetu masazu relaksacyjnego i stwierdzilam, ze chce zaryzykować - dobrze zrobiłam. Trafiłam na profesjonalistów ale tez pasjonatów, ktorzy ten zawód po prostu lubią, Serdecznie polecam

  • I

   Byłam na kilku wizytach u pana Molendy. Zmagałam się z bardzo silnym bólem nóg, który prawie całkowicie ustąpił. Miałam też bardzo silny ból w barku którego się pozbyłam. Cierpiałam również na przewlekły kaszel który po zastosowaniu ziół poleconych przez pana Mariusza ustąpił. Serdecznie polecam.

  • Z

   Bywałam już wielokrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona. Bardzo fachowa, profesjonalna pomoc. Pan Mariusz jest specjalistą w swojej dziedzinie, pomógł mi z długotrwałym i silnym bólem biodra. Polecam gorąco. Profesjonalizm oraz przemiła atmosfera.

  • S

   Z Panem Mariuszem Molendą spotkałam w związku z dwoma problemami kręgosłupa. Pierwszy dotyczył odcinka piersiowego i po odbytej terapii manualnej problem całkowicie zniknął, a miał charakter przewlekły i trwał już od kilku lat. Po raz drugi zgłosiłam się do gabinetu w związku z niestabilnością odcinka szyjnego kręgosłupa, gdzie dolegliwości były trudne do zdefiniowania i wymagały dużej cierpliwości ze strony Pana Mariusza :) Ponownie uzyskałam pomoc nie tylko bardzo efektywną, ale przede wszystkim ukierunkowaną indywidualnie na problem. Pan Mariusz posiada rzadką umiejętność nieszablonowego traktowania pacjenta, bardzo rzetelnie prowadzi terapię i z zaangażowaniem podchodzi do każdego spotaknia. Jest przy tym osobą skromną i kulturalną. Polecam z dużym przekonaniem !

  • D

   Miałam okazje przekonać się, że odpowiednio dobrane leczenie jest świetnym ukojeniem na bóle kręgosłupa, szczególnie jeśli te bóle wynikają z faktu, że siedzisz 10h dziennie przy komputerze … Pan Mariusz po bardzo szczegółowym wywiadzie omówił ze mną dostępne metody, jakie w moim przypadku można zastosować, podkreślił, że każda terapia jest bardzo indywidualna, dobrana do stanu zdrowia pacjenta, i że trzeba uwzględnić wszystkie czynniki, żeby działanie przyniosło pożądane efekty. I rzeczywiście – po miesiącu wizyt w Qi-Medzie czuje się o niebo lepiej, odcinek lędźwiowy już nie dokucza, jest coraz lepiej a przy okazji sama jestem bardziej zrelaksowana na co dzien. To działa :) Warto znaleźć takiego fizjoterapeutę, ciesze się, że trafiłam na pana Molendę.

  • L

   Po wypadku samochodowym, w którym zostały skręcone kręgi szyjne straciłam możliwość posługiwania się prawą ręką.Ból w prawym barku był tak duży,że budził mnie w środku nocy.
   Nie pomagały żadne maści wypisywane przez lekarzy.Córka powiedziała mi ,że jej pomógł Pan Mariusz(Molenda)fizykoterapeuta.Jakie było moje zdziwienie gdy po pierwszym zabiegu ból zniknął bezpowrotnie-to było jak czary.Jestem Mu ogromnie wdzięczna i polecam Jego zdolności lecznicze wszystkim cierpiącym na podobne dolegliwości.Elżbieta z Katowic.

  • W

   Zabiegi u Pana Mariusza bardzo pomagają. Jestem bardzo zadowolony i z uśmiechem na twarzy wracam na kolejne zabiegi. Bardzo polecam.

  • M

   Bardzo rzetelny lekarz. Traktuje zdrowie pacjenta kompleksowo, bierze pod uwagę wszystkie aspekty, które mają wpływ na zdrowie. Posiada ogromną wiedzą dotyczącą medycyny chińskiej. Leczy przede wszystkim przyczyny choroby, a nie tylko jej objawy. Bardzo trafnie diagnozuje i wskazuje słabe punkty organizmu, doradza jak wspierać je odpowiednią dietą. Bardzo pomógł mi w wyleczeniu problemów związanych z tarczycą. Bardzo polecam doktora Mariusza Molendę!

   Mariusz Molenda2014-01-13

   Bardzo dziękuję za opinię

  • E

   Mieszkam w Warszawie, za namową mamy, będąc w Katowicach zwróciłam się o pomoc do Pana Mariusz Molendy w związku z uporczywymi bólami odcinka szyjnego kręgosłupa oraz migrenami. Uzyskana w trakcie zabiegu pomoc skłoniła mnie do szukania podobnej pomocy w Warszawie. Gorąco polecam wszystkim cierpiącym, zawiedzionym przez medycynę konwencjonalną, usługi Pana Mariusz Molendy świadczone z ogromnym wyczuciem, kulturą i taktem.
   Ewa z Wa-wy

   Mariusz Molenda2014-01-13

   Bardzo dziękuję za opinię