lek.

Mariusz Kujawski

Kardiolog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę 690 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista kardiolog. W trakcie specjalizacji z hipertensjologii. Echokardiografista certyfikowany europejskim certyfikatem EACVI. Uczestnik studiów doktoranckich w Centrum Medycznym… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista kardiolog.
  W trakcie specjalizacji z hipertensjologii.
  Echokardiografista certyfikowany europejskim certyfikatem EACVI.
  Uczestnik studiów doktoranckich w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.
  Biegły sądowy w dziedzinie kardiologii.
  Uczestnik studiów podyplomowych "Prawo Medyczne i Bioetyka" na UJ w Krakowie.

  Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2006 roku, odkąd ukończyłem z wyróżnieniem Wydział Lekarski Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

  Obecnie pracuje w Centrum Kardiologii w Józefowie, Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie. Szkolenie specjalizacyjne z hipertensjologii realizuję w Instytucie Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

  Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

  Uczestnik wielu zjazdów, kongresów, konferencji, warsztatów krajowych i zagranicznych.

  Autor publikacji z zakresu echokardiografii w stanach zagrożenia życia.

  Moje zainteresowania kardiologiczne obejmują szczególnie echokardiografię, wtórne nadciśnienie tętnicze, kardioonkologię oraz diagnostykę i terapię kardiologicznych ostrych stanów zagrożenia życia.

  Moją pozazawodową pasję stanowią podróże.

  Zapraszam na stronę: www.kardiologia-mk.pl

Specjalizacje

 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu

Publikacje

 • Zastoswowanie kompleksowej ultrasonografii w intensywnej terapii kardiologicznej. Postepy Nauk Medycznych, t. XXVIII, nr 11 B, 2015

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Staże

 • Szpital Wojskowy w Bydgoszczy; Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy

Certyfikaty

 • Mariusz Kujawski, kardiolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Mariusz Kujawski, kardiolog - Certyfikaty
 • Mariusz Kujawski, Warszawa - Certyfikaty

Choroby

 • nadciśnienie tętnicze
 • niewydolność serca
 • zaburzenia rytmu serca
 • choroba wieńcowa
 • wady serca
 • nadciśnienie płucne
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Dostalam skierowanie na echo serca bo poprzedni lekarz jak sie okazlo tylko mnie wystraszyl oceniajac zle moje ekg Pan doktor wyprowadzil z bledu i wszystko rzeczowo wyjasnil mimo poznej godziny nie spieszylo mu sie zeby jak najszybciej zbyc pacjenta tylko we wszystkim dokładnie uświadomić.Naprawde super podejście do pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Zgłosiłam się do Pana Doktora Kujawskiego w związku z bólem i pieczeniem w klatce piersiowej. Pan Doktor wysłuchał opisu moich dolegliwości zadając wiele pytań i poddając mnie dodatkowym badaniom. Miałam wiele wątpliwości na temat chorób serca i sposobów leczenia. Pan doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania. Do moich dolegliwości odniósł się bardzo szeroko, wyszukując ich ewentualnych przyczyn.
  Doktor Kujawski jest świetnym specjalistą, a prócz tego człowiekiem wielkiego formatu - skromnym, cierpliwym, empatycznym, bezinteresownym, całkowicie oddanym pacjentom i swojej pracy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Na wstępie wizyty Pan Doktor wnikliwie zapoznaje się z dokumentacją medyczną i z uwagą wysłuchał informacji dotyczących objawów zaobserwowanych przez pacjentkę. Następnie szczegółowo objaśnił dalszy sposób leczenia. Z wizyty jestem bardzo zadowolony - pozytywne opinie o Panu Doktorze wystawione przez pacjentów potwierdziły się w 100%. Także polecam dr Mariusza Kujawskiego.

 • M

  Cudowny lekarz i człowiek. Bardzo empatyczny, zaangażowany i wnikliwy. W nagłych sytuacjach zawsze można liczyć na kontakt telefoniczny i pomoc. Dr Mariusz jest przesympatyczną osobą, a także wspaniałym specjalistą.
  Czuję się wspaniale zaopiekowana przez dr Kujawskiego.
  Z całego serca polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pan doktor wnikliwie zapoznaje się z dokumentacją medyczną i z uwagą wysłuchuje informacji dotyczących objawów zaobserwowanych przez pacjenta. Doktor szczegółowo objaśnia swoją diagnozę, leczenie i udziela dodatkowych ogólnych rad na temat zdrowia, nie tylko tych dotyczących kardiologicznej specjalizacji. Doktor wyczerpująco i przystępnie odpowiada na pytania. Pan doktor jest przy tym bardzo sympatyczny i otwarty, dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Nie ma też wrażenia pośpiechu, jak u wielu innych lekarzy, bowiem doktor poświęca pacjentowi dużo czasu. Bardzo polecam! :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Polecam Pana Mariusza.
  Lekarz z powołania, nastawiony na dobro pacjenta. Posiada wielką wiedzę oraz bardzo profesjonalne podejście. Zlecił nie tylko zmianę dawki leku i badania ale również udzielił cennych wskazówek odnośnie zmiany trybu życia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo zaangażowany, dzięki niemu szybko zdiagnozowałam silną anemię. Dawno nie widziałam tak mocno pomocnego lekarza! Zdecydowanie polecam!!!

 • A

  To była już moja druga wizyta, na której po raz kolejny spotkałam się z pełnym profesjonalizmem. Pan doktor wnikliwie przejrzał całą zgromadzoną przeze mnie dokumentację i zalecił dalsze postępowanie. Moim zdaniem jeden z najzdolniejszych lekarzy młodego pokolenia. POLECAM!!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dawno nie spotkałem się z takim podejściem lekarza do pacjenta. Bezproblemowy kontakt, pomógł mi mimo późnej pory w swoim prywatnym gabinecie. Na miejscu wykonuje badanie (echo serca), od razu objaśnia wynik oraz zapisuje leki i omawia sposób leczenia. Badanie wykonane bardzo dokładnie, bez pośpiechu. Miał czas na sprawdzenie poprzednich wyników z innych placówek. Odpowiedział na wszystkie moje pytania oraz zachęcił do kontaktu telefonicznego w razie zmiany samopoczucia. Serdecznie polecam!

 • A

  Bardzo dobry lekarz- zdecydowanie z powołania. Jest cierpliwy i dokładny. Z "czystym sercem" mogę polecić tego lekarza wszystkim tym którzy potrzebują naprawdę profesjonalnego podejścia. Pozdrawiam!