lek.

Mariusz Kujawski

Kardiolog

39 opinii +dodaj

Umów wizytę 414 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista kardiolog. W trakcie specjalizacji z hipertensjologii. Echokardiografista certyfikowany europejskim certyfikatem EACVI. Uczestnik studiów doktoranckich w Centrum Medycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsu

  Fantastyczny lekarz pod każdym względem. Merytoryczny, rzeczowy,cierpliwy,poświęcający tyle czasu ile wymaga tego wizyta, skuteczny i jeszcze bardzo miły. Podpisuję się pod wszystkimi notami z 5 gwiazdkami moich przedmówców. Pierwszy raz w życiu trafiłem na takiego lekarza u którego będę się teraz leczył. Moje ukłony dla Pana doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: ECHO serca

  Pan Doktor jest prawdziwym profesjonalistą, wytłumaczy wszystko co trzeba wiedzieć o własnym zdrowiu,Pan Dotkor jest bardzo uczciwy i zna się na swojej pracy jak mało kto. Polecam z czystym sumieniem

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Wspaniały lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo, nie tylko swoim odcinkiem specjalizacji.Poświęca dużo czasu, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Posiada ogromną wiedzę, śledzi aktualne badania naukowe, a przy tym jest bardzo miły.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Dostalam skierowanie na echo serca bo poprzedni lekarz jak sie okazlo tylko mnie wystraszyl oceniajac zle moje ekg Pan doktor wyprowadzil z bledu i wszystko rzeczowo wyjasnil mimo poznej godziny nie spieszylo mu sie zeby jak najszybciej zbyc pacjenta tylko we wszystkim dokładnie uświadomić.Naprawde super podejście do pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Zgłosiłam się do Pana Doktora Kujawskiego w związku z bólem i pieczeniem w klatce piersiowej. Pan Doktor wysłuchał opisu moich dolegliwości zadając wiele pytań i poddając mnie dodatkowym badaniom. Miałam wiele wątpliwości na temat chorób serca i sposobów leczenia. Pan doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania. Do moich dolegliwości odniósł się bardzo szeroko, wyszukując ich ewentualnych przyczyn.
  Doktor Kujawski jest świetnym specjalistą, a prócz tego człowiekiem wielkiego formatu - skromnym, cierpliwym, empatycznym, bezinteresownym, całkowicie oddanym pacjentom i swojej pracy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Na wstępie wizyty Pan Doktor wnikliwie zapoznaje się z dokumentacją medyczną i z uwagą wysłuchał informacji dotyczących objawów zaobserwowanych przez pacjentkę. Następnie szczegółowo objaśnił dalszy sposób leczenia. Z wizyty jestem bardzo zadowolony - pozytywne opinie o Panu Doktorze wystawione przez pacjentów potwierdziły się w 100%. Także polecam dr Mariusza Kujawskiego.

 • M

  Cudowny lekarz i człowiek. Bardzo empatyczny, zaangażowany i wnikliwy. W nagłych sytuacjach zawsze można liczyć na kontakt telefoniczny i pomoc. Dr Mariusz jest przesympatyczną osobą, a także wspaniałym specjalistą.
  Czuję się wspaniale zaopiekowana przez dr Kujawskiego.
  Z całego serca polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pan doktor wnikliwie zapoznaje się z dokumentacją medyczną i z uwagą wysłuchuje informacji dotyczących objawów zaobserwowanych przez pacjenta. Doktor szczegółowo objaśnia swoją diagnozę, leczenie i udziela dodatkowych ogólnych rad na temat zdrowia, nie tylko tych dotyczących kardiologicznej specjalizacji. Doktor wyczerpująco i przystępnie odpowiada na pytania. Pan doktor jest przy tym bardzo sympatyczny i otwarty, dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Nie ma też wrażenia pośpiechu, jak u wielu innych lekarzy, bowiem doktor poświęca pacjentowi dużo czasu. Bardzo polecam! :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Specjalistyczny Mariusz KujawskiUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Polecam Pana Mariusza.
  Lekarz z powołania, nastawiony na dobro pacjenta. Posiada wielką wiedzę oraz bardzo profesjonalne podejście. Zlecił nie tylko zmianę dawki leku i badania ale również udzielił cennych wskazówek odnośnie zmiany trybu życia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo zaangażowany, dzięki niemu szybko zdiagnozowałam silną anemię. Dawno nie widziałam tak mocno pomocnego lekarza! Zdecydowanie polecam!!!

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista kardiolog.
  W trakcie specjalizacji z hipertensjologii.
  Echokardiografista certyfikowany europejskim certyfikatem EACVI.
  Uczestnik studiów doktoranckich w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.
  Biegły sądowy w dziedzinie kardiologii.
  Uczestnik studiów podyplomowych "Prawo Medyczne i Bioetyka" na UJ w Krakowie.

  Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2006 roku, odkąd ukończyłem z wyróżnieniem Wydział Lekarski Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

  Obecnie pracuje w Centrum Kardiologii w Józefowie, Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie. Szkolenie specjalizacyjne z hipertensjologii realizuję w Instytucie Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

  Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

  Uczestnik wielu zjazdów, kongresów, konferencji, warsztatów krajowych i zagranicznych.

  Autor publikacji z zakresu echokardiografii w stanach zagrożenia życia.

  Moje zainteresowania kardiologiczne obejmują szczególnie echokardiografię, wtórne nadciśnienie tętnicze, kardioonkologię oraz diagnostykę i terapię kardiologicznych ostrych stanów zagrożenia życia.

  Moją pozazawodową pasję stanowią podróże.

  Zapraszam na stronę: www.kardiologia-mk.pl

Specjalizacje

 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu

Publikacje

 • Zastoswowanie kompleksowej ultrasonografii w intensywnej terapii kardiologicznej. Postepy Nauk Medycznych, t. XXVIII, nr 11 B, 2015

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Staże

 • Szpital Wojskowy w Bydgoszczy; Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy

Certyfikaty

 • Mariusz Kujawski, kardiolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Mariusz Kujawski, kardiolog - Certyfikaty
 • Mariusz Kujawski, Warszawa - Certyfikaty
 • Mariusz Kujawski, kardiolog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe