Mariusz Birger

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Świetny lekarz. W pierwszej kolejności leczenie zwierzaka a dopiero potem wynagrodzenie za leczenie. Lekarz zwierząt z powołania ! Mam nadzieję że będzie żył długo, czego serdecznie życzę Wiesław K.

 • Szukasz weterynarza? Pacjenci polecają:

  Elżbieta Sobczak
  Elżbieta Sobczak
  Weterynarz
  Olbrychta 1b/6, Zielona Góra

  Małgorzata Zahorska
  Małgorzata Zahorska
  Weterynarz
  ul.Olbrychta 1a, Zielona Góra
  Bardzo kompetentne, uprzejme i z doskonałym podejściem do zwierząt. Moje koty i psy są pacjentami od lat i za każdym… więcej

  Barbara Hanusz
  Barbara Hanusz
  Weterynarz
  Olbrychta 1a, Zielona Góra
  Ogromne wyrazy uznania i wdzięczności kieruję w stronę Pani Doktor Barbary Hanusz za uratowanie i opiekę nad moim… więcej

  Leszek Winnicki
  Leszek Winnicki
  Weterynarz
  Czyżykowa 4, Zielona Góra
  Polecam Pana dr Winnickiego. Uratował mojego kota po potrąceniu, jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o godziny… więcej

  Tadeusz Woźniak
  Tadeusz Woźniak
  Weterynarz
  Botaniczna 14, Zielona Góra

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Przy wejściu na posesję brak dzwonka oraz informacji do których drzwi zapukać. Po wejściu na poczekalnię, drzwi gabinetu otworzył mężczyzna, który stając w progu nie miał zamiaru wpuścić nas z do środka. Trzymając psa na rękach, stałem jak gułpi w progu. Zapytał w jakiej sprawie?- na jak to w jakiej ? - w sprawie chorego psa; on na to - a do kogo?- na jak to do kogo ? do weterynarza ! no ale po co? Zdenerwowałem się i poprosiłem aby zawołał weterynarza. Po łaskawym wpuszczeniu nas do środka, okazało się , że mężczyzną jest pan Birger. Po 1 sekundowym badaniu , poinformował, że nic tu nie zrobi, bo psa, musi obejrzeć chirurg. jak najszybciej wyszedłem i pojechałem do normalnego weta.
   Pies od ugryzienia pchły dostał alergii, zaaplikowano mu zastrzyk i,maść i po bólu. Nie pierwszy raz, więc wiedziałem co to jest, lecz pan Bireger nie chciał mnie wysłuchać, miałem wrażenie, ze kompletnie nie wie o czym mówi.
   Jego stosunek do klienta i zwierzęcia był lekceważący, znudzony i szokujący.
   Gdyby to ode mnie zależało to nie przyznał bym nawet 'minusowej "gwiazdki".
   Nie polecam i absolutnie odradzam !

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Świetny lekarz. W pierwszej kolejności leczenie zwierzaka a dopiero potem wynagrodzenie za leczenie. Lekarz zwierząt z powołania ! Mam nadzieję że będzie żył długo, czego serdecznie życzę Wiesław K.

  • K

   Czekasz długo w kolejce bo w tym czasie doktor dokładnie tłumaczy wszystko opiekunowi zwierzaka. Miałem to szczęście, że trafiłem 12 lat temu do doktora i dowiedziałem się więcej na temat prawidłowej opieki nad kotem i psem niż z książek. Wiele razy udowadniał, że zależy mu na zwierzakach prosząc o telefon na temat stanu psiaka lub pomimo niedzieli przyjmował w gabinecie. A jeśli chodzi o ceny i wizyty to od zawsze żałowałem, że nie jest moim lekarzem rodzinnym...

  • D

   Bardzo kompetentny.Niesamowita wiedza z dziedziny chirurgii.Dobry operator wet. Miły ,grzeczny isympatyczny. Dba o kazde zwierze ,ktore do niego trafi.Aby takich lekarzy bylo coraz wiecej.

  • J

   Chodzę ze swoimi zwierzętami do doktora już od ok. 12 lat. Zawsze mogę licxzyć na profesjonalną pomoc.

  • H

   Wspolpracuje z dr.Birgerem juz kilka lat.Przede wszystkim niesamowita wiedza i skromnosc.Facet jak nie z tego swiata.Moze czasem dluzy sie czekanie ze swoim pupilem w kolejce,ale jak jest potem milo, kiedy naszego pieska traktuja jak gwiazde i wizyta w gabinecie trwa ponad pol godziny,bo ten czlowiek traktuje swoj zawod bardzo powaznie i zwierzak jest na pierwszym miejscu.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG