Lek.

Mariusz Bartkowiak

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Stomadent

  Doktor Bartkowiak prowadzi moją pierwszą ciążę i z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona. Atmosfera przyjazna, gabinet w pełni wyposażony, doktor odpowiada na każde zadane pytanie, pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stomadent

   Doktor Bartkowiak prowadzi moją pierwszą ciążę i z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona. Atmosfera przyjazna, gabinet w pełni wyposażony, doktor odpowiada na każde zadane pytanie, pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne StomadentUsługa: prowadzenie ciąży

   Lekarz rzetelny i rzeczowy, nie pozostawia jakichkolwiek niedomówień przy prowadzeniu ciąży, pomocny i cierpliwy. Atmosfera w gabinecie spokojna i przyjazna, każda wizyta na totalnym luzie. Doktor prowadzi wyczerpującą dokumentację ciąży, jest zawsze przygotowany do rozmowy i poświęca tyle czasu, ile życzy sobie tego/potrzebuje pacjentka.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stomadent

   Polecam. Bardzo profesjonalne podejście, dobrze wyposażony gabinet niezależnie od tego, czy wizyta na kasę chorych czy prywatnie. Chodzę do Doktora Bartkowiaka już dwa lata i jestem zadowolona.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne StomadentUsługa: badanie ginekologiczne

   Polecam! Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy i profesjonalny. Dobrze wyposażony gabinet. Podejście do pacjenta również wzorowe nie ważne czy na kasę chorych czy tez prywatnie

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Doktor Bartkowiak prowadził moją pierwszą ciążę. Pełen profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i kompleksowa opieka spowodowały,że moja druga ciąża przebiegła również pod czujnym okiem doktora. Gdy spotkaliśmy się na sali operacyjnej podczas cesarskiego cięcia wiedziałam,że wszystko będzie dobrze..
   Bardzo serdecznie polecam! Naprawdę warto.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stomadent

   Na wstępie chciałam bardzo podziękować Panu Doktorowi M. Bartkowiakowi za bardzo dobrą opiekę podczas ciąży jak i wspaniale przeprowadzony zabieg cięcia cesarskiego. Chodziłam do Doktora prywatnie i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyt, na każdej miałam robione usg i mogłam zapytać o co tylko chciałam, zawsze otrzymywałam konkretne odpowiedzi na zadane pytanie. Pan Bartkowiak ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, na wizytach czułam się komfortowo. Z czystym sumieniem polecam Doktora Bartkowiaka :)

  • M

   Uczeszczam do dr Bartkowiaka od jakiegoś roku, zmienilam swoja wcześniejszą pania dr. Aktualnie jestem w ciąży, ktora pan doktor prowadzi wzorowo. Na kazdej wizycie mam robione usg dzięki czemu wiem jak sie ma moje maleństwo. W gabinecie nie czuje sie skrepowana. Pelen profesjonalizm! Z czystym sumieniem moge polecic dr Bartkowiaka ☺

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne StomadentUsługa: Inny

   Piec lat temu zakladal mi spirale Wszysto mi wyjasnil z anielska cierpliwoscia i bez pospiechu 100 procent gwarancji j jade znowu specjalnie z zagranicy bo wiem na co moge liczyc polecam.

  • K

   Świetny fachowiec,naprawdę jestem zadowolona ,wytłumaczył, podpowiedział, doradził, wszystkie badania zrobione,doskonały lekarz!

  • Chodzę do Doktora Bartkowiaka w Lubaniu w szpitalu. Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentek, ja w gabinecie czuję się spokojnie i komfortowo. Jestem w ciąży i na każdej wizycie mam robione usg, dostaje prawie za każdym razem zdjęcie dziecka. Dr pilnuje również badania piersi. Raz przyjął mnie bez rejestracji już po godzinach pracy, bo czułam się gorzej i zajął się mna, nie zbyl i kazał przyjść na drugi dzień jeszcze dla pewności czy nic się nie dzieje. Opowiada o nowościach w medycynie , widac, że się tym interesuje.
   Jak na wizyty na NFZ jest na prawdę ok. Polecam doktora Mariusza :-)