dr n. med.

Mariola Mróz - Zawistowska

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Internista, Diabetolog

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
293 odwiedziny w ciągu 30 dni

Ukończyłam studia medyczne na Krakowskiej Akademii Medycznej w 1984 r. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych uzyskałam w 1988 r., a drugi stopień w 1990 r.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor przekochana! Nie wiem jeszcze jakie będą wyniki leczenia. Wiem jednak, że ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest on dla niej człowiekiem, a nie numerkiem do odhaczenia. Polecam!

 • K

  Pani doktor ma świetne podejście do pacjentów, jestem bardzo zadowolona. Poświęciłą mi mnóstwo czasu i rozwiała wszystkie watpliwosci dotyczace leczenia.

 • E

  Pani Doktor Mariola jest fajną kobietą, super lekarzem z cudownym sercem!
  Niech się Pani nigdy nie zmienia!
  Pozdrawiam i smacznego :D

 • M

  Takich lekarzy coraz trudniej spotkać. Bardzo duża wiedza, ale nie tylko to. Podejście do pacjenta jest w mojej ocenie na najwyższym poziomie. Oprócz tego, że pani doktor jest świetnym lekarzem, pełnym zaangażowania w ratowanie zdrowia pacjenta, jest po prostu DOBRYM CZŁOWIEKIEM! Mam nadzieję, że leczenie mojej żony zostanie pozytywnie zakończone. Miałem porównanie, jak traktuje się pacjenta (z podejrzeniem guza przysadki - czyli b. poważna sprawa) w Warszawie... Szkoda słów. Pani doktor jest za dobra i później tak wypadają porównania z szarą rzeczywistością. Moja ocena jest obiektywna, mimo że nieco aksjologii zawiera, ale to w końcu ocenianie. Polecam, bo wiem jak trudno znaleźć odpowiedniego lekarza (sam szukam nadal specjalisty, który rozwiąże do końca sprawę guza przysadki).

 • A

  Byłam po raz pierwszy na wizycie u Pani Doktor dwa dni temu - jestem bardzo zadowolona. Wyczuwa się wielkie zaangażowanie, chęć niesienia pomocy, zainteresowanie problemami pacjenta - dziękuję, Pani Doktor. Nie spotkałam jeszcze lekarza, który okazałby mi tyle serca, poświęcił tyle czasu na dokładne wyjaśnienie przyczyn moich dolegliwości ,i to nie tylko z zakresu endokrynologii, mam również problemy ginekologiczne. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę merytoryczną, jest kompetentna, życzliwa, po prostu lekarz z powołania. Ma bardzo przyjazny stosunek do pacjenta, w trakcie wizyty czuje się, że jest się dla Niej kimś ważnym - jestem bardzo wdzięczna, Pani Doktor.

 • P

  Nie spotkałem się jeszcze z takim oddaniem dla pacjentów jak Pani Doktor ! Dziękuję. Bóg zapłać.

 • G

  Witam!!!

  Ze 100% pewnością polecam. Jako "doświadczony" pacjent poznałam wielu lekarzy, ale tylko Pani Doktor potrafiła zastosować leczenie, które przyniosło rezultat (i to w przeciągu kilku dni)i nie mówię tu tylko o samym doborze leków, ale również dawkowaniu.
  Ponad to zaskoczeniem dla mnie było to, że Pani Doktor oprócz fachowej wiedzy wyróżnia się wspaniałym podejściem do pacjenta. A to rzadkość w dzisiejszych czasach.

  Kompleksowe podejście do pacjenta, z pewnością wyróżnia Panią Doktor.

  Ustosunkowując się do ceny... za prywatną wizytę pobiera TYLKO 100 PLN. Nie jest Jej winą, że nasze Państwo nie dba o społeczeństwo i nie pozwala nam zarabiać. A Pani Doktor zainwestowała dużo więcej by osiągnąć to co teraz ma. Dla porównania ... ostatnio przyszedł "fachowiec" - nie wiem czy miał ukończoną szkołę zawodową - do mojej zepsutej pralki, gdzie tylko przeczyścił jedną rurkę, był 10 min i pobrał opłatę 99,50. Pozostawię to bez zbędnego komentarza...

 • G

  no nie wiem, ja się nie zachwyciłam. Pani doktor za 10minut wizyty bierze 150zł (owszem, z USG, ale mimo to), nie powiedziałabym żeby tłumaczyła dlaczego przepisuje dane lekarstwa i czemu one mają służyć, każe tylko przyjść na kolejną kontrolę, z kolejnymi 150zł. nie podoba mi się

 • G

  Tak wspaniałego lekarza oddanemu pacjentowi rzadko spotkać w państwowym szpitalu.Pani doktor przywraca pani wiarę w lekarzy!!!

 • V

  Polecam!! Osoba, która jest lekarzem z sercem. Zawsze można na Panią doktor liczyć, ma nie samowite podejście do pacjentów.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam studia medyczne na Krakowskiej Akademii Medycznej w 1984 r. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych uzyskałam w 1988 r., a drugi stopień w 1990 r. W związku z moimi zainteresowaniami podjęłam specjalizację w zakresie endokrynologii, którą uzyskałam w 1994 r. W sposób szczególny zainteresowałam się zmianami guzowatymi tarczycy i w roku 1999 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych broniąc rozprawy doktorskiej na temat wartości wybranych metod diagnostycznych w ocenie guzków tarczycy. Posiadam wieloletnią praktykę kliniczną pracując na oddziale kardiologii, a od 2007 r jestem ordynatorem oddziału endokrynologii. Jednocześnie od lat uczestniczę w wielu kursach, szkoleniach, kongresach i sympozjach zdobywając liczne certyfikaty. Od 10 lat prowadzę prywatną praktykę lekarską w zakresie chorób tarczycy, nadnerczy, chorób przysadki mózgowej, cukrzycy i zaburzeń endokrynologicznych towarzyszących schorzeniom ginekologicznym. Od wielu lat wykonuję również badania ultrasonograficzne tarczycy i gruczołów sutkowych. W związku z częstym współistnieniem zaburzeń endokrynologicznych z zaburzeniami nerwicowymi i psychosomatycznymi podjęłam studia podyplomowe "Podstawy psychoterapii", a następnie psychoterapię szczegółową w Zakładzie Psychoterapii C.M. U.J. w Krakowie uzyskując w roku 2016 tytuł psychoterapeuty z możliwością prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem superwizji . Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychoterapeutycznego.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Certyfikaty

 • Mariola Mróz - Zawistowska, endokrynolog w mieście Kraków - Certyfikaty
 • Mariola Mróz - Zawistowska, endokrynolog - Certyfikaty
 • Mariola Mróz - Zawistowska, Kraków - Certyfikaty
 • Mariola Mróz - Zawistowska, endokrynolog w mieście Kraków - Kwalifikacje zawodowe

Zdjęcia