Lek.

Mariola Gogolewska-Hosaja

Endokrynolog, Lekarz rodzinny

18 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Gabinet EndokrynologicznyUsługa: badanie tarczycy

  Świetna lekarka. Byłam na wizycie z mamą. Pani doktor zebrała dokładny wywiad, zleciła dodatkowe badania. Bardzo dokładnie wytłumaczyła cykl leczenia. Jak najbardziej polecam.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3

  Ogólna ocena
  18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   U Pani Doktor leczyłam się około 3 lat. Borykałam się z problemem guzków tarczycy. Rok temu scyntygrafia tarczycy wykazała u mnie, że 1 z guzków jest ciepły. Guzek miał 3 cm, w związku z tym kwalifikowałam się do operacji. Pani doktor, znając moje wyniki, stwierdziła, że można jeszcze poczekać. Kazała mi przyjechać na wizytę za pół roku. W międzyczasie martwiąc się swoim stanem zdrowia (zaczęły mi wypadać włosy, czułam się źle) zrobiłam więc kolejne badania. Okazało się, że guzek znaczenie się powiększył. Po umówionych 6 miesiącach, na kolejnej wizycie u pani dr, okazało się, że mam już powiększone węzły chłonne, guz znacznie urósł, ogólnie bardzo podupadłam na zdrowiu, wówczas pani doktor powiedziała, że jednak konieczna będzie operacja. Obawiałam się, że na tym etapie zmiany mogą już być złośliwe i powiedziałam pani doktor, że w takim razie skonsultuję to z innym lekarzem, na co pani doktor zareagowała salwą śmiechu. Po prostu mnie wyśmiała, aż inni pacjenci w korytarzu kiedy wychodziłam byli wyraźnie rozbawieni, chyba myśleli że opowiadałyśmy sobie dowcipy. Pani doktor powiedziała też, czym jak dla mnie przekroczyłą wszelkie granice, żebym najlepiej udała się na konsultację do psychiatry tylko dlatego, że chciałam zasięgnąć opinii jeszcze jednego lekarza, chciałam bowiem wreszcie dopilnować i załatwić tę sprawę. Uważam, że to skandal. Po konsultacji u cieszącego się bardzo pozytywnymi opiniami endokrynologa w Warszawie dowiedziałam się, że powinnam była być operowana kilka miesięcy wcześniej, a teraz nie ma pewności czy mój ciepły guzek nie zamienił się w gorący, krótko mówiąc czy nie mam już nowotworu. Polecił mi też znakomitego chirurga w Łodzi, który zoperował mnie w Instytucie Hematologii w Warszawie usuwając mi całą tarczycę, Podczas operacji okazało się, że w drugim płacie tarczycy też mam guza ze zmianami, którego pani dr nie zauważyła... Z niepokojem czekam na wyniki badań, lekarz, który mnie operował powiedział tylko że guz wyglądał bardzo nieciekawie. Gdybym została wcześniej skierowana na operację na pewno nie przeżyłabym tego horroru, który przeżyłam. Podsumowując, nie dość, że nie otrzymałam takiej pomocy medycznej, jakiej potrzebowałam, zostałam jeszcze wysłana do psychiatry za to tylko, że chcę skonsultować się z innym lekarzem.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D
   Lokalizacja: Gabinet EndokrynologicznyUsługa: badanie tarczycy

   Świetna lekarka. Byłam na wizycie z mamą. Pani doktor zebrała dokładny wywiad, zleciła dodatkowe badania. Bardzo dokładnie wytłumaczyła cykl leczenia. Jak najbardziej polecam.

  • M

   Swietna osoba . Bardzo miła , otwarta na pacjenta. Wysluchala i zlecila dodatkowe badania. Wizyta nie droga jak na cennik wizyt prywatnych. Wyszlam z gabinetu z usmiechem ! Jak najbardziej Polecam !

  • A

   Niesamowita osoba,wnikliwa,nie wiem skąd te negatywy-nie byłam prywatnie lecz na kasę chorych i moja ocena Pani doktor to 5 gwiazdek-dodaję jeszcze 5 od siebie.POLECAM

  • Mimo większości opinii negatywnych maja jest bardzo dobra. Wyjaśniła w przystępny sposób na czym polega ta choroba (choruję od niedawna). Sprawdziła wszystkie wyniki dokładnie. Na dzień dzisiejszy moje wyniki TSH znacznie się poprawiły. Poza tym w kontakcie prywatnym bardzo miła osoba. Szczerze polecam.

  • Ja Uwielbiam Panią doctor jest kochana :) i serdeczna .Jestem u niej na wizycie co 5 tygodniu z wynikiem TSH .Mam niedoczynność tarczycy i muszę się leczyć bo zdrowie jest najważniejsze :)co tylko że

  • -spóźniona na spotkanie
   -lakoniczne podejście do pacjenta, brak wyjaśnień/omówienia przyniesionych wyników
   -wizyta 10 min polegała na zbadaniu ciśnienia, wysłuchaniu, i za za 100zł
   -krytykowanie innych lekarzy z innego fachu
   Zdecydowanie nie polecam Pani Gogolewskiej-Hosaja

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Pani Dr jest niesamowicie serdeczną i odpowiedzialną osobą. Bardzo cenię sobie jej pracę i to, w jaki sposób podchodzi do każdego pacjenta. Nie naciąga, jeśli wystawia tylko skierowanie, to nie bierze za wizytę. Ja ją polecam z całego serca.

  • witam. Jak na razie byłam u doktor 2 razy i jest miłą osobą morzna z doktor porozmawiać i wytłumaczy to o co pytałam. więc ogólnie mile wspominam wizyty.

  • A ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią doktor. Wizyta nigdy nie trwała krócej niż 15 minut, a bywało że i dużo dłużej. Wychodząc z gabinetu wszystko mam wyjaśnione i wiem, co mam robić dalej. Inaczej niż u wspomnianej wcześniej pani dr Bauknecht, która ciągle naciągała mnie na dodatkowe badania u innych specjalistów. Do dziś nie wiem, po co to było. A dzięki pani dr Gogolewskiej wreszcie zaczęłam normalnie funkcjonować.

  Jesteś tym lekarzem?

  441

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  720

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.