Umów wizytę Zapytaj lekarza 1682 odwiedziny w ciągu 30 dni

Lekarz z ogromnym 37-letnim doświadczeniem pracy z dziećmi, specjalizujący się w chorobach neurologii dziecięcej. Specjalizuje się w diagnozach "niejasnych przypadków", "trudnych przypadków".… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz z ogromnym 37-letnim doświadczeniem pracy z dziećmi, specjalizujący się w chorobach neurologii dziecięcej. Specjalizuje się w diagnozach "niejasnych przypadków", "trudnych przypadków". Przez 17 lat pełniła zaszczytną funkcję Dyrektora w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.
  Od samego początku związana z leczeniem najmłodszych pacjentów i młodzieży, od 25 lat specjalizuje się w leczeniu chorób układu nerwowego. W 1999 roku uzyskała kwalifikacje w zakresie oceny i opisywania badań EEG służących diagnostyce wielu chorób układu nerwowego, zwłaszcza padaczki. Leczy i diagnozuje dzieci od noworodka (kilka tygodni) do dorosłości. Pomaga w podejmowaniu decyzji odnośnie szczepień, diagnozuje wcześniaki, pomaga dobrać rehabilitacje.

  Posiada uprawnienia do:
  – wypisywania recept
  – wystawiania zwolnień lekarskich
  – wystawiania zaświadczeń lekarskich

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Publikacje psychoedukacyjne dla pacjentów.

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym
 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu

Certyfikaty

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

  Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Jest empatyczna i wzbudza zaufanie. Dziecko nie przestraszyło się badania. Dodatkowo, doktor wyczerpująco odpowiedziała na nasze pytania i wyjaśniła wątpliwości dotyczące rozwoju dziecka.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

  Pani doktor była miła i fachowo zbadała naszego synka oraz wskazała następne kroki leczenia. Wizyta bez zastrzeżeń

 • R
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja neurologiczna

  Byłem w sobotę z synem u Pani Doktor. Myślę że najlepszym podsumowaniem byłaby wypowiedź mojego syna który zaraz po wyjściu z gabinetu powiedział że bardzo mu się podobała wizyta a badanie bardzo miłe. Ze swojej strony potwierdzam że jest to lekarz o właściwym podejściu do dzieci, ma z nimi dobry kontakt i przede wszystkim widać że lubi swoją pracę. Bardzo dobry specjalista o dużej wiedzy. Nie straszy rodzica, wyjaśnia, a w razie potrzeby zleca badania. Poza tym co ważne potrafi słuchać pacjenta. Polecamy. Wojtek i Rafał.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście do dziecka jak i do rodziców. Spokojne i cierpliwe opisanie wykonywanych czynności.

 • K

  Lekarz z wieloletnim doświadczeniem i widać to podczas badania. Świetny kontakt z dzieckiem mila atmosfera. Rzetelnie wyjaśnione wszelkie moje wątpliwości.

 • M
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna. Bardzo dokładnie zbadala Nasza trzy miesięczna córeczkę. I doradziła Nam jakie mamy stosować ćwiczenia żeby córka rozwijała się prawidłowo. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wizyty :-)

 • M
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: Konsultacja neurologiczna dzieci

  Wizyta przebiegła szybko. 180 zlotych kosztowało mnie 15 minut czasu Pani doktor. Badanie sprawne, chociaż tradycyjnie, jak to w polskiej służbie zdrowia, po niezbędne wg Pani doktor skierowania zostałam odesłana do innego lekarza. Pani doktor sympatyczna, chociaż więcej czasu poświęciła wprowadzeniu danych do komputera niż mi.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

  Pani doktor jest osobą bardzo sympatyczną, kompetentną. Na konsultacji szczegółowo zbadała dziecko, wyjaśniła wszystko co robiła i jak powinno to wyglądać. Udzieliła wszelkich informacji, doradziła oraz rozwiala wątpliwości. Dziecko czuło się swobodnie, nie płakało. Bardzo polecam Panią doktor!!!

 • A
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

  Pacjentką była moja czteromiesięczna córeczka. Cel wizyty: ogólne sprawdzenie rozwoju dziecka. Pani Doktor była bardzo delikatna i pogodna, co spowodowało, że córka czuła się swobodnie i bezpiecznie. Mimo że było lekkie opóźnienie, spowodowane spóźnieniem poprzedniego pacjenta, Pani Doktor działała sprawnie, ale bez nadmiernego pośpiechu, więc nie miałam wrażenia, że badanie jest przeprowadzane "po łebkach". Pani Wilczyńska przeprowadziła też ogólny wywiad i przeglądnęła książeczkę zdrowia dziecka, żeby zapoznać się z dodatkowymi informacjami. Wizyta nie dotyczyła żadnych konkretnych nieprawidłowości lub schorzeń i w tym kontekście jestem z niej zadowolona. Polecam tę lekarkę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr w mojej opinii wydaje się być bardzo kompetentna, wizyta przebiegła dość szybko, bo chyba w 10 min. - może dlatego że u mojego 5 miesięcznego dziecka nie stwierdziła jakichś nieprawidłowości. Do dziecka odnosiła się, że tak powiem, "po dziecięcemu", zagadywała, żeby tylko odwrócić uwagę od badania, co pomagało. Mały patrzył z zaciekawieniem, a pani dr robiła swoje. Zaleciła dalsze ćwiczenia w formie zabawy w domu (pokazane wcześniej przez rehabilitantkę) i kontrolę za 3 miesiące. Ogólnie lekarz godny polecenia.