lek.

Maria Teresa Sosnowska

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Pulmonolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
184 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem pediatrą, pulmonologiem z 30-letnim doświadczeniem klinicznym, pracowałam w Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy w Szpitalu Zakaźnym w Dojlidach do chwili jego likwidacji w grudniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacje pediatryczne (dzieci zdrowe)

  Pani Doktor to skarb! Nie mieszkamy w Polsce i synek chorował już od ponad miesiąca. Otrzymaliśmy bardzo profesjonalną konsultację i została postawiona prawidłowa diagnoza, po pierwszej wizycie! Pomyśleć, że wcześniej byliśmy u 4. pediatrów (za granicą).

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Bardzo polecam Panią Doktor Sosnowską. Bardzo sympatyczna, konkretna, super podejście do dzieci. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, nie traktuje rodzica jak idiotę. A co najważniejsze skutecznie leczy.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miła Pani Doktor ze wspaniałym podejściem do dzieci (7 m-cy i 9 lat) i ogromną wiedzą pediatryczną

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na podstawie wywiadu i osłuchania dziecka, doktor trafnie zdiagnozowała przyczynę długotrwałego kaszlu u synka, zlecone badania krwi potwierdziły MYCOPLAZME. Trafione leki pomogły w 100%, wspaniała lekarza z fantastycznym podejściem do dzieci. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: zapalenie płuc

  Bardzo miła, cierpliwa,kompetentna i rzetelna lekarka.Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta.gorąco polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor na wstępie przeprowadziła dokładne rozpoznanie problemu z jakim przyszliśmy. Spokojnie wytłumaczyła jakie badania należy wykonać w celu potwierdzenia diagnozy i jaki z grubsza będzie plan leczenia.
  Spokojnie, konkretnie, fachowo.

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: kaszel

  Wspaniała kochana Pani doktor. Leczyła mego męża jak był małym dzieckiem teraz leczy naszego synka. Dobrze i z rozsądkiem dobiera leki. Jest świetnym specjalistą. Byliśmy u trzech alergologów i u innego pulmonologa, nikt nie potrafił powiedzieć co dziecku jest i skąd te napady kaszlu, z którymi nie umiemy radzić zwłaszcza w nocy. Pani doktor podchodzi do każdego przypadku bardzo indywidualnie i zawsze stara się pomóc. Polecamy z czystym sumieniem!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Pani doktor rzetelna i dokładna. Udziela szczegółowych informacji, nie wypisuje bez potrzeby drogich leków bez refundacji.

 • K

  Bardzo dokładna Pani Doktor, od początku do końca ją interesowała historia dziecka. Była zdziwiona że lekarz rodzinny na NFZ nie zaleciła zwykłych badań krwi. Tyle ile potrzebowaliśmy tyle byliśmy a nie z zegarkiem w ręku jak u innych lekarzy. Bardzo dokładnie osłuchała dziecko. Czekamy na wyniki i znów z pewnością się umówimy do Pani Doktor Sosnowskiej.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniała Pani doktor, przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad, ma wspaniałe podejście zarówno do dziecka jak i rodziców, wszystko dokładnie tłumaczy. Ogromną zaletą jest również fakt, że nigdy nie odmówiła pomocy - również telefonicznej. Problemy zaczęły się wraz z pójściem dziecka do przedszkola (nawracający kaszel), do tej pory nie chorował. Maluch był co chwila na antybiotyku. Gdy trafiliśmy do Pani dr. Marii Sosnowskiej zleciła mnóstwo badań aby postawić dobrą diagnozę. Okazało się, że Maluch ma krztuśca (dodatni wynik badania). Jeśli istnieje jakiś wzorzec wspaniałego lekarza, to Pani doktor posiada te wszystkie cechy. Szczerze Polecam.☺

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem pediatrą, pulmonologiem z 30-letnim doświadczeniem klinicznym, pracowałam w Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy w Szpitalu Zakaźnym w Dojlidach do chwili jego likwidacji w grudniu 2016 r. i od stycznia br. w Oddziale i Poradni Pulmonologicznej w UDSK w Białymstoku.

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Pediatria