lek.

Maria Teresa Sosnowska

Pediatra, Pulmonolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem pediatrą, pulmonologiem z 30-letnim doświadczeniem klinicznym, pracowałam w Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy w Szpitalu Zakaźnym w Dojlidach do chwili jego likwidacji w grudniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Bardzo polecam Panią Doktor Sosnowską. Bardzo sympatyczna, konkretna, super podejście do dzieci. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, nie traktuje rodzica jak idiotę. A co najważniejsze skutecznie leczy.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miła Pani Doktor ze wspaniałym podejściem do dzieci (7 m-cy i 9 lat) i ogromną wiedzą pediatryczną ????

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na podstawie wywiadu i osłuchania dziecka, doktor trafnie zdiagnozowała przyczynę długotrwałego kaszlu u synka, zlecone badania krwi potwierdziły MYCOPLAZME. Trafione leki pomogły w 100%, wspaniała lekarza z fantastycznym podejściem do dzieci. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: zapalenie płuc

  Bardzo miła, cierpliwa,kompetentna i rzetelna lekarka.Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta.gorąco polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor na wstępie przeprowadziła dokładne rozpoznanie problemu z jakim przyszliśmy. Spokojnie wytłumaczyła jakie badania należy wykonać w celu potwierdzenia diagnozy i jaki z grubsza będzie plan leczenia.
  Spokojnie, konkretnie, fachowo.

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: kaszel

  Wspaniała kochana Pani doktor. Leczyła mego męża jak był małym dzieckiem teraz leczy naszego synka. Dobrze i z rozsądkiem dobiera leki. Jest świetnym specjalistą. Byliśmy u trzech alergologów i u innego pulmonologa, nikt nie potrafił powiedzieć co dziecku jest i skąd te napady kaszlu, z którymi nie umiemy radzić zwłaszcza w nocy. Pani doktor podchodzi do każdego przypadku bardzo indywidualnie i zawsze stara się pomóc. Polecamy z czystym sumieniem!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Pani doktor rzetelna i dokładna. Udziela szczegółowych informacji, nie wypisuje bez potrzeby drogich leków bez refundacji.

 • K

  Bardzo dokładna Pani Doktor, od początku do końca ją interesowała historia dziecka. Była zdziwiona że lekarz rodzinny na NFZ nie zaleciła zwykłych badań krwi. Tyle ile potrzebowaliśmy tyle byliśmy a nie z zegarkiem w ręku jak u innych lekarzy. Bardzo dokładnie osłuchała dziecko. Czekamy na wyniki i znów z pewnością się umówimy do Pani Doktor Sosnowskiej.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniała Pani doktor, przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad, ma wspaniałe podejście zarówno do dziecka jak i rodziców, wszystko dokładnie tłumaczy. Ogromną zaletą jest również fakt, że nigdy nie odmówiła pomocy - również telefonicznej. Problemy zaczęły się wraz z pójściem dziecka do przedszkola (nawracający kaszel), do tej pory nie chorował. Maluch był co chwila na antybiotyku. Gdy trafiliśmy do Pani dr. Marii Sosnowskiej zleciła mnóstwo badań aby postawić dobrą diagnozę. Okazało się, że Maluch ma krztuśca (dodatni wynik badania). Jeśli istnieje jakiś wzorzec wspaniałego lekarza, to Pani doktor posiada te wszystkie cechy. Szczerze Polecam.☺

 • S

  Pierwsze zapalenie oskrzeli u mojej malutkiej córeczki zdiagnozowano kiedy miała 4 miesiące. Później non- stop chorowała. Zapalenie oskrzeli przeplatało się z zapaleniem płuc. Byłyśmy stałymi bywalczyniami w gabinetach specjalistów. Ciągle słyszałam, że to astma wczesnodziecięca. Antybiotyki i sterydy były u nas na porządku dziennym. W końcu koleżanka poleciła mi panią doktor Marię. Cudowna, ciepła osoba. Czas i uwaga, które nam poświęciła zaowocowały niesamowitymi rezultatami. Okazało się, że to nie astma lecz uczulenie na m.in. mleko i incydenty refluksowe były sprawcami całego zamieszania. Polecam Panią Doktor za jej indywidualne podejście do pacjenta i wielką wiedzę medyczną!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem pediatrą, pulmonologiem z 30-letnim doświadczeniem klinicznym, pracowałam w Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy w Szpitalu Zakaźnym w Dojlidach do chwili jego likwidacji w grudniu 2016 r. i od stycznia br. w Oddziale i Poradni Pulmonologicznej w UDSK w Białymstoku.

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Pediatria