Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Tadeusza Rechniewskiego 11/87, Praga-Południe, Warszawa
PsychoCare

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare pierwsza wizyta - wywiad żywieniowy + analiza składu masy ciała

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Rozmowa bardzo konkretna i konkretne wskazówki. Czekam teraz na meila z podsumowaniem dzisiejszej wizyty. Zalecenia już wcielam w życie, oby starczyło wytrwałości.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare pakiet: pierwsza wizyta + 1 x wizyta kontrolna, jadłospis 7-dniowy

Bardzo sympatyczna pani dietetyk. Okazała mi zrozumienie i stopniowo pomoże mi odżywić organizm, zaczynając od produktów, które mnie nie stresują. Jestem zadowolona z pierwszej wizyty :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare problemy zdrowotne z powodu dużej wagi

Bardzo miła i ciepła osoba, która potrafi wysłuchać i dobrze doradzić. Ma bardzo dużą wiedzę na temat żywienia i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Dzięki wiedzy, którą otrzymałam na wizycie rozpoczęłam nowe życie. Teraz wiem jak powinny wyglądać prawidłowo zbilansowane posiłki z jedzenia, które lubię jeść, a nie do którego się zmuszam. O to mi chodziło.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoCare pierwsza wizyta - wywiad żywieniowy, analiza składu masy ciała

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się pójść do pani Marii. Jest osobą niezwykle profesjonalną i zaangażowaną w to, co robi. Ma sporą wiedzę, którą chętnie się dzieli, więc na wizycie można się sporo nauczyć. Obszerny wywiad. Bardzo na plus kontakt z pacjentem i zainteresowanie nim, nie tylko w gabinecie, ale i poza. Dostałam bardzo spersonalizowany jadłospis. Naprawdę! Nawet jeśli jedna pozycja nie pasuje, to można się odezwać i zostanie zmieniona. I przede wszystkim, są to smaczne rzeczy. Żadne wmuszanie sobie na siłę czegokolwiek, czego się nijak nie lubi. Ja polecam. :) Współpracuję z panią Marią od miesiąca, a już udało się zgubić 6 kg, a zyskać dużo lepsze nawyki żywieniowe i samopoczucie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare krótka porada żywieniowa

Pani Maria to bardzo miła i sympatyczna osoba z dużą wiedzą i kompetencjami w swojej dziedzinie. Bardzo profesjonalna i rzeczowa konsultacja oparta na ciekawych faktach. Polecam!


C
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare

Profesjonalne podejście, duża wiedza, poświęcenie dużej ilości czasu na pierwszej wizycie. Jest dużo miejsca na zadawanie pytań, dzięki czemu nie traci się czasu na myślenie "magiczne" na temat diety ;) Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare dieta dla kobiet w ciąży

Pani Maria pomogła mi szybko wrócić do formy po porodzie w zdrowym stylu. Po 3 miesiącach od pierwszej wizyty zeszczuplałam 9kg, i wróciłam do swojej wagi z przed ciąży.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare poradnictwo dietetyczne

Pani Maria wyjaśniła mi jak ważne jest żywienie w ciąży dla zdrowia dziecka. Razem ustaliłyśmy plan żywienia na trzeci trymestr ciąży. Serdecznie polecam wszystkim mamom.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare

Pani Maria w niezwykle przejrzysty sposób wyjaśniła mi jak ważne jest żywienie w ciąży i razem ustaliłyśmy plan żywienia na trzeci trymestr ciąży. Polecam wszystkim mamom, które szukają rzetelnej wiedzy żywieniowej zamiast tej w czasopismach dla mam.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoCare Nadwaga

Pani Maria bardzo mi pomogła. Od listopada szykujemy się do ślubu, i wyznaczyliśmy wspólny cel zrzucenia 17 kg. W lutym, po 3 miesiącach odchudzania, waga pokazuje już 10kg mniej, a do ślubu jeszcze dużo czasu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Powiązane wyszukiwania