Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
ul. Mączna 4, Szczecin
Specjalistyczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nad Dzieckiem i Młodzieżą

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nad Dzieckiem i Młodzieżą długotrwała choroba dziecka

Poznaliśmy Panią doktor rok temu, pełni strachu i obaw o chorobę syna, dziś jesteśmy już na innym etapie, choć przed nami jeszcze długa droga do zdrowia. Nie jesteśmy sami, możemy liczyć na fachową pomoc i takie zwykłe ludzkie zrozumienie. Dziękujemy Pani doktor za ten rok i cieszymy się , ze to właśnie pani Maria prowadzi nas po zawiłej ścieżce choroby. Szacunek . Jeśli los doświadczy Was choroba, życzę Wam , aby tacy lekarze byli blisko .


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nad Dzieckiem i Młodzieżą

Nie polecam korzystania z usług tej pani. Jest to osoba nie słuchająca pacjenta, wyniosła, niesympatyczna.. Przepisuje leki małemu dziecku na czas długoterminowy nie zlecając przy tym zrobienia podstawowych badań. Gdyby nie moja czujność pani doktor faszerowała by nadal moje dziecko lekami, po wizycie u innego specjalisty okazało się że dziecko jest całkowicie zdrowe. Uczulam zwłaszcza rodziców małych pacjentów aby rozważyli konsultację z innym specjalistą.


B
Użytkownik zweryfikowany

Poprzednie opinie wprowadzają mnie w osłupienie. Widać w ostatnim czasie pani doktor przeszła istną metamorfozę, na niekorzyść niestety. Jest oschła, znudzona, obojętna, zbywa pacjentów, zero empatii, niekomunikatywna i bardzo niecierpliwa. Ale co gorsza nie rozpoznała u mojego dziecka poważnej choroby, przez długi czas odsyłała nas z kwitkiem i co szczególnie naganne nie zleciła żadnych badań diagnostycznych, twierdząc że nie ma takiej potrzeby. Te badania zrobiliśmy prywatnie i poszukaliśmy pomocy u innego lekarza w innym mieście. Ten od razu wysunął podejrzenie choroby reumatycznej, pogłębił diagnostykę i wdrożył leczenie. Nie ukrywał przy tym zdumienia, że pani doktor nie zleciła podstawowych badań. Ja tam zdecydowanie odradzam panią doktor i żałuję że zwiodły mnie tak pochlebne opinie moich poprzedników.


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry reumatolog. Prowadziła mnie przez 2 lata. Bardzo szanuję ją przede wszystkim za to, że potrafiła powiedzieć "ja w tej sytuacji nie wiem, co zrobić - wysyłam cię do mądrzejszych, do Instytutu Reumatologicznego w Warszawie". Bardzo jestem jej wdzięczna za opiekę. Może gdyby to ona była moim pierwszym reumatologiem, historia mojej choroby potoczyłaby się inaczej. Bardzo miłe było to, że po 10 latach od "przejścia" pod opiekę reumatologa dla dorosłych, Pani Doktor poznała mnie na ulicy. Pamiętała nie tylko imię, ale też i historię mojej choroby! Polecam ją z całego serca!


J
Użytkownik zweryfikowany

choruję na RZS od 17 lat a u Pani doktor Szałkowskiej leczyłam się prawie 6, wspaniała kobieta, polecam wszystkim zatroskanym rodzicom, którzy szukają dobrego reumatologa dziecięcego w Szczecinie.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


P
Użytkownik zweryfikowany

Cudowna kobieta o ogromnym serduszku. Wiele bym dala by moc wrocic pod jej opieke. Tylko do niej mam zaufanie. Po 8 latach spedzonych w szpitalu na Sw. Wojciecha, pod opieka dr. Szalkowskiej szczerze moge powiedziec, ze po tych wszystkich zmaganiach sie ze mna, z moimi protestami, jestem jej bardzo wdzieczna za wyrozumialosc, za wsparcie w trudnych chwilach. Za obecnosc... Po tym wszystkim jest to jedna z najwazniejszych dla mnie osob na tym swiecie.
Dr. Szalkowska kazdego traktuje indywidualnie, kazdemu pomaga na tyle na ile moze. Bardzo troszczy sie o "swoje dzieci". Jest profesjonalna, ma olbrzmia wiedze, ktora wykorzystuje w praktyce, emanuje empatia co jest ogramna zaleta - zwlaszcza w tym zawodzie, potrafi wszystko wyjasnic, dla kazdego znajdzie czas. Pacjenci ja uwielbiaja.
Zdecydowanie jest lekarzem godnym polecenia. To wlasnie takich lekarzy nam trzeba. :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor jest moim lekarzem od bardzo dawna około 10 lat. Jest bardzo miłą i kochana osobą . Pomaga bardzo swoim pacjętą można dzwonić do niej o każdej porze dnia i nocy. Ci którzy na nią trafili mają wielkie szczęściee. ;)) Dziękujęmy paaani za to co pani dla nas robi. :)) :*


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Specjalizacje

  • Reumatologia
  • Pediatria