Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka

Zwykła wizyta

Erazma Ciołka 13 gab 207, Wola , Warszawa
Gabinet Terapeutyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) • od 130 zł

Psychoterapia 55 min • od 130 zł

Psychoterapia partnerska 90 min • od 180 zł +2 więcej

Psychoterapia pon-piąt 11.30-14.00 • od 100 zł

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

I do invite also English speaking individuals or/ and couples and families. Jestem psychologiem dziecięcym i terapeutą rodzinnym. Zgłaszają się do mn...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Erazma Ciołka 13 gab 207, Warszawa

od 130 zł

Gabinet Terapeutyczny

Pozostałe usługi

Psychoterapia 55 min


Erazma Ciołka 13 gab 207, Warszawa

od 130 zł

Gabinet Terapeutyczny


Psychoterapia partnerska 90 min


Erazma Ciołka 13 gab 207, Warszawa

od 180 zł

Gabinet Terapeutyczny


Psychoterapia pon-piąt 11.30-14.00


Erazma Ciołka 13 gab 207, Warszawa

od 100 zł

Gabinet Terapeutyczny


Zwykła wizyta


Ciołka 17/113, Warszawa

Brak informacji o cenie

Doradztwo Psychologiczno-Pedagogiczne


Erazma Ciołka 13 gab 207, Warszawa

Brak informacji o cenie

Gabinet Terapeutyczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Jestem po pierwszej wizycie, dlatego mogę opisać jedynie pierwsze wrażenie. Pani psycholog zrobiła na mnie wrażenie osoby niezwykle spokojnej, całkowicie skupionej na pacjencie i jego problemach. Trafność zadawanych pytań świadczy o bardzo uważnym słuchaniu. Nie było głasków ani batów. Po prostu pytania. Wizyta dotyczyła problemów mojej córki, byłyśmy więc obie i obie mówiłyśmy. Pani psycholog nie bała się zatrzymać opowieści, zapytać o relację drugą stronę. Z gabinetu wyszłam nieco spokojniejsza i z nadzieją, że Pani psycholog pomoże w rozwiązaniu problemu albo w dojściu do rozwiązania problemu. Jednak przed nami długa droga...


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Do Pani Marii trafiłam ze swoja córeczką aby upewnić się, że wszystko jest w porządku… Byłam zachwycona podejściem Pani Marii oraz ilością informacji, wskazówek, które wyniosłam po godzinnym spotkaniu. Wkrótce zgłosiłam się do pani Mari ze sobą samą. Nasza współpraca trwa już ok roku. Przez ten czas stałam się lepszą mamą, moja pewność siebie nieco urosła, nauczyłam się lepiej dbać o samą siebie. Za to wszystko Pani Marii serdecznie dziękuję i póki co nie zamierzam kończyć naszej współpracy. Szczerze polecam! Kasia


A
Użytkownik zweryfikowany

Inteligentna i mądra, serdeczna, cierpliwa i wspierająca, ale też wymagająca i motywująca. Profesjonalistka - zawsze przygotowana do spotkania, ma bardzo dobrą pamięć, podczas sesji z Nią ma się poczucie bycia zaopiekowanym, a po sesji poczucie bardzo dobrze wykorzystanego czasu.
Tak można by w dużym skrócie opisać Panią Marię Staszczuk-Krystew - terapeutkę pod opieką której jestem od ok. roku.

Terapia z Panią Marią pomogła mi i nadal pomaga lepiej zrozumieć i zaakceptować siebie. Dzięki terapii uczę się, z coraz większym sukcesem, panować nad swoimi negatywnymi emocjami (szczególnie dużym stresem i strachem), uczę się być asertywna bez poczucia winy, uczę się mieć poczucie sprawstwa nad swoim życiem, uczę się żyć i być dobra dla siebie.

Dobrze jest mieć w trakcie takiej, szczerze mówiąc niełatwej i nie zawsze przyjemnej, nauki taką Towarzyszkę jak Pani Maria, na której akceptację, wsparcie, szczerość i mądrość zawsze można liczyć, która kibicuje i cieszy się z każdego sukcesu w terapii, z każdej dobrej zmiany.

Jakiś czas temu w miesięczniku Sens przeczytałam wywiad z Katarzyną Miller, w którym można znaleźć definicję idealnego/dobrego terapeuty. Jak tylko przeczytałam ten fragment od razu pomyślałam o Pani Marii. :) Ona właśnie taka jest!

"Ma to być osoba, która cię rozumie, masz się czuć z nią blisko, ma być wobec ciebie serdeczna
i ciepła, masz wiedzieć, że możesz być wobec niej szczera, ale też że choć cię akceptuje, nie będzie cały czas głaskać po głowie. Dobremu terapeucie możesz powiedzieć wszytko, także "Jestem na ciebie zła, nie podoba mi się to, co mówisz, czego ode mnie chcesz". Tak jak dziecko wścieka się na matkę i mówi, że jej nie lubi, a matka na to spokojnie odpowiada "A ja cię kocham i rozumiem, że jesteś na mnie w tej chwili zły."

Serdecznie polecam terapię z Panią Marią!
Anna

Maria Staszczuk-Krystew

Pani Aniu bardzo dziękuje.
Gratuluję sukcesów!


J
Użytkownik zweryfikowany

Spotykam się z Panią Marią od dłuższego czasu i z całą pewnością mogę ją polecić, jako Psychologa i Terapeutę. Pani Maria posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, jej zainteresowanie moimi problemami jest jak najbardziej autentyczne, to co daje mi poczucie bezpieczeństwa na spotkaniach z nią to dyskrecja, empatia i zrozumienie podczas sesji terapeutycznych. Każde spotkanie utwierdza mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z osobą kompetentną i zaangażowaną. Najważniejsze jest to, że pomoc Pani Marii nie ogranicza się tylko do problemów związanych z dziećmi czy też małżeńskich, zajmuje się też mną jako osobą i była przy mnie w wielu ciężkich chwilach. Niezależnie od tego o czym rozmawiałyśmy nigdy nie czułam się oceniana, a uważam, że to w spotkaniach z terapeutą jest najważniejsze. Trudno jest wyrazić słowami ile jej zawdzięczam...

Maria Staszczuk-Krystew

Pani Joanno, bardzo dziękuje za pozytywną opinię. Pozdrawiam !


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem mamą pacjenta pani Marii. Zetknęłyśmy się, rzecz jasna, w sytuacji kryzysowej.
W czasie naszego drugiego spotkania , po raz pierwszy w życiu otrzymałam pełną, klarowną i spójną z moimi własnymi obserwacjami informację na temat problemów mojego dziecka.
Jestem wdzięczna pani Marii, że podjęła się pomóc nam w tym momencie. Potrafiła zbudować dobrą relację , w której czuje się szacunek dla dorosłego i niedorosłego pacjenta.
Jest łagodna, taktowna, ale konsekwentna i wymagająca. Bardzo wysoko oceniam efekty pracy pani Marii.

Maria Staszczuk-Krystew

Pani Alicjo dziękuję, że mam okazję współpracować z Waszą Rodziną !


O
Użytkownik zweryfikowany

Znamy się z Panią Marią już ponad rok. Przez ten czas ani razu nie myślałam o zrezygnowaniu z terapii. Jest niesamowicie pozytywna, pomysłowa, daje ogromne wsparcie i mocno wierzy w swoich pacjentów. Ma wyjątkowo dobrą pamięć, pamięta wszystkie opowiedziane szczegóły, przez co rozmawianie z nią jest przyjemne i płynne. W razie potrzeby jest w stanie polecić szpitale, psychiatrów itd. Z jej pomocą wyszłam z anoreksji a także rozwiązałam konflikty rodzinne.
Darzę ją wielką sympatią i szczerze polecam!
O.

Maria Staszczuk-Krystew

Olu trochę to trwało, ale w końcu masz problemy zwykłej nastolatki!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, czy może jest Pani w stanie podpowiedzieć kiedy zdecydować się na hospitalizację w przypadku depresji, zaburzeń, lęku, nerwicy (poza oczywiście skrajnymi przypadkami). Czy może Pani polecić jakieś miejsca, czy w ramach NFZ istnieją miejsca gdzie odbywa się intensywna i konkretna terapia?

  Dzień dobry,
  hospitalizacja jest wstazana, gdy chory ma myśli samobójcze, trudności z codziennym funkcjonowaniem, lub okolicznością wzmacniającą chorobę jest otoczenie pacjenta (np. praca, trudności rodzinne).
  Bardzo dobry oddział terapeutyczny jest obacnie w szpitalu psychiatrycznym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Pruszkowie
  Pozdrawiam
  Maria Krystew

  Maria Staszczuk-Krystew

 • Witam, mam 39 lat. Od 8 lat jestem szczęśliwym ojcem i nie do końca szczęśliwym mężem. Problem pojawił się 3 lata temu, kiedy znalazłem wiele SMSów żony z jakimś facetem, i pojawił się problem. Przestałem ufać żonie i pojawiają się częste kłótnie, w których nawiązuje do tych SMS. Myślę, że jestem za bardzo zazdrosny i to, że temat tych SMS nie jest do końca wyjaśniony żona uważa inaczej. Dodam, że pracuje w delegacji cały tydzień i mam do domu 170 km. Moje pytanie co ja mam z tym zrobić i czy lekarz jest mi w stanie pomóc z tym pomóc? Co ze mną nie tak boję się, że doprowadzę do rozpadu małżeństwa. Proszę o odpowiedź, dziękuje.

  Dzień dobry,
  z tego, co Pan napisał wynika, że mają Państwo kryzys w relacjach spowodowany nadużyciem zaufania. Sugeruje spotkanie małżeńskie na którym wyjaśnicie Państwo swoje wątpliwości i zadecydujecie o ewentualnej wspólnej pracy terapeutycznej.
  Pozdrawiam
  Maria Krystew

  Maria Staszczuk-Krystew

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

I do invite also English speaking individuals or/ and couples and families. Jestem psychologiem dziecięcym i terapeutą rodzinnym. Zgłaszają się do mn...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły