Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pozwolę sobie na kilka słów komentarza odnośnie Pani doktor.
  Pod kątem fachowości, leczenia czy przepisanych leków nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Leki i diagnoza trafne a dziecko względnie szybko wróciło do zdrowia.
  Inną kwestią jest podejście do pacjenta czyli dziecka. Mianowicie podejścia nie ma żadnego brak wyczucia i delikatności. Nie trudno się domyśleć, że takie zachowanie wobec dzieci skutkuje strachem i niechęcią do wszelkich badań. Może to efekt "zmęczenia materiału" ale w takiej sytuacji może warto rozważyć rezygnację z leczenia małych pacjentów, którzy nie zawsze rozumieją zabiegi jakie mają miejsce.
  Tylko dwie gwiazdki z uwagi na brak choć minimalnej empatii wobec pacjentów, co oprócz leczenia jest również istotne.

 • Polecam z całego serca-Fachowa opieka i profesjonalizm ZOSIA Z DUBLINA
  DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR

 • L

  MUJ synek 5 letni miał zabiegł 14 lutego zabieg przeprowadzała pani doktor sobala prywatnie jestesmy bardzo zadowoleni pani doktor wszystko wytłumaczy przed jak i po zabiegu dodam że miał usuwane trzy migdałki polecam pani doktor naprawde warto

 • Panidoktor uratowała moją córkę- ostre zapalenie uszu; przyjeła na nfz od razu po telefonie (skierowanie-pilne), szybka diazgnoza, trafne leczenie.(Pediatra nie widziała nic)Jestest też miła i konkretna.

 • Odradzam! Byłem z moją córeczką na prywatnej wizycie.Pani bardzo miła i wogóle ...stwierdziła konieczność wycięcia trzeciego migdała. W związku z tym, że nie chcialiśmy by to było wykonywane poza szpitalem Pani poleciła byśmy udali się do rodzinnego na kasę, ten wypisze skierowanie do laryngologa na NFZ i wtedy z tym (już poza kolejką) do niej podjechać, to wtedy wypisze skierowanie do szpitala na zabieg (a terminem się zajmie bo jak to powiedziała ''trzeba ten migdał usunąć bardzo szybko''). Po czym skasowała. Kiedy po kliku dniach chciałem podjechać z nowym skierowaniem tak jak kazała Pani nie miała już czasu (za dwa dni wybierała się na urlop) i była już delikatnie mówiąc niemiła. Oświadczyła jedynie, że mogę się zgłosić po jej urlopie czyli za 5 tygodni a na pytanie co z operacją bo przecież stwierdziła, że musi być zrobionaszybko to stwierdziłą, że nie umie odpowiedzieć bo są takie kolejki, że najwcześniej zapisze na kolejny rok (czuli około 10 miesięcy). Reasumując Pani jest miła do momentu skasowania potem ma dziecko i rodziców w poważaniu, a płaci się głównie za stwierdzenie, że dziecko jest chore. Szkoda pieniędzy i nerwów. W kwestii laryngologa pelecam zdecydowanie dr. Pawlika (nieba a ziemia przy tej Pani ''doktor'').

 • Nie wiem kto te brednie tutaj napisał?
  Jestem dzisiaj po badaniach mojego synka. Wcześniej przeczytałam opinie i się troszkę wystraszyłam.
  Pani doktor wcale,ale to wcale nie ma złego podejścia do dzieci. Od samego początku mój syn lgnął do niej,a nie należy do śmiałych dzieci.
  Został fachowo zbadany i w końcu otrzymaliśmy konkretną diagnozę.
  Wszystko w przemiłej atmosferze.
  Moim zdaniem to rodzice powinni sobie zadać pytanie,czy oby nie zostali źle przyjęci przez swoje zachowanie,a nie przez opryskliwość Pani dr Sobali bo nie zauważyłam,aby należała do tego typu ludzi.
  Poza tym nikt pozytywnie nastawiony do ludzi nie wypisywałby tego typu komentarzy.
  Pozdrawiam

 • Byłam z córką u pani doktor w piątek, szybko postawiona diagnoza. Trzeci migdał do wycięcia, im szybciej tym lepiej, w związku z czym już we wtorek (czyli po 3 dniach) córka miała ten migdał usunięty. Szybko, sprawnie, bez stresów, bez komplikacji. Po kilku godzinach byłyśmy w domu. Córka zachowywała się tak, jakby wogle zabiegu nie miała. No i najważniejsze. Zanim trafiłyśmy do pani doktor Sobali, przeszłam przez kilku lekarzy, w tym przez ręce laryngologa znajdującego się na wyższym miejscu tej listy... I dziecko było ciągle chore... A teraz. Muszę w nocy wstawać i sprawdzać czy córka oddycha, bo nie charczy, nie chrapie, nie ciamka, no i nie kaszle po nocach!! Jak ręką odjął. Wreszcie mam zdrowe dziecko.
  Co do pani doktor, nie zauważyłam żeby była nieuprzejma do mnie czy do córki. Z uwagi na to, że pacjenci walą drzwiami i oknami z Poznania i okolic, rozumiem, że nie roztkliwia się nad każdym, nie omawia pogody, nie wypytuje o ogródek itp. Bada, stawia diagnozę i leczy! I tyle!
  A ilość pacjentów przyjmowanych dziennie przez panią doktor Sobalę, mówi sama za siebie, i niepotrzebne jej po prostu opinie na tego typu portalach ;-)

 • Jestem po wizycie na NFZ ,po 90 minutowym czekaniu dotarłem do gabinetu.
  Asertywność i wyraz twarzy Pani Doktor przytłacza lecz nie to powinno być wyznacznikiem wyboru lekarza.
  Diagnoza i leczenie trafne w pełni skuteczne.
  Sugeruję przygotować dziecko na spotkanie z w/w Panią Doktor bawiąc się z nim w udawane leczenie , naprawdę pomaga.
  Marcin z Poznania

 • Pani doktor jako jedynej udało się zajrzeć mojemu synowi do gardła. Brzmi dobrze ale jakim kosztem sie to odbyło! Od tamtej pory mój syn nie otworzy ust i nie pokaże gardła żadnemu lekarzowi. Był tak przerażony wizytą u Pani doktor, że u innego spokojnego lekarza powiedzioał, że \"woli umrzeć\". Zdecydowanie odradzam leczenie dziecka u tej pani.
  Piotr z Poznania

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

 • Mój synek miał usuwany 3 migdał , tydzien temu 7 wrzesnia. Jestem bardzo zadowolona!! Pani recepcjonistka bardzo sympatyczna, Pani anastezjolog również. Synek został otoczony opieką.Po zabiegu zostalismy jeszcze przez 2 godziny w klinice.Wyszedł usmiechnięty bez żadnych traumatycznych przeżyć. Jakby w ogóle nie miał zabiegu.
  Nie wim kto tu takie pierdoły opisuje, albo konkurencja albo po prostu dziwni ludzie!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online