lek. dent.

Maria Kumala-Petrykowska

Stomatolog

47 opinii +dodaj

Umów wizytę 50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim stażem. Ukończyłam studia na kierunku Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2003 roku. Zdobywałam doświadczenie między… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: kontrolna wizyta po odbudowie ułamanego zęba u syna, nałożenie ochronnej warstwy fluoru na pęknięcie w szkliwie

  Od wielu lat dr Maria jest naszym rodzinnym stomatologiem tzn cała nasza rodzina chodzi leczyć, kontrolować i dbać o zęby u niej w gabinecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego kontaktu i nie zamierzamy tego zmieniać.

 • M
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: stomatologia

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pacjent czuje się bezpiecznie. Pani doktor można już po pierwszej wizycie obdarzyć pełnym zaufaniem.Przemiła pomoc stomatologiczna .Byłam już na dwóch wizytach i z pewnością nie ostatnich . Polecam w 100 % .

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: badanie stomatologiczne

  Znakomita i niezwykle sympatyczna dentystka. Leczę się u Pani doktor od kilku lat. Zawsze starannie opracowuje plomby, idealnie je wygładza i kształtuje. W trakcie wizyty można się czuć komfortowo - Pani Doktor informuje co będzie robić i jest bardzo delikatna. Beata

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: wymiana plomb

  Profesjonalistka w swojej branży. Bardzo sympatyczna i delikatna. Dzięki jej umiejętnościom nie potrzebuję znieczulenia. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: wypełnienia, przeglądy, oczyszczanie zębów

  Jestem pacjentką Pani doktor już od kilku dobrych lat, moja rodzina także i niezmiennie polecam usługi dr Kumali wszystkim, starym i młodym. Dokładna, kompetentna i bardzo sympatyczna osoba, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, uważnie słucha pacjentów, zawsze stara się pomóc, poradzić. Przychodzę tam zawsze z poczuciem, że będę w bardzo dobrych rękach!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: badanie stomatologiczne

  Leczę się u Pani Doktor już od kilku lat. Pani doktor jest bardzo sympatyczna ale również rzeczowa i profesjonalna. Polecam każdemu.

 • M
  Lokalizacja: DentSmil

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta! Polecam, dzięki Pani Marii przestałem się bać dentystów.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmil

  Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. W razie wątpliwości Pani doktor wszystko tłumaczy. Byłem kilkukrotnie i szczerze polecam

 • B
  Lokalizacja: DentSmil

  Pani Doktor podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i o każdego się troszczy:). Byłam u Pani Doktor 4 razy i nie mam żadnych zastrzeżeń co do zrobionych zębów, przestały dokuczać i nie czuć żadnego dyskomfortu.
  Przestałam się bać wizyt u dentysty, polecam każdemu!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: przegląd i leczenie zębów

  Pani Kumala jest fantastyczna! Nezwykle profesjonalna i precyzyjna a jednocześnie bardzo delikatna i bezbolesna podczas dentystycznych interwencji. Jakby tego było mało bardzo miła i serdeczna osoba!
  Chodzę do niej od lat, zawsze jestem w 100% zadowolona i nie wyobrażam sobie zmiany stomatologa. Przyjeżdżam nawet specjalnie z zagranicy na regularne przeglądy.
  Pani Kumala jest absolutnie godna zaufania i polecenia.... myślę że nawet osoby z dentystyczną fobią z czasem pozbędą się swoich obaw( tak było ze mną) i przekonają się że leczenie zębów może odbywać się w komfortowej atmosferze!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim stażem. Ukończyłam studia na kierunku Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2003 roku. Zdobywałam doświadczenie między innymi w Miejskim Centrum Stomatologii Nowa Huta, Centrum Dentystyki SWISS DENT oraz przez wiele lat w Centrum Dentystyki EURODENT. Obecnie prowadzę Indywidualną Praktykę Stomatologiczną DENTSMIL w Krakowie. Pasjonuje mnie stomatologia estetyczna oraz protetyka, której celem jest przywrócenie pacjentowi pięknego uśmiechu. Staram się do mojej pracy podchodzić z dokładnością i precyzją, a zadowolenie pacjenta jest dla mnie największą nagrodą.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Znajomość języków

 • angielski