Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

S
Użytkownik zweryfikowany

cudowna pani doktor. znam ja od poczatku mojej choroby (schizofrenia) a to juz ladnych pare lat. Byla ze mna w zdrowiu i chorobie. Wytlumaczyla ze mimo choroby moge żyć, uczyć się, potem pracować, mieć swoją rodzinę, ale to zależy tylko ode mnie. dzięki niej zamiast wadzic sie z Panem Bogiem zaakceptowalam swoja chorobe i ograniczrnia z nią zwiazane. Od lat nie mam zastrzeżeń, biorę niewielkie dawki leków i normalnie żyję. Do Pani Doktor chodzę, bo ją po prostu lubie. ona wie często więcej niż moi bliscy. Mam do niej BEZGRANICZNE zaufanie i wiem że nie tylko ja jedna. Po prostu UWIELBIAM swojego psychiatre. dziekuje Pani Doktor !!! Ania


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista ,potrafi dobrać leki , wczuć się w trudną sytuację pacjenta .Dzięki Niej normalnie funkcjonuję , a miałem już chwile zwątpienia CZY KTOKOLWIEK MI POMOŻE!Serdecznie polecam!!!


P

Pani doktor mnie uratowała! Gdybym do niej nie trafiła, to nie wiem czy jeszcze bym dzisiaj żyła. Dobry lekarz, cudowny człowiek. Jednym słowem profesjonalista. Gorąco polecam.


G

Znam dr tylko ze szpitala, gdzie dość często trafiam. (Od pewnego czasu proszę żeby był to tylko oddział p.dr Marii. Jest sympatyczna, zależy jej na zdrowiu i samopoczuciu pacjenta. Poza lekami pomaga też rozmową. Wielka szkoda, że nie mam kasy rzeby się u niej leczyć w gabinecie.


G

Pani doktor to super fachowiec !!! Bardzo mi pomogła w moich problemach nie tylko przez włączenie odpowiednich leków, które mi pomogły, ale też przez ludzką i empatyczną postawę. Cierpliwie mnie wysłuchiwała kiedy tego potrzxebowałem. Zawsze mogłem do niej zadzwonić w chwilach kryzysu i nigdy nie bagatelizowała moich problemów. Poświęca dużo czasu pacjentom i dlatego, mimo że umawia ich na godziny często trzeba dłużej poczekać. Sam wielokrotnie byłem w takiej sytuacji i rozumiem, że inni też może potrzebują rozmowy i wsparcia. Gorąco polecam !


G

Nie polecam, zdecydowanie, brak kultury, zbyt pewna siebie, nie przestrzega praw pacjenta.


M

cierpliwa,słucha pacjenta, nie okazuje zniecierpliwienia, gdy masz potrzebę porozmawiać dłużej.Poza tabletkami, które ordynuje daje dużo wsparcia. Korzystałem z pomocy kilku psychiatrów, ale teraz już nie zamieniłbym pani doktor na kogo innego. Bardzo profesjonalna.


G

Leczenie opiera jedynie na wywiadzie z pacjentem bez wywiadu rodzinnego/srodowiskowego zapisujac na tej podstawie srodki farmakologiczne.
Pacjent czuje sie lepiej po wizytach, ale jest to efekt krotkotrwaly.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania