dr n. med.

Marek Zdeb

Neurochirurg

26 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu: Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Neurochirurgii w Katowicach Ligocie Aktualnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Szpital św. RafałaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wspaniały człowiek wybitny lekarz o ogromnym sercu. W marcu 2017 roku byłam operowana na nie złośliwego oponiaka mózgu przez Pana doktora. Po operacji moje życie zaczęło się od nowa i dziękuję panu za to życie. Kto nie przeżył dolegliwości przy takiej chorobie nie zrozumie ale pan doktor to wszystko wie. Niech Bóg Panu to wszystko nagrodzi. Wdzięczna pacjentka j.t.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ars-Medica Spółka z o.o.Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo konkretna wizyta, szczegółowe odpowiedzi na zadane pytania,szacunek dla pacjenta. Wszystko spokojnie mi wytłumaczył w kwestii operacji kręgosłupa szyjnego.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora :) Jest lekarzem bardzo profesjonalnym, konkretnym i miłym!
  Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz, chętnie udziela wyczerpujących odpowiedzi. Ogrom wiedzy. Godny polecenia.

 • E
  Lokalizacja: Szpital św. RafałaUsługa: ból kręgosłupa

  Lekarz godny polecenia każdemu kto pyta o dobrego neurochirurga polecam pana doktora. Jestem po operacji kręgosłupa która pan do doktor wykonał i jestem bardzo zadowolona jako jedyny potrafił mnie dobrze zdiagnozować i mi pomóc chociaż szukałam pomocy u innych lekarzy którzy mówili mi że to rwa kulszowa a pan doktor od razu zdiagnozował przepuklinę kręgosłupa.Jeszcze raz dziękuje za operacje którą pan wykonał.Takich lekarzy powinno być więcej jak pan doktor godnych polecenia

 • Lokalizacja: Szpital św. Rafała

  Składam podziękowania dla Pana Doktora za udaną operację kręgosłupa oraz życzliwą opiekę - 78-letni pacjent z Żywca.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna wizyta. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnił w taki sposób, że nawet diagnozę o operacji przyjąłem spokojnie. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ars-Medica Spółka z o.o.Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz z wielką klasą. Po stokroć dziękuję Doktorze. Według powiedzenia, że milczenie jest złotem nie mogę milczeć, gdyż byłoby to nieuczciwe w stosunku do innych pacjentów potrzebujących pomocy.A obecnie rzadko w czasach bufonady można spotkać Wielkiego ,Skromnego Człowieka i tak Oddanego Lekarza Pasjonatę .Byłam na wizytach u niego,operował mnie i za każdym razem cierpliwie tłumaczył wszystko .Doktorze dużo zdrowia,dalszych sukcesów w ukochanej neurochirurgii oraz w życiu osobistym.
  Tą drogą dziękuję również całemu personelowi Szpitala Św.Rafała za poświęcenie i oddanie pacjentowi .Anna K.l55

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: EUROKLINIKA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Zgłosiłam się do Pana doktora z bólami głowy, które nie ustępowały od miesiąca. Doktor wysłuchał wszystkich informacji, które chciałam przekazać bo uważałam że mogą mieć związek z moim problemem. W czasie wizyty poświęcił dużo czasu na odczytanie zapisu z badania TK i wytłumaczenie mi co on pokazuje. Sama wizyta była wystarczająco długa tak, że nie czułam presji czasu i miałam przekonanie, że obejmowana jestem rzetelną analizą lekarską. W mojej ocenie Pan Doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i rzeczywiście stara się pomóc i postawić właściwą diagnozę. Okazuje szacunek do pacjenta. Uważam, że na tym etapie uzyskałam potrzebną pomoc, za co serdecznie dziękuję.

 • R

  Zawdzięczam doktorowi życie. Dr Zdeb operował mnie w szpitalu św. Rafała. Miałem masywnego guza mózgu. Wszyscy neurochirurdzy stwierdzili, że nie podejmą się tak ryzykownej operacji. Nowotwór miał 6x6,6 cm z obrzekami 12 cm... jestem 4 miesiące od ostatniej operacji, mam lekką afazję, znikomy niedowład lewostronny. Ale żyje!
  Dziękuje

 • Pan doktor podjął szybką decyzję o zoperowaniu mojego oponiaka mózgu . Doktor konkretny i wszystko po kolei mi wytłumaczył na czym polega mój problem . Wszystko przebiegło pomyślnie bez żadnych powikłań . Pan Marek bardzo wrażliwy nie zbywa człowieka , służy pomocą i wykazuje ogromne zainteresowanie drugim człowiekiem.Dnia 19.12.2016r. miałem przeprowadzoną operację.
  Dzięki Doktorowi wróciłem szybko na święta do domu , czuję się dobrze .
  Z całego serca pragnę podziękować oraz życzę sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym,
  Klinika godna polecenia zarówno Lekarz Marek Zdeb jak i cały personel .
  Pozdrawiam
  Rubacha Tadeusz

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu:

  Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
  Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Neurochirurgii w Katowicach Ligocie
  Aktualnie lekarz Oddziału Neurochirurgii w Szpitalu św. Rafała w Krakowie

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Choroby

więcej