dr n. med.

Marek Zdeb

Neurochirurg

<b>W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu: </b>

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
Szkolenie specjalizacyjne w Klinice…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu:

  Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
  Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Neurochirurgii w Katowicach Ligocie
  Aktualnie lekarz Oddziału Neurochirurgii w Szpitalu św. Rafała w Krakowie

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Szpital św. Rafała

  Składam podziękowania dla Pana Doktora za udaną operację kręgosłupa oraz życzliwą opiekę - 78-letni pacjent z Żywca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna wizyta. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnił w taki sposób, że nawet diagnozę o operacji przyjąłem spokojnie. Zdecydowanie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ars-Medica Spółka z o.o.Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz z wielką klasą. Po stokroć dziękuję Doktorze. Według powiedzenia, że milczenie jest złotem nie mogę milczeć, gdyż byłoby to nieuczciwe w stosunku do innych pacjentów potrzebujących pomocy.A obecnie rzadko w czasach bufonady można spotkać Wielkiego ,Skromnego Człowieka i tak Oddanego Lekarza Pasjonatę .Byłam na wizytach u niego,operował mnie i za każdym razem cierpliwie tłumaczył wszystko .Doktorze dużo zdrowia,dalszych sukcesów w ukochanej neurochirurgii oraz w życiu osobistym.
  Tą drogą dziękuję również całemu personelowi Szpitala Św.Rafała za poświęcenie i oddanie pacjentowi .Anna K.l55

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: EUROKLINIKA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Zgłosiłam się do Pana doktora z bólami głowy, które nie ustępowały od miesiąca. Doktor wysłuchał wszystkich informacji, które chciałam przekazać bo uważałam że mogą mieć związek z moim problemem. W czasie wizyty poświęcił dużo czasu na odczytanie zapisu z badania TK i wytłumaczenie mi co on pokazuje. Sama wizyta była wystarczająco długa tak, że nie czułam presji czasu i miałam przekonanie, że obejmowana jestem rzetelną analizą lekarską. W mojej ocenie Pan Doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i rzeczywiście stara się pomóc i postawić właściwą diagnozę. Okazuje szacunek do pacjenta. Uważam, że na tym etapie uzyskałam potrzebną pomoc, za co serdecznie dziękuję.

 • R

  Zawdzięczam doktorowi życie. Dr Zdeb operował mnie w szpitalu św. Rafała. Miałem masywnego guza mózgu. Wszyscy neurochirurdzy stwierdzili, że nie podejmą się tak ryzykownej operacji. Nowotwór miał 6x6,6 cm z obrzekami 12 cm... jestem 4 miesiące od ostatniej operacji, mam lekką afazję, znikomy niedowład lewostronny. Ale żyje!
  Dziękuje

 • Pan doktor podjął szybką decyzję o zoperowaniu mojego oponiaka mózgu . Doktor konkretny i wszystko po kolei mi wytłumaczył na czym polega mój problem . Wszystko przebiegło pomyślnie bez żadnych powikłań . Pan Marek bardzo wrażliwy nie zbywa człowieka , służy pomocą i wykazuje ogromne zainteresowanie drugim człowiekiem.Dnia 19.12.2016r. miałem przeprowadzoną operację.
  Dzięki Doktorowi wróciłem szybko na święta do domu , czuję się dobrze .
  Z całego serca pragnę podziękować oraz życzę sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym,
  Klinika godna polecenia zarówno Lekarz Marek Zdeb jak i cały personel .
  Pozdrawiam
  Rubacha Tadeusz

 • Pan doktor operował moją babcią 7 sierpnia tego roku w szpitalu św. Rafała w Krakowie. Operacja polegała na wycięciu dwóch guzów-oponiaków. Wszystko przebiegło pomyślnie i pomimo tego, że czytaliśmy dużo opinii na temat powikłań po tak poważnych operacjach - babcia po tygodniu wróciła do domu i była w pełni sił, pomimo swojego wieku (70 lat) i wielu chorób towarzyszących (arytmia). Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za opiekę i podejście do pacjenta. To przemiły człowiek, opiekuńczy z sercem na dłoni i powołaniem, a o takich w tych czasach ciężko. Będziemy Panu wdzięczni do końca życia. Oby więcej takich lekarzy i ludzi. Polecam z całego serca, warty wszystkich pieniędzy.

 • Jest Pan lekarzem z powolaniem. Pełen profesjonalizm. Dziękuję serdecznie za wszystko. Więcej takich ludzi i świat będzie lepszy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fachowo oraz dokładnie wytłumaczył problem,Pan Doktor jest uprzejmym człowiekiem,słucha co pacjent ma do powiedzenia,nie zbywa go.Bardzo godny polecenia.

 • Dziękuję serdecznie Panu doktorowi za szybki czas oczekiwania na operację, która przebiegła bez problemów. Pan dr.poinformował mnie jak i na czym polegała operacja.Teraz oczekuję na efekty. Pozdrawiam i polecam innym pacjentom takiego lekarza. Lekarz z POWOŁANIEM.
  Ponownie byłem z wizytą 29-08-2016 r. u Pana dr. Marka i jak zwykle na każdej wizycie bardzo uprzejmy, wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości co do dalszego leczenia oraz rehabilitacji, oraz jeżeli będzie konieczna następna operacja to bardzo szczegółowo wyjaśnił na czy będzie polegać. Człowiek o złotym sercu. Wrażliwy na ludzkie cierpienie. Życzę wszystkiego dobrego oraz pacjentów, którzy zrozumieją na czy polega ta trudna, żmudna i odpowiedzialna praca. POWODZENIA W DALSZEJ PRACY ZAWODOWEJ.