Prof. dr hab. n. med.

Marek Woynarowski

Gastrolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Centrum Zdrowia MDMUsługa: ph-metria

  Bardzo dobry lekarz. Rzetelny, miły i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Miałam robione bardzo nieprzyjemne badanie ale dzięki Doktorowi, który potrafił swoim podejściem rozluźnić sytuację oraz mnie rozsmieszyc, nagle badanie okazało się bardziej znośne. Zdecydowanie polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • GASTROENTEROLOG DZIECIĘCY i HEPATOLOG. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie w 1989 roku. Specjalista pediatra od 1993 roku i gastroenterologii od 2002 roku. Od 1989 pracownik naukowy Kliniki Gastroenterologii Hepatologii i Immunologii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” od 2009 kierownik Pracowni Diagnostyki Gastroenterologicznej CZD. Sekretarz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego, Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii Hepatologii i Żywienia dzieci (PTGHiŻD i ESPHGAN), członek Europejskiego Towarzystwa Endoskopii (ESGE). Wykładowca na kursach Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
   Główne ukierunkowania kliniczne: choroby wątroby, choroby żołądka i przełyku, endoskopia przewodu pokarmowego, badania diagnostyczne chorób przewodu pokarmowego.Wykonywane badania gastroskopia dzieci i dorosłych, kolonoskopia dzieci i dorosłych, pH-metria, wodorowy test oddechowy nietolerancji laktozy i fruktozy, manometria anorektalna.

  Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Pediatria
  • Hepatologia

  Usługi

  Centrum Zdrowia MDM

  aleja Armii Ludowej 13, Śródmieście, 00-632 Warszawa, mazowieckie

  Ph-metria od 800 zł
  Kolonoskopia od 350 zł
  Rektoskopia od 200 zł
  Gastroskopia od 200 zł
  Konsultacja profesorska gastroenterolog dziecięcy od 200 zł
  Konsultacja profesorska hepatolog dziecięcy od 200 zł
  Manometria anorektalna od 600 zł
  Sigmoidoskopia od 250 zł
  Gastroskopia dziecięca od 200 zł
  Rektoskopia dziecięca od 200 zł
  Wodorowy test oddechowy nietolerancji laktozy ( wto po laktozie ) od 125 zł
  Wodorowy test oddechowy nietolerancji fruktozy ( wto po fruktozie ) od 125 zł
  Zwykła wizyta
  Konsultacje gastroenterolog dziecięcy
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Centrum Zdrowia MDMUsługa: ph-metria

   Bardzo dobry lekarz. Rzetelny, miły i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Miałam robione bardzo nieprzyjemne badanie ale dzięki Doktorowi, który potrafił swoim podejściem rozluźnić sytuację oraz mnie rozsmieszyc, nagle badanie okazało się bardziej znośne. Zdecydowanie polecam.

  • T

   Bardzo słaby lekarz. Wizyta prywatna z 3 miesięcznym dzieckiem po ciężkim porodzie (niedotlenienie okołoporodowe). Powód wizyty - dziecko z objawami refluksu. P. doktor gdy tylko usłyszał o problemach przy porodzie od razu wydał "wyrok", że napady które córka ma nie mają nic wspólnego z refluksem tylko to musi być padaczka i że to jest sprawa dla neurologa. Gdy twierdziliśmy, że problemy u dziecka występują krótko po karmieniu i że widzimy ewidentny związek to przepisał nam na odczepnego syrop łagodzący objawy refluksu. Tego Pana nie zastanowiło również to, że dziecko ma znaczny deficyt wagi jak na swój wiek. Nie był również zainteresowany dokumentami z dotychczasowej diagnostyki dziecka, których mieliśmy całą teczkę, co prawda obejrzał córkę ale powiedział, że nie widzi żadnych objawów refluksu. Wizyta zakończona, 200zł przez lekarza zainkasowane. Całe szczęście, że nie odpuściliśmy sprawy i trafiliśmy do innego lekarza, który ma większą wiedzę od tego Pana (a może więcej chęci), który postawił prawidłową diagnozę, przepisał odpowiednie leki oraz preparat mlekozastępczy, udzielił również wielu cennych wskazówek jak karmić i pielęgnować dziecko aby nie ulewało. Córka w końcu przestała tak obficie ulewać i dzięki temu zaczęła przybierać na wadze. Podsumowując, gdybyśmy oparli się na opinii p. Marka Woynarowskiego to pewnie do dziś faszerowalibyśmy dziecko Luminalem na padaczkę...

  • P

   Bardzo dobry lekarz. Pan doktor dokładnie i cierpliwie wszystko Nam wytlumaczyl. Jego zalecenia sprawdzily się i szybko udało Nam się rozwiązać dolegliwości występujące u Naszego synka.

  • K

   Bardzo miły lekarz z odpowiednim podejsciem do małych pacjentów działający kojąco na zdenerwowanie rodziców.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Dokładny wywiad, wyczerpujące odpowiedzi na pytania nas, rodziców. Świetny kontakt z małym pacjentem. O fachowości i absolutnym profesjonalizmie świadczy dorobek Pana Profesora. O troskliwym, indywidualnym, zdroworozsądkowym podejściu do małego pacjenta mogę zaświadczyć ja.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta. Wnikliwy wywiad, wyczerpująca odpowiedź na zadawane pytania. Wizyta bez pośpiechu, pacjent traktowany indywidualnie.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo łatwo nawiązał kontakt z córką. Miły, z poczuciem humoru, szybko postawiona diagnoza na podstawie obserwacji i wywiadu. Polecam.

  • A

   Kompetencja, profesjonalizm, zaangażowanie w postawieniu diagnozy, przedstawienie rozsądnych rozwiazań w przypadku córeczki (3 lata). Wizyta odbyla się bez pospiechu...

  • E

   Pan profesor to świetny fachowiec. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania,. Jeśli ktoś ma problem to polecam .

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo rzeczowa wizyta, Pan Doktor ma podejscie do dzieci super, do rodziców też jest bardzo miły. Szczerze polecam tego lekarza.