Lek.

Marek Wantulok

Urolog, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Doskonały fachowiec,wyjątkowo zaangażowany w wykonywaną pracę,opiekuńczy wobec pacjenta-szkoda,że musiał odejść ze Szpitala Śląskiego w Cieszynie,miasto straciło super lekarza!

 • Szukasz urologa? Pacjenci polecają:

  Piotr Gajniak
  Piotr Gajniak
  Urolog
  ul. Młyńska 61 / 3, Bielsko-Biała
  Polecam tego lekarza. Miła obsługa, dobre podejście do pacjenta, fachowa diagnoza, dobrze wykonane badania oraz… więcej

  Aleksander Targoński
  Aleksander Targoński
  Urolog
  Żywiecka 71, Bielsko-Biała
  Pan doktor jest przesympatyczną osobą, konkretny , rzeczowy, najlepszy specjalista z jakim się spotkałam. więcej

  Rafał Bogacki
  Rafał Bogacki
  Urolog
  Bystrzańska 94 b, Bielsko-Biała
  Lekarz bardzo miły. Zlecił badania, które potwierdziły jego przypuszczenia. Okazało się, że w związku z tym leczenie,… więcej

  Bartosz Muskała
  Bartosz Muskała
  Urolog
  Bystrzańska 94 b, Bielsko-Biała
  Pierwszy lekarz urolog, który zajął się moim przypadkiem. Skierował na konkretne badania i umożliwił dalsze leczenie… więcej

  Bartosz Kadłubicki
  Bartosz Kadłubicki
  Urolog
  Jana III Sobieskiego 19, Kęty
  Polecam tego lekarza jak najbardziej ! Byłem u urologa pierwszy raz.Bardzo mily i kompetentny.Wywiad wnikliwy ,profesjonalnie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  PRZYCHODNIA CENTRUM NATURALNIE

  ul. Żorska 267, Ligota - Ligocka Kuźnia, 44-251 Rybnik, śląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Doskonały fachowiec,wyjątkowo zaangażowany w wykonywaną pracę,opiekuńczy wobec pacjenta-szkoda,że musiał odejść ze Szpitala Śląskiego w Cieszynie,miasto straciło super lekarza!

  • G

   Przez dwa tygodnie leczyłam się na oddziale urologicznym u dr Wantuloka z kamicy nerkowej. Lekarz bardzo sympatyczny i przyjazny lecz niestety wykazywał znikome zainteresowanie pacjentem i prawie w ogóle nie poświęcał mi uwagi. Może jego usługi w gabinecie prywatnym są na wyższym poziomie.

  • P

   Pozostawiam bez oceny, Wielu ludziom pomógł ale ja po operacji dochodziłem do siebie 2 lata a i teraz mam ciągle problemy.

  • R

   Rewelacyjny urolog. Miałem ogromne problemy z zapaleniem prostaty. Dr Wantulok leczył mnie na oddziale kilka razy w ciągu ostatnich 4 lat. Przy poważnym stanie zapalnym nie ma co liczyć na cudowne wyleczenie. To długotrwały proces ale P.Dr jest wyjątkowo zaangażowany, zgodził się kilka razy na leczenie dożylne i przede wszystkim słucha opinii pacjenta, a nie uważa, że wie lepiej. Obecnie moja prostata jest w stanie prawidłowym, ale niestety mam jeszcze bóle, których pochodzenia nie udało nam się zdiagnozować. Tylko jest to raczej temat dla lekarza chorób zakaźnych lub jest to spowodowane przeciwciałami przeciwjądrowymi, które niestety u mnie występują. Prawda jest taka, że poważniejsze sprawy powinien leczyć zespół lekarzy, bo pojedynczy specjalista może mieć problem z postawieniem właściwej diagnozy. Nie umniejsza to nic P.Dr-owi, wg mnie zrobił maksimum tego co mógł. Kuleje organizacja służby zdrowia, brak ośrodków, które przejmą trudnego pacjenta i właściwie go zdiagnozują, żeby potem taki specjalista jak P.Dr mógł go dalej prowadzić.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG