Adres

Wrocław
Centrum Medyczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 2 lat

Konsultacja ortopedyczna • od 164 zł

Konsultacja ortopedyczna dzieci • od 190 zł

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej. Lekarz w trakcie ostatniego roku specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Rezy...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna

od 164 zł


Wrocław

od 164 zł

Centrum Medyczne


Konsultacja ortopedyczna dzieci

od 190 zł


Wrocław

od 190 zł

Centrum Medyczne


Zwykła wizyta


Wrocław

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pana doktora na konsultacji po wypadku samochodowym, nie mam żadnych zastrzeżeń co do przebiegu wizyty,rzeczowa, omówiona dokładnie, jestem zadowolona i mogę polecić każdemu kto ma jakieś problemy. Na pewno ja będę chodziła do Pana Doktora :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Zbadanie problemu porównane z wynikami badań i dokładne opisanie problemu wraz z zaleceniami - nic dodać nic ująć. Polecam serdecznie!


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo kulturalny pan. Dokładnie zbadał, sprawdził wyniki badań i co najważniejsze powiedział co dalej robić, aby być w dobrej formie i zdrowiu. Byłam już u kilku ortopedów i niestety uważam poprzednie wizyty za stratę czasu. Dlatego serdecznie polecam tego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień Dobry. Jestem w 18 tygodniu ciąży. Od 2 tygodni czuje ból w okolicy krocza tj. kłucia, obolałe kości i uczucie jakby zakwasów po siodełku rowerowym. Badanie ginekologiczne wykazało, że z ciąża jest wszystko w porządku i nie ma też żadnej infekcji. Ból ustępuje jedynie gdy chodzę. W pozycji siędzącej i leżącej ciągle czuje ból. Ginekolog stwierdził, że najprawdopodobniej jest to wina kręgosłupa lędźwiowego. Czy to może być możliwe? Dziękuję za odpowiedź.

  Dzień dobry.
  Rzeczywiście mogą to być problemy z odcinkiem krzyżowym kręgosłupa. Wtedy warto skonsultować się z fizjoterapeutą lub samemu można ćwiczyć wg metody McKenzie (instrukcje dostępne w internecie).
  Częstą jednak przyczyną bólu tej okolicy jest też rozejście/niestabilność spojenia łonowego. Wprawdzie dolegliwości wtedy pojawiają się głównie podczas chodzenia, mogą się też występować podczas siedzenia. Warto poprosić ginekologa przy następnej wizycie o przyłożenie głowicy Usg do spojenia łonowego. Jego szerokość powinna wynosić do 6-7 mm. Wartości powyżej 10mm właściwie przesądzają o rozpoznaniu. W takim przypadku zaleca się odpoczynek w najwygodniejszej dla pacjentki pozycji (+ zwolnienie z pracy). Pomaga też założenie pasa na biodra.
  Pozdrawiam,
  MT

  Ps.
  Przepraszam za zwłokę, ale zaglądam na znanylekarz.pl.
  W razie innych pytań postaram się odpisać szybciej.

  lek. Marek Troć

 • Czy rezonans magnetyczny złamania pozwala przejrzyście ocenić stopień zrostu?
  Co może lepiej zobrazować od rtg?

  W pierwszej kolejności Rtg. W razie wątpliwości TK.
  Pozdrawiam

  lek. Marek Troć

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej. Lekarz w trakcie ostatniego roku specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Rezy...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu