Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Niestety nie polecam i wręcz odradzam. Wizyta polegała na tym że przez pierwsze 10 minut doktor zajmował się kartą innego pacjenta.Lekarz absolutnie odradza profilaktykę choć o nią poprosiłam (badanie USG i cytologia) i jest wręcz jej przeciwny. Na badania niechętnie kieruje. Mnie skierował na odpłatne pomimo wizyty na NFZ.Poza tym żadnej rozmowy, zero zainteresowania. Ja już nigdy do niego nie pójdę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Nie polecam tego lekarza. Wizyta opiera się głównie na wpisywaniu badam do karty. To moja druga ciąża, w pierwszej miałam niewydolność szyjki macicy co wiązało się z leżeniem , założeniem pesara i przyjmowaniu leków. Pan doktor stwierdził ze każda ciąża jest inna i teraz nie będzie problemów. Skąd ta jego pewność , to nie wiem. Mialam duże obrzęki nog, powiedziałam o tym lekarzowi, ale stwierdził ze go to nie dotyczy i mam iść do internisty. Byla to moja jedyna wizyta. Wróciłam do ginekologa który prowadził moja pierwsza ciążę i dzięki niemu moja córcia jest zdrowym dzieckiem

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Jeżeli to lekarz przyjmujący w Wojskowej przychodni w Legionowie to nie polecam.... ja chodziłam do niego na początku ciąży. Na wstępie zapytał się tylko kiedy miałam ostatnią miesiączkę odpowiedziałam że wtedy i wtedy.... podniósł głowe i zapytał czy twierdzi Pani że może być Pani w ciąży??? Ciąze stwierdził przez badanie z palca.... no okej.... aparatury nie mają za dobrej w lwo wiec pewnie i tak by nic nie zobaczył. Badania skonczyły sie na 13 tygodniu ...potem Pan stwierdził że już się nie robi usg.... a na pytanie jakie mogę sobie kupić witaminy odpowiedział że te z ogródka. Przeniosłam się do innego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • lekarz nie przejawia jakiego kolwiek zainteresowania pacjentka wizyta polega na wpisaniu wynikow badan i wypisania kolejnego skierowania na badanie a chce zaznaczyc ze jestem w 30 tygodniu ciazy i to drugiej porzednia prowadzila inna lekarz bez zastrzezen na ostaniej wizycie lekarz odmowil mi wypisania skierowania na usg ktore przysluguje mi z nfz stwierdzil ze mam zrobic sobie prywatnie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem w 8 tygodniu ciąży. U Pana doktora byłam w tym tygodniu, po raz pierwszy. Nie zadał mi żadnych pytań. Nie interesowało go nawet czy już mam zrobione jakieś badania. Podałam mu wyniki badań w momencie, gdy zauważyłam, że wypisuje mi skierowanie na badania krwi. Nie pytał czy choruję na jakieś choroby (a jestem akurat osobą przewlekle chorą, która w ciąży musi odstawić leki i pobierać zwiększoną dawkę kwasu foliowego- na receptę). Na koniec, gdy spytałam czy ja mogę zadać pytania, o zalecenia (miałam listę pytań) Pan doktor zaczął tekstem: "Proszę Pani, ciąża to nie choroba" i skwitował, że mam zachowywać się jak zwykle. Chociaż nie miał pojęcia jak się zwykle zachowuję. Badanie wykonał bardzo delikatnie, bezboleśnie pobrał cytologię- za to jestem mu wdzięczna. Ale nie wrócę po raz drugi do lekarza, którego tak na prawdę w ogóle mój przypadek nie obchodzi. Nie sądzę by zależało mu na tym aby moje dziecko urodziło się zdrowe. WYWIAD- to podstawowe narzędzie lekarza, nie wszystko da się wyczytać z waginy, no chyba, że Pan doktor ma takie zdolności, wtedy cofam wszelkie zarzuty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę i wiem, że jest 100% profesjonalistą. Zna się na swoim fachu, a w odpowiednim momencie wykazał się niesamowitą intuicją i wyczuciem, dzięki czemu dzisiaj mogę się cieszyć z mojego zdrowego synka. Gorąco polecam!

 • I

  Zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Pan doktor prowadzi moją ciążę i czuję się niesamowicie bezpiecznie. Zawsze mogę liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, każdy niepokojący drobiazg jest "prześwietlany" przez Pana doktora, a każda wątpliwość - w razie potrzeby -konsultowana z innymi specjalistami. Bardzo miły, delikatny, czyściutki, punktualny, wzbudzający zaufanie i godny największego zaufania. Gorąco polecam!

 • Nieco małomówny, ale jak już zada mu się pytanie to odpowiada wyczerpująco. Bardzo delikatny, a najlepsze jest to, że nie trzeba prosić Go o skierowania na badania, bez zastanowienia wypisuje wszystko co jest potrzebne.

 • Wspaniały lekarz i człowiek. Godny do nasladowania przez swoich kolegów po fachu. Zawsze uśmiechnięty i miły. Służący dobrą radą. Wyjątkowo delikatny w czasie badania. Zawsze czyściutki i elegancko ubrany.Nigdy się nie spóźnia.Pacjętki zaczyna przyjmować jeszcze przed obowiazującymi godzinami przyjęć,wtedy kiedy dojedzie do przychodni.Prawdziwy profesjonalista.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Lekarz z powołania. Do pacjentek odnosi się z dużym szacunkiem. Zawsze spokojnie i dokładnie odpowie na pytanie, nigdy nie dał mi do zrozumienia, że coś jest oczywiste i nie powinnam pytać. Służy nawet poza godzinami przyjęć.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

94

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

3600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.