lek.

Marek Stysiński

Ginekolog

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z ginekologii i położnictwa zdobyłem już w wojew. zachodniopomorskim (wtedy województwo pilskie). Wiele ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet ginekologiczno - położniczy

  Klasztorna 19
  78-640 Tuczno, zachodniopomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Usługi

  Usg 1, 2, i 3-go trym.w/g fmfcert.77260 (przesiewowe badania prenatalne) 200 zł
  Usg sutków 100 zł
  Wkładka antykoncepcyjna klasyczna 400 zł
  Wymrażanie nadżerki 300 zł
  Zwykła wizyta bez cytologii 100 zł
  Wizyta(badanie gin., cytologia, usg przezpochwowe, bad. piersi) 120 zł
  Usg i-go trymestru z bad. biochemicznymi(w/g fmf) 310 zł
  Wkładka antykoncepcyjna mirena 1 000 zł
  Ocena owulacji (badanie usg przezpochwowe) 30 zł
  Ktg - kardiotokografia 30 zł

  więcej

 • Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  ul. Piastowska 2-4
  78-600 Wałcz, zachodniopomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg 1, 2, i 3-go trym.w/g fmfcert.77260 (przesiewowe badania prenatalne) 200 zł
  Usg sutków 100 zł
  Wkładka antykoncepcyjna klasyczna (5 lat) 400 zł
  Wymrażanie nadżerki 300 zł
  Zwykła wizyta bez cytologii 100 zł
  Wizyta(badanie gin., cytologia, usg przezpochwowe, bad. piersi) 120 zł
  Usg i-go trymestru z bad. biochemicznymi(w/g fmf) 310 zł
  Wkładka antykoncepcyjna mirena (5 lat) 1 000 zł
  Ocena owulacji (badanie usg przezpochwowe) 30 zł
  Ktg - kardiotokografia 30 zł
  Wkładka domaciczna levosert ( 3 lata) 600 zł

  więcej

 • Witam, 11.05. skończyłam 8 tydzień ciąży, ostatnia miesiączka 16.03. Beta HCG z 19.04. wynosiła 16119,9, na 5 tydzień ciąży, norma była przekroczona dwukrotnie, ale lekarz stwierdził, że przyrost jest prawidłowy. Badanie Bety z 08.05. wynik 404876,0, gdzie maksymalna norma laboratoryjna to 288000 między… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marek Stysiński

  Zakres norm dla BHCG jest bardzo szeroki. i odchylenia od normy są częste. Proszę zaufać przesiewowym badaniom prenatalnym z testem podwójnym i badaniu Nifty. Więcej na tym etapie nie da się zrobić,

 • Wizyta bez rodzica

  Witam. czy można przybyć do Pana na badanie w wieku 17 lat bez obecności rodzica ? mam takie objawy jak świąd,pieczenie,nieprzyjemny zapach,ból, zaczerwienienie miejsca intymnego. Gdyby wizyta była niemożliwa jakie leki Pan proponuje, które mogłyby pomoc

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marek Stysiński

  w wieku 17 lat można już samodzielnie zgłośić się na wizytę.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z ginekologii i położnictwa zdobyłem już w wojew. zachodniopomorskim (wtedy województwo pilskie).
  Wiele lat pracy i dyżurowania w lecznictwie zamkniętym pozwoliło mi zdobyć doświadczenie, połączyć i ugruntować wiadomości teoretyczne z praktycznymi.
  Od smego początku powstania Kas Chorych a póżniej Narodowego Funduszu Zdrowia jestem lekarzem kontraktowym NFZ w woj. Zachodniopomorskim.
  Liczne kursy doskonalące i uczestnictwo w wielu kongresach i zebraniach naukowych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego pozwalają mi na wykorzystanie zdobytej wiedzy w prowadzeniu praktyki na wysokim poziomie i ku zadowoleniu pacjentek.
  We wszystkich moich gabinetach wykonuję swoją pracę rzetelnie z poszanowaniem praw pacjenta i zawsze zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyki Lekarskej.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
136 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Zwykła wizyta bez cytologii

  Bardzo mily i kompetentny lekarz.
  Udziela wyczerpujacych informacji podczas badania.
  Polecam wszystkim pacjentkom.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Jestem właśnie po wizycie u p. Stysińskiego i jestem nią w pełni usatysfakcjonowana.Miałam doczynienia z wieloma ginekologami z powodu moich nawracającyh infekcji i żaden poprzedni lekarz nie poświęcił tyle uwagi mojemu problemowi.

  Gabinet jest ładny i schludny.Miejsce badań komfortowe (znajdują się tam przebieralnie) i przestrzenne.Sprzęt wysokiej jakości.
  Pan doktor był spokojny,kulturalny i miły.Robił wnikliwy wywiad, uważnie słuchał i szczegółowo przeglądał moje wyniki badań.Wszystko rzeczowo i bez pośpiechu wyjaśniał - nie czułam presji czasu podczas wizyty.
  Badania były przeprowadzane bardzo delikatnie i komfortowo.
  Po wizycie pan doktor zostawił bardzo pozytywne wrażenie skromnego, mądrego lekarza,który nie traktuje pacjentek hurtowo ani przez pryzmat pieniędzy,a traktuje każdą z osobna bardzo indiwidualnie.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: USG

  Pan doktor wszystko jasno wytłumaczył, miły i przyjazny. Badanie nie było dla niego kolejnym żmudnym badaniem, cieszył się razem z Nami z każdego ruchu i gestu dziecka. Warunki w gabinecie - pierwsza klasa. Wrócimy napewno.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Wizyta kontrolna

  Przesympatyczny lekarz ze świetnym podejściem do pacjentki. Rzeczowo wyjaśnia wszystkie kwestie, uśmiechnięty, bardzo delikatny. Pełen profesjonalizm. Wizyta o czasie, nie musiałam czekać. Najlepszy lekarz jakiego miałam okazję spotkać. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologiczno - położniczyUsługa: Zwykła wizyta bez cytologii

  Miły i kompeteny po wielu latach wróciłam do Pana doktora i jestem mile zaskoczona badaniem i kompetcja, wizyta bez stresu, szczegółowo tłumaczy na czym polega problem i jak można go rozwiązać cierpliwość Pana doktora pozwala pacjentce czuć się komfortowo na badanich, polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i rzetelna obsługa.Robiąc badanie wszystko wyjaśniał. Przy badaniu mógł być mąż i córka.Sprzęt rewelacyjny i bardzo dokładny. Piękne zdjęcia na pamiątkę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Inny

  Sympatyczna Pani która zajmuje się pacjentką po przybyciu do gabinetu, przyjemny lekarz- cierpliwie odpowiada na pytania-byłam pierwszy raz - delikatne badanie i zyczliwe podejcie pomaga zredukować stres który towarzyszy tego rodzaju wizycie lekarskiej. Na pewno tam wróce jeszcze, polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Kompetentny i delikatny, miłym podejściem do pacjentki sprawia, że znika stres związany z wizytą i badaniem. Spokojnie i dokładnie wszystko tłumaczy i stara się, żeby wizyta była jak najbardziej komfortowa. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: USG 1, 2, i 3-go trym.w/g FMFcert.77260 (przesiewowe badania prenatalne)

  Miły i uprzejmy lekarz. Jasno i szczegółowo odpowiada na zadawane pytania. Podczas USG w I trymestrze dokładnie pokazuje i jasno tłumaczy co widzimy na obrazie i jakie parametry dziecka mierzy. Zadbał o intymność i delikatność podczas badania.

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Wizyta(badanie gin., cytologia, usg przezpochwowe, bad. piersi)

  Pan Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą. Zaletą jego jest profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Miły, uprzejmy, empatycznie wczuwa się w potrzeby pacjenta. Wykonuje bardzo dokładnie badania i potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Gabinet jest na poziomie europejskim. Polecam.