Marek Rząca

Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Doktor Marek Rząca to najlepszy lekarz z jakim się spotkałam!
  Przeprowadził mi dwie operacje: guzka w piersi oraz dużego guza tarczycy.
  Wspaniały fachowiec, dzięki jego umiejętnościom po operacji tarczycy bardzo szybko doszłam do siebie, juz na drugi dzień mogłam wyjsć do domu.
  Pan doktor to przemiły i ciepły człowiek. Anioł!
  Chciałabym aby każdy lekarz był taki....

 • Szukasz onkologa? Pacjenci polecają:

  Marek Pudełko
  Marek Pudełko
  Onkolog, Chirurg
  Powstańców Śląskich 7a, Wrocław
  czarodziej . nie tylko leczy, ale takze wzmacnia duchowo. potrafi wlać w załamane serce nadzieję ,a także poprzez… więcej

  Agnieszka Garncarek
  Agnieszka Garncarek
  Onkolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Świdnicka 40, Wrocław
  Pani Doktor Garncarek jest bardzo profesjonalna. Zbadała mnie dokładnie i usunęła wszelkie zmiany skórne. Jestem… więcej

  Anna Leszczyszyn-Stankowska
  Anna Leszczyszyn-Stankowska
  Chirurg, Onkolog
  Hirszfelda 12, Wrocław
  Pani Doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczyła a tym samym bardzo uspokoiła. Nawet nie musiałam pytać. Polecam! więcej

  Bartosz Kapturkiewicz
  Bartosz Kapturkiewicz
  Chirurg, Onkolog
  pl. Hirszfelda 12, Wrocław
  Pan doktor bardzo kompetentny , miły , wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały dla pacjenta , poświęca dużo czasu… więcej

  Bernarda Kazanowska
  Bernarda Kazanowska
  Pediatra, Onkolog, Hematolog
  pl. Powstańców Śląskich 1/116, Wrocław
  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna i rzeczowa. Ma obszerną wiedzę z zakresu hematologii dziecięcej. Obejrzała… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Marek Rząca to najlepszy lekarz z jakim się spotkałam!
   Przeprowadził mi dwie operacje: guzka w piersi oraz dużego guza tarczycy.
   Wspaniały fachowiec, dzięki jego umiejętnościom po operacji tarczycy bardzo szybko doszłam do siebie, juz na drugi dzień mogłam wyjsć do domu.
   Pan doktor to przemiły i ciepły człowiek. Anioł!
   Chciałabym aby każdy lekarz był taki....

  • Genialny chirurg a to jest dla mnie najważniejsze. Moja pierś po usunięcia guza wygląda lepiej niż ta zdrowa.
   Może nie jest typem lekarza , który pogłaszcze po ręce i będzie pocieszał ale już w trakcie choroby okazało się sporo znajomych albo znajomi znajomych byli operowani przez Pana Doktora i wszyscy żyją i maja się świetnie. Kolejki w poradni na Kamińskiego kosmiczne i trzeba długo czekać ale niestety rak to choroba coraz częściej atakująca a specjalistycznych ośrodków z doświadczonymi chirurgami onklogami jak na lekarstwo.
   Zdecydowanie polecam doktora Rzące.

  • O

   Niestety dr Rząca ma bardzo lekceważący stosunek do pacjenta.Tylko w znieczuleniu miejscowym ,które na mnie nie działało wycinał mi dwa guzki z piersi.Na koncu zabiegu zapytał czy zostawić mi takiego ,,flaka''czy już uciąć całą pierś .Dodam ,że byłam młodą , piękną kobietą bez piersi niestety nie jestem.Nie zapropnował dodatkowych badań czy guzki są złośliwe.W czsie operacji już w pełnej narkozie uciął mi pierś a o możliwosci jenoczesnej rekonstrukcji nawet nie wspomniał...Lekarz z zerowym poczuciem empatii.Nie będę już pisała jak zachowywał się po operacji.Moje spotkanie z tym lekarzem to jakiś horror.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Podejście do pacjenta poniżej krytyki. Wywiad z pacjentem to dla niego fikcja. Nie zlecił badań diagnostycznych, bo jak stwierdził - tak młoda osoba ich nie potrzebuje. Diagnoza to cytuję:
   "Ma boleć. Jak się zestarzeje to przestanie" Pozostałe niepokojące pacjentkę zmiany skwitował cytuję:
   "To pozostałość po przodkach - małpach, psach, kotach" Może według jego teorii ewolucji...
   Onkolog, doktor nauk medycznych... Wizyta trwała 5 minut a oczekiwanie na nią miesiąc. Badanie palpacyjne i rzut oka na nastolatkę wystarczył za pierwszy w jej życiu zestaw badań onkologicznych.
   Żadnych wyjaśnień, za wyjątkiem już cytowanych.
   Po zwróceniu lekarzowi uwagi, przez asystującą matkę młodej pacjentki, na nieprofesjonalne i niekompetentne podejście, padły słowa, cytuję:
   "Jak się nie podoba to niech pani idzie gdzie indziej"
   Radzę wszystkim rozpatrującym wizytę onkologiczną u tego pana by się zastanowili czy warto.
   "Primum non nocere" - po pierwsze nie szkodzić - w tym wypadku samemu sobie, wybierając się do tego pana.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • R

   Jestem zaskoczona opiniami pozytywnymi dotyczącymi tego Pana! Przyjechałam po konsultację, to była moja pierwsza wizyta u Pana Rzący. Po badaniu usg pan doktor stwierdził, że może mi zoperować pierś, tu, od ręki, w przychodni, w gabinecie obok, za jedyne 900 zł. Bez biopsji i głębszej konsultacji stwierdził, że guzy i tak trzeba wyciąć bo po co mi one, młodsza już nie będę , tylko starsza, a później damy do badania i za trzy tygodnie przyjedzie Pani i zdecydujemy co dalej, czy amputować pierś czy leczyć!!! Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, by bez diagnozy operować pacjenta, a później jakby nigdy nic wysłać do domu i niech sobie tam w domu czeka na wyniki. Zaskakujące jest to, że tak na prawdę zabieg może być zbędny po prostu. Nie przyjęłam propozycji Pana doktora choćby nawet z tej przyczyny, że przyjechałam z daleka samochodem i nie byłam przygotowana na taką ewentualność, nie wyobrażałam sobie tym samym powrotu do domu po zabiegu, tym bardziej, że nie byłam pewna jak i sam lekarz, czy zabieg jest konieczny.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Dobry lekarz, staranny, bardzo pracowity, uczciwy. Tak samo dobry i staranny w państwowym szpitalu, jak w prywatnej przychodni.

   Prywatnie dr Rząca przyjmuje w przychodni "Onkomed".

  • K

   Moim zdaniem Pan dr Marek Rząca to bardzo dobry diagnosta i operator.Okazał się bardzo kompetentnym, troskliwym i wyrozumiałym dla starszego pacjenta lekarzem.W sposób opanowany i rzeczowy/bez roztkliwiania się/informuje o stanie zdrowia i rokowaniu.Można Mu powierzyć swoje zdrowie i życie z pełnym zaufaniem.Bardzo żałuję że nie praktykuje prywatnie.Gorąco polecam.

  • T

   Fantastyczny Człowiek, genialny lekarz. Spokój, opanowanie, dociekliwość daje gwarancję , że będą rozważone wszystkie możliwości leczenia, nie bałam się, chociaż przed operacją zaliczyłam wiele nieprzespanych nocy, i nie zawiodłam się.
   Kontynuuję leczenie, ale dzięki Panu Doktorowi ufam, że naprawdę wszystko będzie super dobrze, bo nie "gawędzi" nie obiecuje, nie "gdyba", tylko z wielką uwagą analizuje wszystkie badania zanim postawi diagnozę , a operuje! to po prostu mistrzostwo świata. Naprawdę z wielkim szacunkiem traktuje pacjentów. /nie jestem młoda/

  • A

   Leczę się u tego lekarza 6 lat. Jest perfekcyjny w swoim zawodzie, naprawdę zależy mu na pacjencie. Byłam świadkiem jak próbował nakłonić starszą pacjentkę na chemioterapię, bo była dla niej ratunkiem. Źle zdiagnozował mnie jego kolega po fachu ale otwarcie mu to powiedział i nie było krycia kolegi. Ocalił mi pierś, bo wystarczyła operacja oszczędzająca a w DCO Wrocław odrazu wycinają całą pierś czy trzeba, czy nie. Bardzo konkretny przy każdej wizycie, zleca wszystkie niezbędne badania. Wiem też, że czasem krzyczy na pacjentki ale wcale mu sie nie dziwię - przychodzi kobieta z guzem w piersi wielkości jajka i jest zaskoczona, że to rak. Gdzie była wcześniej, nie wyczuła nic? Potem oczekuje się cudów od lekarza. Po prostu denerwuje go ludzka głupota i rażące zaniedbania, zresztą mnie też.

  • K

   Polecam Pana Marka szczególnie do operacji oszczędzających piersi - robi plastykę pięknie,jest może trochę małomówny, ale to nie ma znaczenia. Piers po operacji mam piękną i uratowaną. Polecam naprawdę!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG