Jesteś tym lekarzem?

213

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Gabinet Stomatologiczny.

  al. Jana Pawła II 24
  21-500 Biała Podlaska, lubelskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Potwierdzam !!! Chirurg godny polecenia .Miły , uprzejmy wszystko dokładnie wytłumaczy .Wspaniały człowiek i lekarz !!!!

 • R

  Trudno znaleźć lepszego fachowca w tym mieście. Ciekawostką jest kolejka do Pana Doktora. Żadnych znajomości. Zapisów. Każdy staje jaj za dobrych dawnych lat w kolejce. A Pan Rychlik przyjmuje czasem do późnych godzin. Nikogo z bólem nie odprawi. Wspaniały człowiek i fachowiec.

  Ryszard Godlewski

 • Dr Rychlik to świetny chirurg szczękowy! Wyrywał mi dwie ósemki dolne ułożone poziomo w łuku i trochę się przy tym namęczył, ale nawet takie mrożące krew w żyłach operacje nie są u niego straszne. Rany goiły się bardzo dobrze, zero komplikacji. Poza tym bardzo przyjemny człowiek.
  Informacyjnie - wyrywanie ósemek kosztuje 300-350zł.

 • Pan Rychlik wyrywał mi ósemkę górną. Prawie nic nie bolało!!!! (a pisze to dentystyczna panikara) Dłużej czekało się na działanie znieczulenia (ok 2 minut) niż samego wyrywania (ok 30sekund).
  Lekarz bardzo sympatyczny, odpowiada na każde pytanie, pożartuje.

  Trzeba pamiętać, że doktor nie przyjmuje już na nfz. Wyrywanie ósemki kosztuje ok 200 - 250zł.

 • Byłam u dr.Rychlika i powiem szczerze że bardzo dobry stomatolog , znieczulenie nic nie bolało rwanie zęba również nie bolało mimo że widziałam jak się męczył nad jego rwaniem bo niestety był okropny ten ząb. W miarę miły lekarz.
  Polecam dla tych , którzy się boją panicznie stomatologów i rwania zębów.
  P.S. Pan Rychlik przyjmuje na nfz na ulicy terebelskiej 58 :) najlepiej być przed 8 rano i zająć sobie kolejkę bez zapisywania się Tylko we wt. i czw.

 • Serdecznie polecam. Wyleczyłam prawie wszystkie zęby u Pana Rychlika i jestem bardzo zadowolona. Jest miły i ma profesjonalne podejście do pacjenta.

 • jak sie z nim skontaktowac i gdzie ma gabinet bo na alejach juz chyba niema a podany telefon jest nieaktywny

 • Ponad rok temu Dr Rychlik usunął mi chirurgicznie dolną ósemkę.
  Nie trwało to kilka minut, a znieczulenie bolało, jednak później nic nie czułam i szybko zapomniałam o całej akcji. Niedługo planuję ponownie skorzystać z pomocy doktora, gdyż drugi ząb mądrości daje o sobie znać.
  Polecam! :)

 • Ja polecam pana Dr jeśli chodzi o usuwanie zębów, szybko i sprawie. tak jak powiedział mój poprzednik z zaskoczenia i naprawdę sprytnie. Polecam każdemu kto ma zamiar pozbyć się zębów. niestety jeśli chodzi o leczenia nie jestem w stanie się jakkolwiek ustosunkować bo nie leczyłam u Pana Dr.

 • Nie leczyłem/borowałem ząbków u Pana Doktora. Ale jeżeli chodzi o rwanie zębów (chirurgia szczękowa) szczególnie polecam. Rwanie 8 zajeło 3 sekundy, oczywiście przy pełnym znieczuleniu i z zaskoczenia. Byłem w szoku, że już jest po temacie o mało nie zemdlałem. Jak słucham jak się pacjęci męczą na fotelu po 30 minut i jakie mają komplikacje po rwaniu. To Doktora serdecznie polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online