Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Witam serdecznie, nazywam się Marek Rybicki, jestem chirurgiem szczękowo-twarzowym z bardzo bogatym doświadczeniem w realizacji najbardziej skomplikowanych operacji i zabiegów.
więcej

 • Dzień dobry. Mam problem z jednym zębem. Ponad 3 miesiące temu miałam wymienioną plombę - plomba jest bardzo płytka. RTG nie pokazuje żadnych zmian. Niestety od razu ząb zaczął mnie boleć na nagryzanie. Miałam już wymienianą tę plombę dwa razy, obecnie mam opatrunek. Bez zmian -może nawet trochę gorzej… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marek Rybicki

  Dzień dobry, bez konsultacji trudno jest stwierdzić co może być powodem bólu przy nagryzaniu. Leczenie kanałowe jest leczeniem które usuwa nerwy, więc jeżeli ból pochodzi z zęba powinno pomóc zwalczyć… Więcej

 • Witam,
  w sierpniu miałem zabieg osteosyntezy żuchwy z powodu jej złamania w lewym kącie.
  Zostałem wypuszczony do domu po 3 dniach, niestety kość się nie zrosła przez miesiąc (brak jakicholwiek oznak zrostu), do tego nabawiłem się drożdżaka i decyzją lekarzy byłem operowany dwa tygodnie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marek Rybicki

  Witam serdecznie, każdy przypadek tego rodzaju zabiegu jest rozpatrywany indywidualnie przez lekarza prowadzącego Pacjenta. W większości przypadków Pacjent wypisywany jest ze szpitala zaopatrzony w elastyczne… Więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam serdecznie, nazywam się Marek Rybicki, jestem chirurgiem szczękowo-twarzowym z bardzo bogatym doświadczeniem w realizacji najbardziej skomplikowanych operacji i zabiegów.

  Moja motywacja wynika z wyzwań – im trudniejszy przypadek, tym mam więcej chęci do szukania rozwiązań. Najtrudniejsze przypadki leczenia stanowią dla mnie inspirację. Często swoim pacjentom przywracam nadzieję na pozytywny finał leczenia, nawet jeśli wcześniej ją im odebrano.

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Stomatologia ogólna

Choroby

 • Implantologia
 • Chirurgia szczękowo - twarzowa - Ortognatyka
 • Próchnica
 • Zęby zatrzymane
 • Ból zęba

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F

  Pan Marek wstawiał mi implant. Obyło się bez dużego bólu. Wszystko poszło sprawnie, więc wystawiam pięć gwiazdek. Polecam.

  lek. dent. Marek Rybicki2017-10-01

  Bardzo serdecznie dziękuję!
  Polecam się na przyszłość ;)

 • Wyjątkowe podejście i cierpliwość, nie tylko do dzieci. Mój syn, który nie dał się przedtem dotknąć nawet fryzjerowi, wytrzymał bez znieczulenia borowanie i czyszczenie. Fachowy, szybki, delikatny i skuteczny. Nie wiem jak to możliwe ale wizyta u Pana doktora to, pomimo jego profesji, sama przyjemność :). Polecam!

  lek. dent. Marek Rybicki2017-10-01

  Dziękuję serdecznie!

 • Doktor Marek Rybicki to genialny chirurg stomatolog. Ciężko mi było znależć dobrego implantologa, zwlaszcza że mój przypadek był złożony. Pan Doktor wykonał u nie zabieg augmentacji kości pod implanty dokonując przeszczpu z okostnej. Wszystko obyło się bez żadnych problemów i powikłań. Jestem już dwa miesiące po zabiegu i wszystko jest w porządku. Teraz czekam na moje trzecie zęby.
  Do tego Pan Doktor jest miły i zawsze uśmiechnięty co obniża mój stres podczas wizyt.
  Bardzo serdecznie polecam Pana Rybickiego.

 • super lekarz,jako jedyny podjął sie usunięcia ropnia u moje 2 letniej córeczki Oliwii.Specjalnie z innego szpitala przyjechał do szpitala na Litewskiej aby usunąć mojej coreczce ropień w jamie ustnej oraz ząbki, sytuacja zdrowotna dziecka była bardzo powazna, Pan doktor jest bardzo miłym człowiekiem, bezposrednim, z sercem i pasją oddajacym sie swojej pracy, jestem Mu niezmiernie wdzięczna. Anna

  lek. dent. Marek Rybicki2017-10-01

  Dziękuję Pani Anno za tak pozytywną opinię :)

 • Wizytę u pana doktora Marka polecam wszystkim, którzy muszą rozprawić się z kłopotliwymi ósemkami. Ja pozbyłam się u pana doktora już dwóch i z pewnością kiedy zajdzie taka potrzeba kolejne dwie też usunę właśnie tam. Cały zabieg trwał 20 minut, ze znieczuleniem jest to bezbolesny zabieg. Po powrocie do domu wystarczył jeden ibuprom i okład z lodu.

 • K

  Marek Rybicki to bardzo profesjonalny lekarz. Jest to młody, ale doświadczony i zdolny lekarz. Popieram opinię innych, którzy odbierają go jako osobę, która zaraża optymizmem i uśmiechem. Niestety w moim przypadku nie było możliwości wszczepienia implantów ze względu na zanik kości, co dla dr Rybickiego nie było problemem. Dwa dni temu wszczepiono mi kość z biodra. Narazie jest wszystko super, choć czeka mnie jeszcze sporo. Najważniejsze, ze trafiłam w rece profesjonalisty. Polecam.

  lek. dent. Marek Rybicki2017-10-01

  Dziękuje za rekomendację :) zadowolenie Pacjentów dodaje mi ogromnego optymizmu. Pozdrawiam serdecznie.

 • Pan dr. Rybick:Bez bólu, bez zwłoki, bez zbędnych kosztów , szacunek za profesjonalizm i zrozumienie dla panikarza . Wszyscy którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, moja czarna ledwie widoczna ósemka znikneła nie wiem dokładnie kiedy ale w czasie krótszym niż 2 minuty .
  Grzegorz P.

 • Doktor Rybicki jest ambitny i bardzo fachowy. Pana doktora spotkałam w Gabinecie Adentis, gdzie profesjonalnie, co ważne bez bólu, usunął zęba i wkręcił implant mojemu mężowi. Absolutnie polecam mąż bardzo boi się dentysty, ale Pan dr jest bardzo delikatny.

 • Pan dr. jest bardzo miłym lekarzem/człowiekiem.
  Bardzo dobrze zajmuje się pacjetami..
  Zawsze ma dobry humor,który przenosi na pacjetów np; po powaznych operacjach...

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • fachowy, odważny, nie pozostawia pacjenta z jego problemami, nawet jeśli bariery stawia NFZ-owska biurokracja lub jego koledzy po fachu ;-) do tego przystojny i ładnie się uśmiecha;-) spokojnie można mu zaufać ;-)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online