Marek Ruchała

Endokrynolog

93 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Endo-Clinic Gabinety SpecjalistyczneUsługa: Hashimoto

  Z endokrynologami mam styczność od 1999 roku. Przez wiele lat byłam odsyłana od lekarza do lekarza. Dziś byłam na pierwszej wizycie u prof. Ruchała i jestem bardzo zadowolona. Bardzo ludzie podejście do pacjenta, wyjaśnia wszelkie niejasności, szuka rozwiązań dla problemu. Z czystym sumieniem polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  93 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Endo-Clinic Gabinety SpecjalistyczneUsługa: Hashimoto

   Z endokrynologami mam styczność od 1999 roku. Przez wiele lat byłam odsyłana od lekarza do lekarza. Dziś byłam na pierwszej wizycie u prof. Ruchała i jestem bardzo zadowolona. Bardzo ludzie podejście do pacjenta, wyjaśnia wszelkie niejasności, szuka rozwiązań dla problemu. Z czystym sumieniem polecam!

  • Lokalizacja: Endo-Clinic Gabinety Specjalistyczne

   Na prywatnej wizycie spoko. Ale uzg na szybko dotknal tarczycy powiedzial ze trzy guzki male i to nic groznego. Na wizycie w szpitalu, krzyk na pacjentow. Dwie osoby w gabinecie. Pani ma 50/50 ze to rak, a pani 100 obie operacje w trybie pilnym. Obie w ryk i nastepna osoba. Prosze sobie zoperowac to u hirurga. Diagnoza: nie mozna wykluczyc ani potwierdzic. Komentarz doktora żaden.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Powiem tak. Będąc na oddziale D1 uratował mi zdrowie i poprawił jego jakość. Pan profesor jest w pewien sposób specyficzny, to fakt. Ale proszę pozwolić profesorowi po prostu działać.Wszystko mi wyjaśnił na wizycie, dobrał leki które od 2 lat źle tolerowałem, zrobił dokładne badania i dzięki niemu mogę funkcjonować.

  • byłam u doktora prywatnie na podstawie wyników stwierdził ,że trzeba operować bo mam" bombe zegarową"która może zacząc tykać,ale zlecił następną wizyte i jeszcze drogie badanie,a że akurat był termin wyczekiwanej wizyty na nfz to poszłam do jego szpitalnej przychodni,w środku on i 2 pielęgniarki a on mi mówi że bedziemy leczyc lekami,na podstawie tych samych wyników,jak wspomniałam,że ostatnio proponował operacje to bezczelnie wypalił ,że raz przychodze prywatnie raz na nfz i jest ogupiały,ja na to ,że mam tez same wyniki co prywatnie i różne diagnozy,żaczoł burczec,wiec wyszłam,,to była moja ostatnia wizyta u tego pana,wiola

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Trafiłam do pana profesora przez przypadek. Pierwsza wizyta prywatnie, później oczywiście "wciągnąl" mnie na swoją listę pacjentów w szpitalu (NFZ). Zlecił badania, z których tak naprawdę nic nie wynikało. Profesor Ruchała nic nie wyjaśnił, co, jak, dlaczego, wizyta trwała 5 min., dostałam tabletki na leczenie tarczycy, a gdy próbowałam dowiedzieć się cokolwiek, dlaczego zostały przepisane mi tabletki - nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Po 6 miesiącach poszłam na kontrolę do innego endokrynologa i ten niemal złapał się za głowę i zapytał dlaczego przepisano mi tabletki skoro jestem zdrowa.
   Szczerze nie polecam tego endokrynologa!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Byłam u tego doktora dwa razy, pierwszy raz normalna wizyta, nie miałam większych zastrzeżeń poza powściągliwością i braku chęci zdradzenia jakichkolwiek szczegółów dotyczących choroby. Ponieważ chciałam kontynuować wizyty u tego samego specjalisty udałam się ponownie na kolejną.
   Odbyła się ona w tym roku. Trwała 1 minutę. Przyszłam z gotowymi wynikami krwi. Doktor uznał, że badania należy powtórzyć i do widzenia. Bo on nic nie widzi na podstawie danych wyników. Za wizytę skasował całe 200 zł. Niezwykle niesympatyczny i bezczelny. Przestrzegam, szczególnie osoby które nie robiły badań krwi w miejscu uznawanym przez Pana Ruchałę. Chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy i czasu na kolejne bezsensowne wizyty u tego specjalisty.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • swietny , kompetentny z ogromnym zasobem wiedzy . Nie rozumiem tych wypowiedzi o tym ze Pan Profesor jest nie mily ?? to chyba raczej w przypadku Pana Profesora niemozliwe .... Kultura sama w sobie i do tego swietny specjalista Zaluje , ze tak pozno do niego trafilam
   justyna

  • WYJĄTKOWY, świetny lekarz specjalista w swoim fachu, nie rozumiem dla mnie idiotycznych opinii , "dobry lekarz, ale nie porozmawiał" to nie psycholog , aby pogadać , on leczy inne schorzenia. Ja leczę się na tarczycę od prawie 20 lat dziś pierwszy raz poszłam do profesora. Pełen profesjonalizm wszystko wytłumaczone i diagnoza , operacja , "ale nie pożar" . Profesor nie operuje, dlatego nikt mi nie powie, że nastawiony na pieniądze nie na człowieka. Ludzie dlaczego oceniacie źle kogoś tylko dlatego, że jest konkretny i nie zajmuje się ględzeniem. Dzisiejsza pacjentka Ewa

  • Trafiłam do Profesora z problemem nadczynności tarczycy (tak twierdziła pani endokrynolog X z Gniezna ,która przepisała mi leki ) Profesor zlecił szczegółowe badania które całkowicie obaliły tezę Gnieźnieńskiej "specjalistki".Bardzo dziękuję za okazaną pomoc gdyż jestem w ciąży i potrzebna mi była fachowa pomoc.Przemiły człowiek ,który nie patrzy na zarobienie pieniędzy,a na zdrowie pacjenta.Serdecznie polecam i pozdrawiam !!!

  • Absolutnie genialny, przemily i konkretny czlowiek! Idealnie dobral leczenie, wyjasnil i doradzil-nawet w kwesti inneno problemu zdrowotnego niz tylko tarczyca! Kultura na najwyzszym poziomie! Przemily czlowiek i swietny specjalista! Wizyta owszem nie trwa dlugo ale po coz mialaby trwac skoro wszystkie informacje przekazuje szczerze i konkretnie? POLECAM WSZYSTKIM!!!!

  Jesteś tym lekarzem?

  864

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1300

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.