Jesteś tym lekarzem?

1131

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1300

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • P

  Powiem tak. Będąc na oddziale D1 uratował mi zdrowie i poprawił jego jakość. Pan profesor jest w pewien sposób specyficzny, to fakt. Ale proszę pozwolić profesorowi po prostu działać.Wszystko mi wyjaśnił na wizycie, dobrał leki które od 2 lat źle tolerowałem, zrobił dokładne badania i dzięki niemu mogę funkcjonować.

 • W

  byłam u doktora prywatnie na podstawie wyników stwierdził ,że trzeba operować bo mam" bombe zegarową"która może zacząc tykać,ale zlecił następną wizyte i jeszcze drogie badanie,a że akurat był termin wyczekiwanej wizyty na nfz to poszłam do jego szpitalnej przychodni,w środku on i 2 pielęgniarki a on mi mówi że bedziemy leczyc lekami,na podstawie tych samych wyników,jak wspomniałam,że ostatnio proponował operacje to bezczelnie wypalił ,że raz przychodze prywatnie raz na nfz i jest ogupiały,ja na to ,że mam tez same wyniki co prywatnie i różne diagnozy,żaczoł burczec,wiec wyszłam,,to była moja ostatnia wizyta u tego pana,wiola

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E

  Trafiłam do pana profesora przez przypadek. Pierwsza wizyta prywatnie, później oczywiście "wciągnąl" mnie na swoją listę pacjentów w szpitalu (NFZ). Zlecił badania, z których tak naprawdę nic nie wynikało. Profesor Ruchała nic nie wyjaśnił, co, jak, dlaczego, wizyta trwała 5 min., dostałam tabletki na leczenie tarczycy, a gdy próbowałam dowiedzieć się cokolwiek, dlaczego zostały przepisane mi tabletki - nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Po 6 miesiącach poszłam na kontrolę do innego endokrynologa i ten niemal złapał się za głowę i zapytał dlaczego przepisano mi tabletki skoro jestem zdrowa.
  Szczerze nie polecam tego endokrynologa!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Byłam u tego doktora dwa razy, pierwszy raz normalna wizyta, nie miałam większych zastrzeżeń poza powściągliwością i braku chęci zdradzenia jakichkolwiek szczegółów dotyczących choroby. Ponieważ chciałam kontynuować wizyty u tego samego specjalisty udałam się ponownie na kolejną.
  Odbyła się ona w tym roku. Trwała 1 minutę. Przyszłam z gotowymi wynikami krwi. Doktor uznał, że badania należy powtórzyć i do widzenia. Bo on nic nie widzi na podstawie danych wyników. Za wizytę skasował całe 200 zł. Niezwykle niesympatyczny i bezczelny. Przestrzegam, szczególnie osoby które nie robiły badań krwi w miejscu uznawanym przez Pana Ruchałę. Chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy i czasu na kolejne bezsensowne wizyty u tego specjalisty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • G

  swietny , kompetentny z ogromnym zasobem wiedzy . Nie rozumiem tych wypowiedzi o tym ze Pan Profesor jest nie mily ?? to chyba raczej w przypadku Pana Profesora niemozliwe .... Kultura sama w sobie i do tego swietny specjalista Zaluje , ze tak pozno do niego trafilam
  justyna

 • E

  WYJĄTKOWY, świetny lekarz specjalista w swoim fachu, nie rozumiem dla mnie idiotycznych opinii , "dobry lekarz, ale nie porozmawiał" to nie psycholog , aby pogadać , on leczy inne schorzenia. Ja leczę się na tarczycę od prawie 20 lat dziś pierwszy raz poszłam do profesora. Pełen profesjonalizm wszystko wytłumaczone i diagnoza , operacja , "ale nie pożar" . Profesor nie operuje, dlatego nikt mi nie powie, że nastawiony na pieniądze nie na człowieka. Ludzie dlaczego oceniacie źle kogoś tylko dlatego, że jest konkretny i nie zajmuje się ględzeniem. Dzisiejsza pacjentka Ewa

 • K

  Trafiłam do Profesora z problemem nadczynności tarczycy (tak twierdziła pani endokrynolog X z Gniezna ,która przepisała mi leki ) Profesor zlecił szczegółowe badania które całkowicie obaliły tezę Gnieźnieńskiej "specjalistki".Bardzo dziękuję za okazaną pomoc gdyż jestem w ciąży i potrzebna mi była fachowa pomoc.Przemiły człowiek ,który nie patrzy na zarobienie pieniędzy,a na zdrowie pacjenta.Serdecznie polecam i pozdrawiam !!!

 • Absolutnie genialny, przemily i konkretny czlowiek! Idealnie dobral leczenie, wyjasnil i doradzil-nawet w kwesti inneno problemu zdrowotnego niz tylko tarczyca! Kultura na najwyzszym poziomie! Przemily czlowiek i swietny specjalista! Wizyta owszem nie trwa dlugo ale po coz mialaby trwac skoro wszystkie informacje przekazuje szczerze i konkretnie? POLECAM WSZYSTKIM!!!!

 • Znakomity specjalista. Nie zawraca dup-y opowiadaniami tylko leczy. Skuteczny i konkretny. Wizyta maksymalnie 5-10 minut. Mnie wyleczył! Polecam.

 • Szanowni Państwo, zadziwia mnie ilość pozytywnych komentarzy! Pan Profesor Marek Ruchała być może jest dobrym specjalistą, ale poziom empatii zerowy! Wizyta trwała 5 minut, opatrzona została komentarzem: "Och, za dużo chce Pani wiedzieć!"... Nieuprzejmość, pretensjonalność, manifestowanie swojej wyższości... ODRADZAM!!!!!!!! I oczywiście nie muszę dodawać, że zbagatelizował Pan Profesor moje hormony nadnerczy...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online