To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Marek Ruchała to jeden z 80 lekarzy o specjalizacji endokrynolog w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1300 osób

 • Dostępność

  Lekarz Marek Ruchała przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten endokrynolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Powiem tak. Będąc na oddziale D1 uratował mi zdrowie i poprawił jego jakość. Pan profesor jest w pewien sposób specyficzny, to fakt. Ale proszę pozwolić profesorowi po prostu działać.Wszystko mi wyjaśnił na wizycie, dobrał leki które od 2 lat źle tolerowałem, zrobił dokładne badania i dzięki niemu mogę funkcjonować.

 • bardzo słaby

  byłam u doktora prywatnie na podstawie wyników stwierdził ,że trzeba operować bo mam" bombe zegarową"która może zacząc tykać,ale zlecił następną wizyte i jeszcze drogie badanie,a że akurat był termin wyczekiwanej wizyty na nfz to poszłam do jego szpitalnej przychodni,w środku on i 2 pielęgniarki a on mi mówi że bedziemy leczyc lekami,na podstawie tych samych wyników,jak wspomniałam,że ostatnio proponował operacje to bezczelnie wypalił ,że raz przychodze prywatnie raz na nfz i jest ogupiały,ja na to ,że mam tez same wyniki co prywatnie i różne diagnozy,żaczoł burczec,wiec wyszłam,,to była moja ostatnia wizyta u tego pana,wiola


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Trafiłam do pana profesora przez przypadek. Pierwsza wizyta prywatnie, później oczywiście "wciągnąl" mnie na swoją listę pacjentów w szpitalu (NFZ). Zlecił badania, z których tak naprawdę nic nie wynikało. Profesor Ruchała nic nie wyjaśnił, co, jak, dlaczego, wizyta trwała 5 min., dostałam tabletki na leczenie tarczycy, a gdy próbowałam dowiedzieć się cokolwiek, dlaczego zostały przepisane mi tabletki - nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Po 6 miesiącach poszłam na kontrolę do innego endokrynologa i ten niemal złapał się za głowę i zapytał dlaczego przepisano mi tabletki skoro jestem zdrowa.
  Szczerze nie polecam tego endokrynologa!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Byłam u tego doktora dwa razy, pierwszy raz normalna wizyta, nie miałam większych zastrzeżeń poza powściągliwością i braku chęci zdradzenia jakichkolwiek szczegółów dotyczących choroby. Ponieważ chciałam kontynuować wizyty u tego samego specjalisty udałam się ponownie na kolejną.
  Odbyła się ona w tym roku. Trwała 1 minutę. Przyszłam z gotowymi wynikami krwi. Doktor uznał, że badania należy powtórzyć i do widzenia. Bo on nic nie widzi na podstawie danych wyników. Za wizytę skasował całe 200 zł. Niezwykle niesympatyczny i bezczelny. Przestrzegam, szczególnie osoby które nie robiły badań krwi w miejscu uznawanym przez Pana Ruchałę. Chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy i czasu na kolejne bezsensowne wizyty u tego specjalisty.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  swietny , kompetentny z ogromnym zasobem wiedzy . Nie rozumiem tych wypowiedzi o tym ze Pan Profesor jest nie mily ?? to chyba raczej w przypadku Pana Profesora niemozliwe .... Kultura sama w sobie i do tego swietny specjalista Zaluje , ze tak pozno do niego trafilam
  justyna

 • bardzo dobry

  WYJĄTKOWY, świetny lekarz specjalista w swoim fachu, nie rozumiem dla mnie idiotycznych opinii , "dobry lekarz, ale nie porozmawiał" to nie psycholog , aby pogadać , on leczy inne schorzenia. Ja leczę się na tarczycę od prawie 20 lat dziś pierwszy raz poszłam do profesora. Pełen profesjonalizm wszystko wytłumaczone i diagnoza , operacja , "ale nie pożar" . Profesor nie operuje, dlatego nikt mi nie powie, że nastawiony na pieniądze nie na człowieka. Ludzie dlaczego oceniacie źle kogoś tylko dlatego, że jest konkretny i nie zajmuje się ględzeniem. Dzisiejsza pacjentka Ewa

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Profesora z problemem nadczynności tarczycy (tak twierdziła pani endokrynolog X z Gniezna ,która przepisała mi leki ) Profesor zlecił szczegółowe badania które całkowicie obaliły tezę Gnieźnieńskiej "specjalistki".Bardzo dziękuję za okazaną pomoc gdyż jestem w ciąży i potrzebna mi była fachowa pomoc.Przemiły człowiek ,który nie patrzy na zarobienie pieniędzy,a na zdrowie pacjenta.Serdecznie polecam i pozdrawiam !!!

 • bardzo dobry

  Absolutnie genialny, przemily i konkretny czlowiek! Idealnie dobral leczenie, wyjasnil i doradzil-nawet w kwesti inneno problemu zdrowotnego niz tylko tarczyca! Kultura na najwyzszym poziomie! Przemily czlowiek i swietny specjalista! Wizyta owszem nie trwa dlugo ale po coz mialaby trwac skoro wszystkie informacje przekazuje szczerze i konkretnie? POLECAM WSZYSTKIM!!!!

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista. Nie zawraca dup-y opowiadaniami tylko leczy. Skuteczny i konkretny. Wizyta maksymalnie 5-10 minut. Mnie wyleczył! Polecam.

 • bardzo słaby

  Szanowni Państwo, zadziwia mnie ilość pozytywnych komentarzy! Pan Profesor Marek Ruchała być może jest dobrym specjalistą, ale poziom empatii zerowy! Wizyta trwała 5 minut, opatrzona została komentarzem: "Och, za dużo chce Pani wiedzieć!"... Nieuprzejmość, pretensjonalność, manifestowanie swojej wyższości... ODRADZAM!!!!!!!! I oczywiście nie muszę dodawać, że zbagatelizował Pan Profesor moje hormony nadnerczy...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Monika Tamborska-Zedlewska

endokrynolog,  internista

Umów się