Dr n. med.

Marek Rodzeń verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog, Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Najlepszy, najzabawniejszy chirurg świata! Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta niesamowicie pozytywne. Bardzo przyjazny specjalista polecam każdemu z całego serca, aż się nie chce opuszczać Pana doktora. Dziękuję i pozdrawiam Karolina ????‍⚕️ ???? ????

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Krzysztof Madej
  Krzysztof Madej
  Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg
  LCM Ventriculus, Yasumi II piętro, wejście od ulicy Różanej, Leszno
  Bardzo miła atmosfera i profesjonalna opieka. Otrzymałam szczegółowe instrukcje pozabiegowe i wszelkie niezbędne… więcej

  Krzysztof Pietrzak
  Krzysztof Pietrzak
  Ortopeda, Ortopeda dziecięcy, Chirurg
  Na Skarpie 1, Leszno
  Pełen profesjonalizm:). Gorąco polecam Pana doktora, pomimo znacznego spóźnienia zostałyśmy przyjęte.Pan doktor… więcej

  Bartosz Cybułka
  Bartosz Cybułka
  Chirurg
  Os. Jagiellońskie 23 - 26, Kościan
  Lekarz godny polecenia!! Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone, bardzo miły i godny zaufania lekarz. więcej

  Marcin Warot
  Marcin Warot
  Chirurg naczyniowy
  plac Paderewskiego 4, Kościan
  Placówka dobrze zorganizowana. Wizyta odbyła się planowo. Sam lekarz jest świetnym specjalistą i dba o dobry kontakt… więcej

  Marek Dotka
  Marek Dotka
  Chirurg, Proktolog
  ul. Łukaszewicza 1, Stęszew
  Sympatyczny, rzeczowy, dokładny. Serdecznie dziękuję za miłą atmosferę mimo ciut krępującej sytuacji. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Poza medycyną pasjonuje mnie motoryzacja, sport, podróże.

  Kursy potwierdzone certyfikatami
  1. wykonywania badań endoskopowych,
  2. wykonywania USG Doppler naczyń kończyn dolnych,
  3. wykonywania operacji laparoskopowej cholecystectomii.
  4. kurs medycyny estetycznej - podawanie toksyny botulinowej, pozyskiwania osocza bogatopłytkowego i mezoterapii osoczem, mezoterpii kwasem hialuronowym, mezoterapia niesieciowanym kwasem hialuronowym, laseroterapia laserem Fotona
  5.Certyfikat umiejętności biopsji mammotomicznej pod kontrolą USG
  6.Dyplom ukończenia szkolenia - Ultarsonografia narzadów jamy brzusznej w kontekście choroby nowotworowej
  7.Kurs medyczny - Ultarsonografia piersi, jako część kompleksowej diagnostyki chorób piersi
  8.Leczenie otyłości metodą liposukcji urządzeniem Body - Jet ( warianty transferu tłuszczu do piersi, grzbietu dłoni i twarzy).

  Publikacje
  1. Markocka- Mączka K, Rodzeń M. Dobrostan w zdrowiu i chorobie. W: Ostre schorzenia jamy brzusznej: diagnostyka i leczenie najczęściej występujących schorzeń, Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej, Lublin 2011, 87-1042. Rodzeń M. Uchyłek Meckla przyczyną ostrej niedrożności jelit. Polski Przegląd Chirurgiczny, 2009, 81(7), 580-5823. Markocka - Mączka K, Lewandowski A, Taboła R, Grabowski K, Rodzeń M. Therapeutic problems in eldery and senile patiens undergoing surgery. W: Weelness and prosperity in different phases of life ( red. Grażyna Olchowik ), Neuro Centrum, Lublin 2009, 213-274. Markocka - Mączka K, Lewandowski A, Taboła R, Grabowski K, Rodzeń M. Selected problems of the ageing population. W: Malignant tumors of the digestive tract in the eldery patiens, Radomska Szkoła Wyższa, Radom 2009, 315-3255. Markocka – Mączka K, Lewandowski A, Taboła R, Grabowski K, Rodzeń M. Współczesne zagrożenia zdrowia. W: Otyłość a stężenie leptyny w surowicy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Białej Podlaskiej, Biała Podlaska 2008, 129-39

  Ostatnio otrzymałem Certyfikat Jakości ZanyLekarz.pl 2015

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna

  Choroby

  • choroby chirurgiczne
  • choroby nowotworowe
  • medycyna estetyczna, botox, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe
  • Laserowe leczenie chrapania system NightLase
  • Endolifting Fotona 4D
  • Lipisukcja laserowa, laserowe usuwanie żylaków, skleroterapia
  • Leczenie owrzodzeń żylakowatych osoczem bogatopłytkowym

  Usługi

  Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny

  Działyńskich 15, 64-100 Leszno, wielkopolskie

  Drobne zabiegi chirurgiczne
  Usg doppler tętnic i żył kończyn dolnych
  Znamiona barwnikowe
  Zabiegi laserem fotona
  Pokaż wszystkie

  Regionalne Centrum Zdrowia sp. z o.o.

  Na Kępie 3, 64-360 Zbąszyń, wielkopolskie

  Drobne zabiegi chirurgiczne
  Usg doppler tętnic i żył kończyn dolnych
  Znamiona barwnikowe
  Zabiegi laserem fotona
  Pokaż wszystkie

  Revival Clinic

  Adama Branickiego 10 lok 118, Wilanów, 02-972 Warszawa, mazowieckie

  Drobne zabiegi chirurgiczne
  Usg doppler tętnic i żył kończyn dolnych
  Znamiona barwnikowe
  Zabiegi laserem fotona
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
   Lokalizacja: Revival Clinic

   Kierując się pozytywnymi opiniami wybrałam Pana Doktora, niestety zostałam negatywnie zaskoczona. Pan Doktor mój strach odebrał chyba zbyt personalnie i pozwolił sobie na kilka złośliwych uwag, nie mających związku z tematem wizyty. Nie zdecydowałam się na zabieg, z gabinetu wyszłam jeszcze bardziej zestresowana. Zapłaciłam za konsultacje z nieprofesjonalnym podejściem do pacjenta - brakiem wyczucia i empatii. Uważam, że zwłaszcza w prywatnej klinice takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Sposób traktowania pacjenta jest tak samo ważny jak rzemiosło w ręku, to już nie czasy PRL-u.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy, najzabawniejszy chirurg świata! Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta niesamowicie pozytywne. Bardzo przyjazny specjalista polecam każdemu z całego serca, aż się nie chce opuszczać Pana doktora. Dziękuję i pozdrawiam Karolina ????‍⚕️ ???? ????

  • P

   Pan doktor ma złote ręce. :) Zgłosiłam się na konsultację w sprawie usunięcia zmiany skórnej (kaszak), która pojawiła się tuż przy ustach . Dermatolożka, u której byłam wcześniej, odradziła usunięcie i kazała przyzwyczaić się do defektu, ponieważ ewentualne wycięcie miałoby spowodować widoczną na twarzy, kilkucentymetrową bliznę... Pan doktor natomiast po przyjrzeniu się problemowi, od razu zaproponował zabieg. Jasno i rzeczowo wyjaśnił, jak niewielki będzie ślad, ile będzie trwało gojenie się, co może zaboleć, a co nie powinno, a nawet z jakich narzędzi (w mini rozmiarze) będzie korzystać. Podczas zabiegu (odbył się w tym samym dniu, podczas wizyty - rewelacyjna opcja) mówił, co w danym momencie wykonuje, dzięki czemu czułam się komfortowo. Wszystko odbyło się sprawnie, profesjonalnie i w swobodnej atmosferze. Pan doktor ma poczucie humoru, jednak z powodu znieczulenia trudno było mi się uśmiechać. ;) Ślad po (miałam dwa niewielkie szwy) jest tak mały, że trzeba by bacznie się wpatrywać, aby go w ogóle zauważyć. Ja natomiast zauważyłam, że lekarz bardzo się starał, by osiągnąć taki efekt nie tylko zdrowotny, ale i estetyczny. Mam piękne usta, nieoszpecone ani kaszakiem, ani blizną i mogę się szeroko uśmiechać. Dziękuję, panie doktorze! :)

  • K
   Lokalizacja: MEDPARK Wielkopolskie Centrum ZdrowiaUsługa: ocena znamion barwnikowych

   Zaniepokoiły mnie znamiona na skórze mojej nastoletniej córki, a że w państwowej służbie zdrowia na wizytę "niepilną" czeka się kilka miesięcy, postanowiłam postawić na prywatną opiekę medyczną. Pan Doktor jest naprawdę świetny! Potrafi rozmawiać z młodzieżą, dorosłymi i dziećmi. Nie traktuje pacjenta jak ignoranta, tylko wszystko dokładnie tłumaczy. Poza tym, że jest świetnym specjalistą, tryska humorem i tworzy miłą atmosferę. Nawet moja lękliwa nastolatka zniosła wizytę i chirurgiczne usuwanie znamienia z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy.

  • Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet ChirurgicznyUsługa: gastroskopia

   Wspaniały Doktor,serdeczny , bardzo kontaktowy, profesionalista w całym tego słowa znaczeniu. Niesamowite podejście do pacjenta. Docelowo miałam robioną gastroskopię , której bardzo się obawiałam a dzięki Doktorowi przeszłam ją bezboleśnie. Żal tylko ,że tak mało mamy wybitnych lekarzy jak Doktor.Widać, że dla Doktora praca jest pasją a nie żmudnym obowiązkiem. Dziękuję za życzliwość, bezinteresowną dobroć i szczerą emaptię.

  • Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet ChirurgicznyUsługa: operacja żylaków

   Polecam Pana Doktora Rodzenia - kompetentny, profesjonalny, specjalista- bardzo sympatyczny,życzliwy,wyrozumiały i z poczuciem humoru, posiadający olbrzymią wiedzę i praktykę medyczną. Pan Doktor wzbudza zaufanie u swoich pacjentów, potrafi w znakomity sposób wyjaśnić problem i zastosować trafne leczenie.

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Prywatny Gabinet ChirurgicznyUsługa: drobne zabiegi chirurgiczne

   2 lutego 2017 - zabieg usunięcia wrastających paznokci. Profesjolanie wykonany zabieg - a co najważniejsze szybko i bezboleśnie, życzliwe podejście do pacjenta. Serdecznie polecam dr Marka, to zdecydowanie najlepszy chirurg jakiego poznałam, tak, jak powiedział, niewielkie rany szybko się zagoiły, miesiąc po zabiegu już nie ma śladu! Bardzo dziękuję za fachową i szybką pomoc!

  • A

   (14 stycznia 2017) Serdecznie polecam Pana doktora Marka Rodzenia.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,fachowa konsultacja,sprecyzowana diagnoza i szczegółowe omówienie zabiegu.W moim wypadku problem dotyczył hemoroidów, sam zabieg odbył się szybko z chirurgiczną precyzją i praktycznie bezboleśnie, dokładnie tak jak omówił pan doktor.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że tak sprawnie udało się usunąć moją dolegliwość.Wszystko odbyło się o zaplanowanym czasie zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami bez zbędnego oczekiwania.

   Serdecznie dziękuję p.doktorze.

  • Świetny specjalista, profesjonalne, ale co ważne także bardzo ludzkie podejście do pacjenta, przedstawia różne metody leczenia dając pacjentowi poczucie, iż to właśnie pacjent jest najważniejszy.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional