Lek.

Marek Piotrowski

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg

  Konkretny lekarz,indywidualne podejście do pacjenta,cierpliwy.Polecam Pana Dr.Marka Piotrowskiego wszystkim ze schorzeniami urologicznymi.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Pracuję w Oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej w Mielcu

  Specjalizacje

  • Urologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg

   Konkretny lekarz,indywidualne podejście do pacjenta,cierpliwy.Polecam Pana Dr.Marka Piotrowskiego wszystkim ze schorzeniami urologicznymi.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg

   Świetny lekarz, konkretny, rzeczowy, precyzyjny. Przemyślane podejście i całkowicie normalny kontakt z pacjentem. Po 2 tygodniach od zabiegu zapomniałem o dolegliwościach, po 3 tygodniach od zabiegu pozostała tylko 5 cm blizna po skalpelu - "na pamiątkę". Polecam dr Piotrowskiego szczególnie tym którzy się boją zrobić porządek ze swoimi dolegliwościami urologicznymi. Odwagi !

  • S
   Lokalizacja: Gabinet urologiczny

   Super Lekarz byłem u Pana doktora pierwszy raz. Mega super podejscie do pacjenta na luzaka bez spiny. Konkretny bez owijania w bawełne. Mialem doczynienia z kilkoma lekarzami i z czystym sercem musze powiedziec ze zasluguje na pełne zaufanie.
   Sławek

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pierwszy raz spotkałam się z tak kompetentnym i uprzejmym lekarzem w szpitalu. Rzeczowo i fachowo podszedł do sprawy mojej Mamy. Fachowo przeprowadzony zabieg usuwania kamienia, dalsze leczenie przebiegło bez żadnych komplikacji,a śladu po zabiegu praktycznie nie ma. Wreszcie Mama została potraktowana jak pacjent,a nie jako towar na kolejnym rutynowym zabiegu.
   Wizyty kontrolne także przebiegały świetnie. Bardzo polecam i dziękuję serdecznie ! :)

  • Z

   Bardzo dobry człowiek i lekarz. Bardzo polecam! Bezinteresowny zawsze gotowy do pomocy . Mimo młodego wieku bardzo dobry chirurg oraz urolog .

  • Szczerze polecam Pana Doktora. Dr Piotrowski precyzyjnie i delikatnie wykonanał cystoskopię u mojego taty oraz pomógł w uporczywych i dlugotrwałych dolegliwościach związanych z układem moczowym.Pan Doktor to specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu,Polecam! córka pacjenta,

  • P

   Diagnoza stulejki trafiona (choć przyszedłem z innym problemem - tamtej sprawy też nie załatwiłem), ale
   wędzidełka za krótkiego nie zauważył, co jak się później dowiedziałem, można bez problemu sprawdzić.
   Efekt - konieczny był kolejny zabieg i wszystkie związane niedogodności z tym związane.
   Zdejmowanie szwów: stwierdzenie lekarza, że nie ma narzędzi, szukanie ich po szufladach i przykra
   niespodzianka następnego ranka, gdy na ranie pojawiła się ropa. Do czasu feralnej wizyty wszystko było
   w porządku. Czemu wtedy, a nie standardowo zaraz po operacji dostałem antybiotyk? Czemu w dokumentacji brak różnych niewygodnych dla lekarza informacji? Pomimo zgłoszenia problemu od razu, najpierw twierdził, że ropy nie ma bo jest antybiotyk, potem udowodniłem że jest, kazał robić to co wcześniej. Gdybym nie poprosił o pomoc innego lekarza chodziłbym z ropą jeszcze dłużej niż te dwa miesiące, które czekałem aż wykonując zalecenia zniknie. Nie wiem jak to wpłynęło na gojenie, na pewno w nim nie pomogło.
   Pan kapitan - lekarz wojskowy wyznaje chyba zasadę, że pacjent ma nie zadawać pytań, wyrażać
   wątpliwości. Pytania o zabieg i postępowanie po nim zbywane były "później powiem", skończyły się,
   niestety już po zabiegu, gdy pojawiły się problemy, stwierdzeniem "czy ja tego nie mówiłem?" O czasie i
   nerwach związanych z brakiem informacji przy pojawiających się problemach nie wspomnę. Po zabiegu tak przyszedłem z problemem wędzidełka raz usłyszałem że trzeba robić jedno, na następnej wizycie że
   drugie, w zależności od tego co powiedziałem właściwie bez oglądania przez lekarza.
   Niektóre teksty mógłby zachować dla siebie: "ale pan delikatny" w odpowiedzi na prośbę o kilka dni
   zwolnienia po zabiegu czy podsumowanie "od tego się nie umiera" i "może sobie pan innego lekarza
   poszukać" (i akurat z tej rady skorzystałem) w czasie ostatniej wizyty. Szczególnie jak się powiedziało
   o swoich wątpliwościach związanych z leczeniem to zdecydowanie przestało być uprzejmie.
   Do tego częste spóźnienia, zero wyjaśnień, czekanie na kilkunastominutowy zabieg 4,5 g. Z jednego mnie wyleczył - zaufania do lekarzy.

   Marek Piotrowski2016-06-11

   Szanowny Panie Piotrze(choć nie wiem, czy to pańskie prawdziwe imię)gdyż nie miał Pan odwagi napisać swojej "opinii", podając Pańskie imię i nazwisko, uprzejmie informuję, iż podjąłem stosowne kroki prawne w celu ustalenia Pańskiego numeru IP, a tym samym Pańskich danych personalnych.
   Skala nieprawidłowości Pańskich zarzutów pod moim adresem jest tak ogromna, iż nie mogę pozostać bezczynny. Mając na uwadze, iż wszystkich moich Pacjentów traktuję z taką sama, najwyższą atencją trudno mi dociec skąd się wzięło w Pańskim wpisie tyle nienawiści i oszczerczych pomówień pod moim adresem. Zasłanianie się pozorną anonimowością internetu nie przystoi mężczyźnie, ale także nie stanowi przeszkody w ustaleniu przez Prokuraturę Pańskich danych personalnych. Jeżeli miał Pan jakiekolwiek zastrzeżenia do mnie, jako do lekarza, należało skontaktować się ze mną i z otwartą przyłbicą porozmawiać, a nie pomawiać mnie na anonimowym forum.
   Na koniec pragnę podzielić się refleksją, że jako lekarzowi który kieruje się zasadami etyki lekarskiej, ciężko pracuje i zawsze stara się pomóc swoim pacjentom, rzetelnie i zgodnie z prawdą prowadzi dokumentację medyczną jest mi zwyczajnie i po ludzku przykro, z powodu Pańskiego, oszczerczego dla mnie wpisu. Nie mniej jednak nie tracę pogody ducha i wiary w ludzi, gdyż Pański, pełen pomówień wpis jest odosobnionym przypadkiem, co tylko napawa mnie optymizmem i chęcią do dalszej pracy na rzecz Pacjentów, a to przecież jest dla mnie najważniejsze.
   PS. Spóźnienia do poradni wynikają nie z mojej złej woli ale z czasu poświęconego na pracę w oddziale, operacje często ratujące życie.
   W Pańskim wpisie jest wiele niejasnych insynuacji,wynikających z Pańskiej niewiedzy i niedoinformowania, na które nie jest tu miejsce ani czas.

  • Polecam Pana doktora, profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor jest osoba oddana swojej profesji mogę śmiało to stwierdzic po jednej wizycie w szpitalu w Rzeszowie , kiedy to mój syn miał zabieg stulejki.
   Oby tak dalej Panie doktorze. Mama Oskara z Mielca.

  • R

   Bardzo dziękuję lekarzowi za profesjonalną opiekę.Doktor Piotrowski wyjaśnił mi problematykę mojego schorzenia i podjął niezwłocznie odpowiednie leczenie.Lekarz bardzo miły,oddany swojej pracy.Zabieg który mi wykonał odbył się na najwyższym poziomie.Polecam pana doktora . Wdzięczny pacjent Janusz Dąbek.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry lekarz. Dostałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Teraz tylko dochodzić do zdrowia. Pozdrawiam