Marek Michalski, pediatra Wrocław

lek. Marek Michalski

Pediatra

66 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Trawowa 63a, Fabryczna, Wrocław
Prywatna Praktyka Pediatryczna Marek Michalski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Badania niemowląt i dzieci


Trawowa 63a, Wrocław

Gabinet Lekarski


Bilans zdrowia


Trawowa 63a, Wrocław

Gabinet Lekarski


Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)


Trawowa 63a, Wrocław

120 zł

Gabinet Lekarski


Ocena rozwoju dziecka


Trawowa 63a, Wrocław

Gabinet Lekarski


Orzeczenie o stanie zdrowia


Trawowa 63a, Wrocław

Gabinet Lekarski


Szczepienie


Trawowa 63a, Wrocław

Gabinet Lekarski

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
66 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Pediatryczna Marek Michalski

Pan Doktor jest niezwykle rzetelny, drobiazgowy i odpowiedzialny. Prowadzi dwójkę moich dzieci od urodzenia, czyli już od 19 lat, i nigdy nie zawiódł. Doskonała dyspozycyjność, doskonały kontakt z dzieckiem i z rodzicami, a przede wszystkim ogromne doświadczenie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Pediatryczna Marek Michalski wysypka

Bardzo rzeczowy lekarz, długo i dokładnie badał syna, nawiązał z nim dobry kontakt.Mało już takich lekarzy, którzy nie szczerzą się „ jak głupi to sera” tylko skupiają na pacjencie. Trafilismy do Doktora przez przypadek i na pewno w razie potrzeby wrócimy.Polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Moja córka obecnie ma 26 lat.Doktor od urodzenia do 9 roku leczył ją.Owszem doktor nie jest rozgadany ale zawsze miałam z jego strony pomoc , córka było bardzo chorowitym dzieckiem i zawsze wychodziłem z tego .Nie wiem jaki doktor jest teraz ale ja mam jak najlepsze wspomnienia
Pozdrawiam pana Marka .Mama Sylwii z ul.św.mikołaja


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ból głowy, wymioty, wysoka gorączka

Trafiłam wczoraj na Pana dr. z dodatkowej opieki medycznej na wizytyę domową.
Z moim dzieckiem było wszystko ok. Doktor przyjechał do mnie. Miałam wysoka gorączkę ponad 39stopni, dreszcze, wymioty, ból głowy, kości i pleców i ból gardła. Bez kataru i kaszlu. Dr. zdiagnozował zatrucie pokarmowe.. Diagnoza postawiona od lekarza nie dała mi spokoju. Miałam okazję wybrać się dzis do lekarza, który od razu zdiagnował angine....
Już więcej chyba nie trzeba komentować.....


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Katar mleczny

Ponad rok temu trafiłam z córka na koszarową z "katarem" i odglosami chrapania. Miala 3 tyg.Dr trafnie zdiagnozowal moja corke (refluks i alergie pokarmowe).corka byla nerwowa, palil Ja przelyk, dr zaczal nam wciskac antybiotyk do nosa, kolki i espumisany, po czym plakala 6h bezustannie.na wlasne zyczenie kazalam odstawic espumisan-dr nakrzyczal na mnie ze jak chce leczyc sama dziecko to mam isc do domu. To poszlam-tylko ze czekalam na wypis o 9 do 14 gdyz chcial utrzec mi nosa i nie podpisal wypisu. Drogi panie doktorze, corka uczulona jest na substancje pomocnicze prawie we wszystkich lekach! Nigdy nie miala zadnych kolek. Na przyszlosc proponuje zaufac troche intuicjom matek, potrafi to pan? Zabronil mi pan tez jesc dzem truskawkowy przy karmieniu piersia i bujac dziecko (bo sie przyzwyczai). Integracja sensoryczna. Mowi to panu cos? Albo to ze dieta mamy krmiacej nie istnieje chyba ze dziecko jest alergikiem. Proponuje sie doszkolic z zakresu diety bedac pediatrą. Ten tydzien w szpitalu byl dla mnie najgorszym czasem w pologu i w zyciu mojego dziecka.


E
Użytkownik zweryfikowany

Fatalny. Arogancki i protekcjonalny, rodzic dla niego nie istnieje. Z dzieckiem kontakt zerowy. Gdy mała kaszlała tak, że prawie się dusiła, ani razu na nią nie spojrzał, cały czas mówił do nas. Wkręcił sobie jakąś bajkę, że go obwiniam o to, że dziecko było źle leczone wcześniej przez innych lekarzy i cały czas to podkreślał. Ale to wszystko byłoby nieważne, gdyby postawił trafną diagnozę - a nie postawił. Nigdy więcej.


Użytkownik zweryfikowany

Najgorszy lekarz na jakiego trafiło moje dziecko. Nie jestem przewrażliwioną matką, mam racjonalne i rzeczowe podejście. Mój wówczas 4 tygodniowy syn miał nieprzyjemność trafić do szpitala na ul. Koszarowej i niestety jego lekarzem został ordynator. Od początku nie robił dobrego wrażenia, zasadniczo nic nie robił. Dobrze, że przy obchodzie udawało mi się powiedzieć chociaż dzień dobry. Z założenia źle nastawiony do rodzica, zero jakiegokolwiek wyjaśnienia, diagnozy, zaleceń. To człowiek z kompletnym brakiem empatii, ale za to z wybujałym ego. Po prostu złośliwy, uszczypliwy i niesympatyczny. Zamiast wytłumaczyć cokolwiek na wszelkie pytania rzuca kretyńskie uwagi z typowym dla siebie ironicznym uśmieszkiem. Więcej na temat choroby dziecka dowiedziałam się z internetu niż od niego. Jeśli chodzi o wybór mleka modyfikowanego to lekarz wręcz zachęca rodzica by sam sobie wybrał, bo on nie wie. No i akurat tutaj miał racje. Dzięki "świetnej" diagnozie, odmowie wykonania sugerowanych badań i zleceniu mojemu dziecku z alergią na białko mleka krowiego preparatu, który to mleko zawierał, syn dostał takiej anemii, że o mały włos nie miał przetaczanej krwi. Przez 2,5 miesiąca każdego dnia (mimo już zmiany mleka) krwawił z przewodu pokarmowego. Trzykrotnie był hospitalizowany. Dziecko przez 10 dni w szpitalu u Pana doktora zwiało się z bólu i kolek. Ale Pan doktor umywał ręce i zostawiał rodzica z problem samego, co najmniej jakbyśmy to my mieli 36 lat doświadczenia w zawodzie lekarza tej specjalizacji. Mam nadzieje, że już nigdy nie trafimy do szpitala na ul. Koszarowej, a jeśli to pierwszą rzeczą jaką uczynię to poproszę o zmianę lekarza prowadzącego. Pan doktor świetnie dyskutuje na temat pokory i braku zaufania rodzica do niego, ale sam znakomicie na to zapracował. Powiedział mi kiedyś, że tak by leczył swoje dziecko lub wnuka. Gratuluję Panie doktorze! Pewnie już nie miałby Pan wnuka!


B
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy. Opanowany. Póki co bezbłędny jeżeli chodzi o diagnozy. Konkretny. Dyspozycyjny (przyjął nas awaryjnie w niedzielę). Świetnie radzący sobie z napadami histerii matki. A rozszczebiotane, towarzyskie i gadatliwe to powinny być moje koleżanki moje, a niekoniecznie lekarz mojego dziecka.


W
Użytkownik zweryfikowany

Z tym lekarzem mieliśmy kontakt w szpitalu przy ul. Koszarowej gdzie jest ordynatorem na oddziale neonatologicznym. Trafiliśmy tam z przedłużającą się żółtaczką. Lekarz w stosunku do nas zachowywał sie w sposób arogancki. Przez to usłyszeliśmy "że najgorszym co mogło spotkać naszego syna jest jego matka". Na wszelkie pytania usłyszeliśmy tylko opryskliwe odpowiedzi. W trakcie wizyty uzyskalśmy odmowę wykonania badań które były na skierowaniu do szpitala. Lekarz odmówił diagnostyki w tym kierunku.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor to cudowny lekarz i .człowiek. W lutym 1997 nasz syn w drugiej dobie życia trafił do szpitala Korczaka do pana doktora. Doktor Marek walczył o życie Wojtka i jego zdrowie a nas wspiera i dawał nadzieję.DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE a Wojtek teraz to fajny chłopiec.DZIĘKUJEMY


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania