Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Gabinet lekarski

  Ul. 1 Praskiego Pułku, Stare Miasto
  51-647 Wrocław, dolnośląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • "Optimus" Specjalistyczny Gabinet Lekarski.

  Olszewskiego 167 1, Śródmieście
  51-647 Wrocław, dolnośląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

 • A

  Wspaniały specjalista , bardzo miły i dobry człowiek Doktor ma wspaniale podejście do pacjenta potrafi zrozumieć fachowo wszystko objaśnia .Bardzo się ciesze ze trafiłyśmy w Pana ręce. Serdecznie polecam i pozdrawiam Doktora!

 • T

  Niestety nie mogę przyłączyć się do zachwytów nad Panem Doktorem. Na początku września złamałam V kość śródstopia i wtedy została unieruchomiona w gipsie. Wizytę u lekarza NFZ miałam wyznaczoną dopiero na 15 października, ale wskutek sinienia nogi i związanych z tym obaw postanowiłam udać się jeszcze wcześniej do lekarza prywatnego. Obdzwoniłam różnych ortopedów i faktycznie Pan Marek Kusz sprawił wrażenie lekarza dostępnego - osobiście odebrał telefon i zaproponował wizytę już na następny dzień. Wprowadził mnie jednak w błąd. Powiedziałam mu przez telefon, że gips mam już 5 tygodni (było to 7 października). Lekarz według tej wiedzy powiedział, żebym przyjeżdżała, że zdejmie mi gips, a w zaprzyjaźnionej przychodni nieopodal jego gabinetu zrobimy prześwietlenie. Powiedział też, że za całość zapłacę 150 zł. Zachęcona takim podejściem do sprawy wybrałam się następnego dnia na wizytę. Lekarz przyjął mnie i zdaje się, że kompletnie zapomniał o tym, co mówił poprzedniego dnia przez telefon. Powiedział, że niestety 5 tygodni to za wcześnie na ściągnięcie gipsu i usłyszawszy, że w następnym tygodniu mam wizytę na NFZ powiedział, aby poczekać. Wytłumaczył mi pokrótce na czym polega to złamanie, a na pytanie, czy to normalne, że noga sinieje, gdy daję ją do dołu powiedział tylko, abym trzymała ją na podwyższeniu. Za tę pogawędkę, która trwała może 4 minuty, doktor zainkasował 150 zł, oczywiście bez paragonu. Nie wiem, co dzieje się z dzisiejszymi lekarzami, ale skoro doktor nie zdjął mi gipsu, wbrew temu, co zapowiadał, do tego nie zrobił zdjęcia, krótko mówiąc olał swojego pacjenta - to dlaczego miał jeszcze na tyle czelności, aby zainkasować pełną kwotę za wizytę? Dla mnie jest to niezrozumiałe.

 • A

  Polecam dr Kusza - ratował mnie z opresji po skręconych kolanach kilkakrotnie, zawsze znalazl czas, służyl radą i do tego świetny uśmiechnięty i pozytywny czlowiek :))) Punkcje prawie bezbolesne, konsultacje rzeczowe i zwizualizowane rysunkiem Picassa:))) Jestem mu wdzięczna za pomoc i "małe igiełki" prawie niebolące. Aga Noculak

 • Bardzo dobry ortopeda wyrozumiały dla pacjenta wysłucha, doradzi,jest bardzo uprzejmy i miły brakuje nam takich specjalistów.Mam wielki szacunek pomógł mi bardzo diagnozy zawsze trafne niejeden z tytułem niema tego,jest ludzki .

 • LEKARZ KTORY POTRAFI LECZYC ROZMAWIAC I SLUCHAC UPRZEJMY WYROZUMIALY NAJWAZNIEJSZE RZECZOWY I POMOCNY A BYLAM U PARU LEKARZY ORTOPEDOW BEZ POROWNANIA WIEM CO SIE Z MOJA PIETA WRESZCIE DZIEJE I JAK POSTEPOWAC--SZACUN DLA TAKIEGO LEKARZA

 • Witam!
  Serdecznie polecam Pana Doktora, jest to specjalista jakich mało świetnie diagnozuje ma kapitalne podejście do pacjenta potrafi wszystko wytłumaczyć pokazać dlaczego tak jest tak że każdy wie co mu dolega wysłucha wszystkiego co masz do powiedzenia jest spokojny i bardzo wyrozumiały. Ja dzięki diagnozie Pana doktora uniknąłem rekonstrukcji kolana za co serdecznie dziękuję! Świetny lekarz z całą pewnością POLECAM!
  Jakub Adamkiewicz

 • Świetny ortopeda. Uratował nogę mojego męża po operacji spartaczonej przez innego lekarza. Kompetentny, życzliwy fachowiec. Polecam!

 • Dr Kusz jest dobrym lekarzem. Nie zbywa pacjenta, szczegółowo bada, analizuje dokumentację, jest uprzejmy, stara się zrozumieć potrzeby pacjenta i wyjaśnić jego pytania. Co ważne, nie oszczędza czasu na tłumaczeniu pacjentowi szczegółów schorzeń i potrafi tym zdobyć sympatię.
  Myślę, że dr Kusz jest godny polecenia.
  Ps.: Proszę uważać kiedy będą Państwo zapisywać się na wizytę ze złamaniem kończyny dolnej. Mankamentem jest fakt, że dr przyjmuje w gabinecie zaadaptowanym w przyziemiu, do którego trzeba dostać się po schodach.

 • Przede wszystkim ludzki lekarz a nie jak większość lekarzy patrzący na nas przez pryzmat kasy a nie naszych potrzeb i bolączek, bardzo serdeczny, miły a co najważniejsze naprawdę dobry fachowiec i posiadający dużą wiedzę medyczną.
  Godny polecenia!!!!!!!!!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • najlepszy lekarz jakiego poznaliśmy ja ,moja żona oraz dzieci rzeczowy słowny i
  zawsze dostępny.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online